اسکریپت شناخت سخت افزار سیستم وجود دارد ؟

alalalk71

New Member
می خواستم بدونم اسکریپتی وجود داره که بدون هیچ واسطه ای یا پیامی بتونه سخت افزار سیست رو شناسایی کنه مثلا کد سی پی یو رو برداره و به عنوان یه فیلد شناسایی بشه ازش استفاده کرد

و دیگر این که چطوری خاصش میکنن یعنی خودش بشه یه شناسه تک ( مثل شابک یا کد ملی )

anvar.net

New Member
همچین چیزی وجود نداره, سیستم عامل اجازه همچنین کاری به اسکریپت های وب نمیده ...
برای اینکار اجبارا از برنامه های تحت دسکتاپ که دسترسی مجازی به منابع داخلی سیستم دارند استفاده می کنند و از الگوهای مختلف برای ساخت شناسه ها استفاده میشه. قضیه به این سادگی نیست که بشه با اسکریپت های ساده که اختصاصا برای مرورگرهای وب طراحی شده اند قابل حل باشه. اینجور اسکریپت ها معمولا برای مرورگرها ساخته شده اند و کاربرد خاص مرتبط با صفحات وب را دارند نه بیشتر از آن . شاید بتوان از سیلورلایت مایکروسافت برای اینکار استفاده کرد اما مطمئن نیستم.

alalalk71

New Member
lممنون دوست عزیز یه سوال دیگه ایی که دارم این که می خواهم بدونم چوری وقتی من با یک سیتم دیگه مثل چیز چیز شکن وصل میشم آی پی اصلی من قابل شناسایی میشم من چند وقت پیش دنبال آی پی بودم و با کما تعججب دیدم که آی پی که من باش وصل شده بودم و آی پیاصلی من رو شناسایی کرده بود می خواستم بدونم چجوری آین امکان براش پیش اومده مگه ما با آی پی مجازی وصل میشیم آی پی اصلی ما چطور شناسایی میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا