از كار انداختن دكمه هاي تركيبي alt+tab

با سلام خدمت آقاي باز نشسته و ساير بچه هاي فعال.
چون گاهي اوقات ممكنه كه دوتا پروژه در داخل هم باز كنم ميخوام كار بر نتونه قبل از خروج از پروژه دوم كه باز شده به پروژه اول با زدن اين دو دكمه دست پيدا كنه و حتما ميخوام كه اين تركيب از كار بيفته تا كار بر نتونه بين پروژه ها سوييچ كنه لطفا هر كس جواب داد كامل جواب بده و كدها رو يا مثالي رو بذاره.
ممنون

m javad

کاربر متخصص
راهنمايي

با سلام
دوست من اگه درست متوجه شده باشم شما اصلا نياز نداريد كه اون دوتا دكمه رو غير فعال كنيد

شما ميتونيد به روشهاي مختلف پنجره ي فعال رو بدست بگيريد( اسمش رو)
اگه نام پنجره دومي بود كه باز كرده كه هيچي ولي اگه پنجره ي اول بود ميتونيد بديد كه پنجره اول رو غير فعال كنه و پنجره دوم رو علاوه بر فلش كردن (چشمك زدن توي تسك بار) به عنوان پنجره ي فعال قرار بده.
زماني هم كه پنجره ي دوم بسته ميشه اين اسكريپت رو غير فعال و پنجره ي اول رو دوباره فعال كنه:)

اگه مشكلي بود بگو تا بيشتر توضيح بدم.
موفق باشي !!!!

پروژه من 1024*768 و انازه صفحه مانيتوره و خاصيت آلويز اون تاپ داره يعني هميشه روي پنجره هاي ديگه است اصلا ميخوام موقع اجرا به تسك بار يا نوار وظيفه هم دسترسي نداشته باشه در اون اسكريپتي هم كه ميگي رو بنويس و بگو كجا بذارمش
ممنون

اگه تو نستيد جواب بديد ممنون ميشم لطفا هميني رو كه گفتيد برام بنويسيد چو من تازه كارم و نميدونم از كدوم اسكريپت صحبت ميكنيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا