بی بی کد از عکس تا مکس...!!!

emadmax

Well-Known Member
سلام

کار خوبی شده فقط چند نکته:

1- اندازه کرکره ها نسبت به عکس خیلی بزرگه
2- ضخامت شیشه ی میز اصلی زیاده
3- نور بیرون خیلی کمه
4- شاید زردی فیلتر زیاد بشه بهتر نیست!؟

یه سوال

نور اتاق از کجا تامین میشه! پنجره!؟ لامپ !؟ یا ...

مخلص آقا حمید گــُـــل

JEYDI7

Active Member
سلام زيبا شده خسته نباشي ولي اگه در مورد كارت يك كم توضيحات بدي بهتره .

موفق باشي :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام حامد جان.خیلی رنگ غالب افراطی شده.
کف کار رفلکت نداره.پرسپکتیو بیرون کار با درون متناسب نیست.
نزار این کارارو.رزومت خیلی قوی هست.اینها دید بر و بچ جدید رو به خودت خراب میکنه.
موفق باشی

Hamed

Active Member
درود
حامد هستم
عارف این چه حرفی تو میزنی این کا رتو یه روز جمع شده و تری دی این کار اصلا مهم نیست و خیلی کم اتفاق میافته طرح تری دی با طرح واقعی تفاوت نداشته باشن من خواستم قبل و بعد از کار بچه ها ببنین...حالا کسی اینجا دیده اجراش ضعیفه من چه کنم...خیلی اینجور رفتارار و دیدم اینجا خیلی به خودم قول دادم دیگه اینجا کار آپ نکنم...ولی حتما اینکارو انجام میدم ....بچه های که منو اینجا میشناسن میدون من از این اخلاقا که بخوام کلاس بزارم ندارم ولی واقعا دیگه تحمل اینجور حرفا برام سخته...الانم میان این کامنت مارو پاک میکنن...

در ضمن رفیق اینجا نورش از پنجرهای دور تا دورش تامین میشه و اینکه اداری و در طول شب اینجا کار نمیکنن ولی اگر به نور بیشتر احتیاج داشته باشن از هالوژن های سقف استفاده میکنن....

علی یار همه
خداحافظ

30min

Banned
میبینم که همچنان زبان های تیز و بوز بیداد میکنه تو این انجمن !
حامد عزیز اول بگم که عنوان تاپیکت خیلی باحال بود :) عکس تا مکس
اما من دو سه تا کار از کارهای قبلیت رو دیدم و وقتی این یکی رو دیدم احساس کردم اشتباه گرفتمت !!!
به نظرم از کارهای قبلی خیلی ضعیف تر !
من همیشه با این حرف مشکل داشتم : این کا رتو یه روز جمع شده !
خب واسه چی تو یه روز جمع شده ! خب وقت بزار روش بعد بزار اینجا !
اصغر فرهادی هم اگر بیاد یه فیلم معمولی بساز پوستش و میکنن همه ! چون باید یه فرق بین اون و دهنمکی باشه یا نه ؟!
شما سطح توقع رو بردی بالا پس باید عواقبش رو هم بپذیری دیگه هنرمند :)
موفق باشی ...

dr.hashemi

کاربر فعال
خوب بنده خدا عارف حق داره ديگه اينجا بچه ها كاراشونو ميزارن كه نقاط ضعف و قوتش معلوم شه . . .
اگه نميخواستي اشكالاشو بگن كلا تو توضيح اولت هدفتو ميگفتي از اين پست . . .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.حامد من منظور بدی نداشتم.اما کارای قبلیت کجا اینها کجا. به هر حال محیط فروم عمومی هست و آزاد. در هر صورت جیگر مایی:rose:

emadmax

Well-Known Member
درود
حامد هستم
.............................حالا کسی اینجا دیده اجراش ضعیفه من چه کنم...خیلی اینجور رفتارار و دیدم اینجا خیلی به خودم قول دادم دیگه اینجا کار آپ نکنم..............................

.....................ولی واقعا دیگه تحمل اینجور حرفا برام سخته.................

.......................

علی یار همه
خداحافظ

سلام رفیق ... آقا شرمنده من این حمیدو حامد و .... رو همش اشتباه میکنم!!!

بابا با مرام شما که اینقدر زود رنج نبودی !!! ... مگه توی کار کابینت (کابینت سفید خوشگله!) - یا کارهای دیگه ی شما- این همه تعریف از طرح و رندر زیبایی که گرفته بودی نشد!؟

یا به قول آقاعارف کارنامه ی کارهای قوی شما رو مگه میشه از یاد برد؟

به هر حال شما از قدیمی های اینجا هستین و احترامتون هم واجبه ....

خدا حافظی چرا ...... همون علی علی

خیلی خوب شده حامد کارت البته نیازی نیست واسه کارای متفرقه بها بدی بیش از اندازه نیاز - اگه مشغله کاره اجرایی هم داشته باشی که زمان زیادی واست نمی مونه رو پرزانته و دیتیل کار مانور بدی در هر صورت بسیار زیبا شده

behrang2

Member
خوب شده .. فقط یک سوال چی شد ک بجای پارکت از سرامیک طرح گرانیت استفاده کردین.. فقط دارم ازین بابت می پرسم که دیده اجراییم بهتر بشه و یکمی سوادم تو زمینه ی نحوه ی کار و اجرا بالا تر بیاد:-س

جدیدترین ارسال ها

بالا