استفاده از قالبهای آماده

david2

Member
سوال در مورد طراحي قالب

دوستان من يه قالب html دارم مي خوام همون رو براي php‌ كارش كنم . حالا مي خواستم منو راهنمايي كنين آيا راهي داره . ميشه يكي از قالب هاي php ‌رو اديت كنم و اين رو جايگزينش كنم يا نه . اگه هم آموزش طراحي قالب php سراغ دارين لطفش كنين .

با سلام
به نظر من به سایت www.p30download.com برید و از قسمت گرافیک به قالب سایت برید و حدود 50 تا قالبی رو که اونجا می بینید و همه شون هم شاهکار هستن می تونین دانلود کنید.
یکی شون که 15 مگابایت بود و فلش بود رو من دانلود کردم و بعد از تغییرات به 100 کیلوبایت رسید.
اگه دوست داری می تونی نگاش کنی و نظرتو بدی.

amirhomayoun

Active Member
اين آدرس آلوده به تروجان است: "نرم افزار بوي" پس كليك نكنيد روش.

راستي اين قالب فلش بود نه؟!!! )-x

اميدوارم مديران (اگه سر زدن!) يه فكري به حال اين آدرس بكنن.

چه گیری دادی آقا امیر همایون
این قالب بنده خدا کجاش ویروس و تروجانه.
فکر نکنم تا حالا تروجان یا ویروس دیده باشی
خوب من اگه می واستم تروجان بزارم اونجا نمی زاشتم. من فقط می خواستم نظر شما رو در مورد قالبم بدونم
در آخر بازم میگم نظر شما واسم ارزشمنده

amirhomayoun

Active Member
mohammadkhan اين كارت بسيار بچگانه بود. لينكي كه در پست 23 گذاشته بودي اين بود

كه كماكان هم آلوده به تروجانه.

چه گیری دادی آقا امیر همایون
این قالب بنده خدا کجاش ویروس و تروجانه.

منظورم دقيقا شما و پست شما بود نه لينك بنده خداي ديگري!

فکر نکنم تا حالا تروجان یا ویروس دیده باشی

متاسفانه طرز تفكر شما هيچ فرقي به حال من نميكنه.

خوب من اگه می واستم تروجان بزارم اونجا نمی زاشتم. من فقط می خواستم نظر شما رو در مورد قالبم بدونم

اين كه شما چي ميخواستين مهم نيست. مهم اينه كه لينك آلوده تو فروم نذارين. در ضمن ميشه بگين لينك قالب "فلش" تون كجاست؟

سلام
کسی میتونه به من کمک کنه؟
واقعا احتیاج به کمک دارم

من تازه یه هاست و دامین خریدم نمی دونم برای تغییر دادن html قالب صفحه اصلی سایتم به کجا باید برم یا قالب تو کجای cpanel هستش
چون می خوام قالب سایتم رو مثل قالب وبلاگم تغییر بدم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم
منظورم اینه که من چنتا قالب آماده دارم ولی نمیدونم اون ها رو کجای کنترل پنل سایتم باید قرار بدم تا به عنوان صفحه اصلی سایتم نمایش داده بشه. چون توی وبلاگ باید به قسمت ویرایش قالب بری و قالب رو تغییر بدی ولی توی سایت نمیدونم قسمت ویرایش قالب صفحه اصلیم کجاست !
تو رو خدا کمک کنید خیلی عجله دارم از بس با سایتم ور رفتم تمامش داره قاطی پاتی میشه لطفا به زبان ساده برام میل کنید یا همین جا بنویسید !
اگه کسی میتونه کمک کنه یک دنیا ممنون میشم
این ایمیله منه:
[email protected]

سلام خوبین !!!
کسی میتونه به من کمک کنه؟
واقعا احتیاج به کمک دارم

من تازه یه هاست و دامین خریدم نمی دونم برای تغییر دادن html قالب صفحه اصلی سایتم به کجا باید برم یا قالب تو کجای cpanel هستش
چون می خوام قالب سایتم رو مثل قالب وبلاگم تغییر بدم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم
منظورم اینه که من چنتا قالب آماده دارم ولی نمیدونم اون ها رو کجای کنترل پنل سایتم باید قرار بدم تا به عنوان صفحه اصلی سایتم نمایش داده بشه. چون توی وبلاگ باید به قسمت ویرایش قالب بری و قالب رو تغییر بدی ولی توی سایت نمیدونم قسمت ویرایش قالب صفحه اصلیم کجاست !
تو رو خدا کمک کنید خیلی عجله دارم از بس با سایتم ور رفتم تمامش داره قاطی پاتی میشه لطفا به زبان ساده برام میل کنید یا همین جا بنویسید !
اگه کسی میتونه کمک کنه یک دنیا ممنون میشم
این ایمیله منه:
[email protected]

ali-msh

Member
سلام

ببینید شما باید تمام فایلها خودتون رو در شاخه public_html سایتتون بریزید اینطوری از طریق دومین قابل دسترس میشه مثلا اگه یه فایل به اسم ali.htm در این فولدر آپلود کنید آدرسش میشه site.com/ali.html

به همین صورت شما وارد Cpanel بشید و File manager رو بزنید سپس روی عکس فولدر public_html کلیک کنید و داخلش بشید و فایلهاتون رو آپدیت کنید
این رو یاداور میشم که صفحه اصلی ( اول ) شما باید نام : index داشته باشد حالا با هم پسوندی php , html , asp , etc

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا