استفاده از فایلهای تحت Adobe Illustrator در کرل دراو 14

سلام

من فقط با کرل دراو کار میکنم و دوست هم ندارم برنامه ادوبی را نصب کنم .بعضی از تصاویر برداری مخصوص Adobe Illustrator هستند که کرل دراو بعضی ها را میتواند ایمپورت کند و بعضی ها هم باز نمیشوند

میخواستم ببینم روشی ترفندی هست که بشود فرمت EPS و ai را تبدیل کند به CDR (نرم افزار واسطی هم باشد که کم حجم باشد خوب است)

ممنون

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

من فقط با کرل دراو کار میکنم و دوست هم ندارم برنامه ادوبی را نصب کنم .بعضی از تصاویر برداری مخصوص Adobe Illustrator هستند که کرل دراو بعضی ها را میتواند ایمپورت کند و بعضی ها هم باز نمیشوند

میخواستم ببینم روشی ترفندی هست که بشود فرمت Eps و Ai را تبدیل کند به Cdr (نرم افزار واسطی هم باشد که کم حجم باشد خوب است)

ممنون

خوب بهترين روش همون ايمپورت فايل در برنامه ايله كه خوب در صورتي كه شما نميخواهيد از اين روش استفاده كنيد ميتونيد از برنامه هاي مشابه كمك بگيريد فري هند و سورف دراو
موفق

سلام
میشه تو adobe ill...... فایلوبازکردوبعد بافرمت wmf اکسپورت کرد وبصورت بردارتوکورل بازش کرد وبعدباcdr ذخیره کرد

سلام
میشه تو adobe ill...... فایلوبازکردوبعد بافرمت wmf اکسپورت کرد وبصورت بردارتوکورل بازش کرد وبعدباcdr ذخیره کرد

بله اين روش براي فايلهاي با طراحي سبك جواب ميدهد ولي براي طرحهاي با ريزه كاري هاي زياد و اپتيك عملي نيست:paint:

ali18074

Member
چرا عملي نيست؟

بعد اگر با wmf اكسپورت بگيريم ميشه توي كورل بكشيمش و كيفيتش كم نشه؟

mahdi pour

Member
سلام
من تمامی فایلهای ai - eps رو به صورت ایمپورت داخل کارل می آرم و مشکلی هم تا بحال نداشتم.
خیلی هم راحت است

ACTIVE

Active Member
البته کورل دراو 14 اکثر فرمتهای ai و eps رو میتونه ایمپورت بکنه منتها من یک شیوه ای رو تست کردم که بدون ایجاد مزاحمت میشه فایلهای ai و eps رو به کورل آورد (البته لازم به ذکره که من تا حالا کانورتوره این فورمتها رو ندیدم) به هر حال...
فایلتون رو تو ادوب ایلاستریتور باز کنید بعد گزینه save as رو بزنید و بعد فرمت ai با ورژن CS رو بزنید... حالا براحتی تو کورل فایل رو ایمپورت کنید.
اگه باز مشکلی داشتید تیک مربوط به Compres رو بردارید و ذخیره کنید.
موفق باشید

P I X E L

New Member
راه حلی منطقی-تمیز ولی طولانی تر

فایل های ای پی اس به راحتی در کرل پیست میشوند ولی بشروط خاصی:
1 - در محیط ایلاستریتور گرادیانت آنها را فیل کنید.
2 -دقت داشته باشید در محیط ایلاستریتور و در تب ترانس پرنسی کلیه رنگ هایتان در حالت نرمال باشد . مثلا دارکن یا ومولتی پلی نباشد.
3 - اپاسیتی ها 100 در صد باشد.
وخلاصه این که فایل مبرا از هر گونه لنز یا فیلتری باشد...
ذوستان من حتما می توانند تمام کارهایی را که انجام دادند تا فایل ساده شود تا در کرل ایمپورت شود را (باتوجه به الگوی اصلی)
در کرل دوباره اجرا کنند... موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا