اسکریپت سبد خرید نال شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jigartalaa

Member
لطفا بر خلاف قوانین عمل نکنید

بر فرض هم کسی اسکریپتی رو فارسی کرده باشه در صورتیم که اپن سرس باشه با هر تغییر کوچک می تواند نام اسکریپت رو تغییر داده و برای تغییراتی که اعمال کرده و نصب و ...... هزینه ای را دریافت کند

پس لطفا اون دسته از دوستان که تازه با برنامه نویسی و کلا این زمینه کاری و بازار کارش آشنا شدن یکم اطلاعاتشون رو بالاتر ببرن و قضاوت درست کنند

موفق و پیروز باشید yterror

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kjavan

Member
دوست عزیز همونطور که تو سایتتون هم خیلی از دوستان تو بخش نظرات پیام گذاشته اند موقع نصب ارور میده.
در ضمن شما یوزر پسورد آدمین رو مشخص نکرده اید و باعث میشه همه بعد از نصب می مونن چطور باید وارد بخش ادمین بشن.

با سلام و تشکر خدمت آقا احسان یا همون جیگر طلا
آقا نصبش که مشکل داره ولی اسکریپت موشکل نداره چون همین اسکریپت رو یکی از بچه ها رو هاست من نصب کرد و الآن هم سالم سالم هست.

در ضمن در مورد یوزر و پس ادمین باید خودتون از فایل sql استخراج کنید که من خواهش دارم از آقا احسان اگه میشه خودشون استخراج شدش رو قرار بدن
با شکر:rose:

jigartalaa

Member
سلام شما اگر بر روی لوکال نصب میکنید باید از APPServer یا XAMMP استفاده کنید تا به مشکل بر نخورید !

اسکریپت مشکلی نداره حتی میتونید با نصاب Shop Script Premium نصب کنید در قسمت نظرات پست مرتبط در پی سی ول توضیح داده شده یکی از کاربران سایت به نام دیدبان هم نیز توضیحاتی دادن !

شما اگر با فایل SQL پیوست شده بطور جداگانه نصب کنید نام کاربری و کلمه عبور : Admin | 123456 میباشد ! موفق باشید !

اسکریپت مشکلی نداره و کار میکنه !

alireza_66

New Member
تنظیمات نصب سبدخرید نال شده

سلام دوستان ، همانطور که دوستان هم گفتند این اسکریپت در هنگام نصب یه سری مشکلات و تنظیمات داره .
اما درکل قابل استفاده است .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا