از کار افتادن مرورگر و باز نکردن سایت

bijan63

Member
با سلام خدمت شما من مرورگرم بدون فیل ش.. کن هیچ سایتی رو باز نمیکنه در تنطیمات هم ip و port غیر فعاله ،تا دیشب درست بود :shock: حتی برنامه های یاهو مسنجر و Skype هم همینطورن حتمن باید برم دستی ip و port فیل ش... کن رو وارد کنم تا بشه کار کرد در تنطیمات هم همونطور که گفتم اصلاً ip و port فعال نیست. دیگه نمیدونم چکار کنم :cry: در ضمن آنتی ویروس هم دارم که به روزه (Nod32) فایروال هم نصبه.

bijan63

Member
با سلام خدمت شما من مرورگرم بدون فیل ش.. کن هیچ سایتی رو باز نمیکنه در تنطیمات هم ip و port غیر فعاله ،تا دیشب درست بود :shock: حتی برنامه های یاهو مسنجر و Skype هم همینطورن حتمن باید برم دستی ip و port فیل ش... کن رو وارد کنم تا بشه کار کرد در تنطیمات هم همونطور که گفتم اصلاً ip و port فعال نیست. دیگه نمیدونم چکار کنم :cry: در ضمن آنتی ویروس هم دارم که به روزه (Nod32) فایروال هم نصبه.
در همین فروم در اینجا هم کاربری همین مشکل داشته اما در اونجا راه حلی عنوان نشده اما ذکر شده به خاطر دو عامل زیر هستش (نمیدونم تا چه حد درسته):
یکی ویروسیه که به روش زیر ساخته میشه و دستیه
pouped-blocked-web-exploure-online&offline
یا به روش زیر
Disabled regedit from:grouap pilicy
که اولی اینترنت رو فیلتر می کنه و دومی رجیستر رو.
اگه کسی راه حلی میدونه بگه چون با فیل... شکن اصلاً سرعت مناسبی ندارم. باز هم میگم اصلا آی پی و پورت در تنظیمات ست نشده. اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس فقط زمانی که در تنظیماتشون آی پی و پورت رو ست میکنم سایت رو باز میکنن!!

bijan63

Member
دمت گرم مشکل بر طرف شد:rose: :paint: رفتم قسمت ip/tcp در properies تنظیمات رو در حالت اتوماتیک گذاشتم درست شد

Hadi75

New Member
سلام
مشکل من اینه که مثل یه مرورگر عادیه نمیتونه همه سایتا رو باز کنه البته تازگیا اینطور شده و مینویسه
"Unable to connect to the proxy server
A proxy server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a proxy, but Web Freer can't connect to it.
Here are some suggestions:
If you use a proxy server, check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server, adjust your proxy settings: Go to the wrench menu > Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect the "Use a proxy server for your LAN" checkbox.
Error 130 (net::ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED): Proxy server connection failed."
چیکارش کنم.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
مشکل من اینه که مثل یه مرورگر عادیه نمیتونه همه سایتا رو باز کنه البته تازگیا اینطور شده و مینویسه
"Unable to connect to the proxy server
A proxy server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a proxy, but Web Freer can't connect to it.
Here are some suggestions:
If you use a proxy server, check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server, adjust your proxy settings: Go to the wrench menu > Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect the "Use a proxy server for your LAN" checkbox.
Error 130 (net::ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED): Proxy server connection failed."
چیکارش کنم.

خود پیغام که داره میگه از کدوم منو تیک کدوم گزینه رو بردارید.
بهم خوردن تنظیمات پروکسی

جدیدترین ارسال ها

بالا