اسکریپت LightView

mohsen_r

Member
با سلام و احرتامن به کاربران عزیز:
تو اینترنت می چرخیدنم که به یه اسکریبت باحال بر خوردم که به صورت های لایت هم عکس ، صفحه ، ویدیو ، فلش و همه چیز رو به صورت AJAX لود می کنه...!:shock:
خلاصه خیلی باحاله....!:wink:
امید وارم ازش لذت ببرید و به کارتون بیاد.

دانلود + توضیحات اسکریپت LightView

اما من بلد نیستم باهاش کار کنم ...!
چون انگلیسیم ضعیفه....:sad::cry:
لطفا اگه میشه کار با این اسکریپت رو به من آموزش بدید...:rose:
با تشکر...:D

mohsen_r

Member
با سلام مجدد...!
کسی نبود به ما در استفاده با این اسکریپت راهنمایی کنه ....؟

foranyone

Well-Known Member
اسکریپت کاما گزاری تکست باکس

دمو دارین ازش؟

آخرین ویرایش:
من یه چیزایی فهمیدم میگم :
1- اولاً doctype اون صفحه رو باید Transitional بزاری.برای این کار کد زیر رو اول صفحت بزار :
HTML:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

2- برای اجرای این اسکریپت تو نیاز داری که Prototype 1.6.0.3 و Scriptaculous 1.8.2. رو دانلود کنی.اگه میخوای آنلاین ازش استفاده کنی مثل خود سایت بیا از بخش API گوگل بیارش و اینجوری مشکل کش و پهنای باند هم دیگه به عهده تو نیست.ولی اگه بخوای آفلاین کار کنی باید این دو تا رو دانلود کنی.البته اینا جدا از اسکریپت خودش هست که باید بزاری.نحوه گذاشتن اسکریپت رو که دیگه میدونی؟واسه دانلود اون دو تا تو خود سایت لینکش رو گذاشته.(همون آدرسی گه خودت گذاشتی).
3-یه style هم داره که اونم باید بزاری.
4-یه نکته هم درمورد اون IE8 گفته که گفته Prototype 1.6.0.3 باهاش مشکل داره.اگه میخوای مشکل نداشته باشه باید یه ورژن دیگه ازش رو دانلود کنی که خودش گذاشته.
بقیش هم که مثال واسه کار کردنش.یه صفحه html بساز و هر کدی رو که داده بزار توش.روش کلیک کن تا ببینی این چیزی که گرفتی چه قابلیت هایی داره(اینم تبلیغ!)

جدیدترین ارسال ها

بالا