از شما دعوت می کنم به گروه ایده پردازان ملحق شوید

Cyletech

Member
همیشه بهترین ها استخدام جایی نیستند / اگر ایده پرداز آزاد هستی به من ملحق بشو
وقتی تنها باشی پروژه هات حرکت درستی نخواهند داشت شاید اصلاً اجرا نشود اما وقتی با گروه هستی...
وقتی تواناییش را داری چرا نباید آن را بدست بیاوری؟!

سلام،

بیوگرافی خلاصه: اسمم علیرضاست و 21 سال دارم. دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم. 7 سال است با اینترنت آشنا شدم و 5 سال است مقوله های مختلف وب را تجربه می کنم. بطور حرفه ای 2 سال است که برنامه نویسی سمت سرور و کلاینت را شروع کرده ام. تا به حال موفق شدم یک پروژه را به اتمام برسانم (در آدرس http://www.avama.ir) . مرا به عنوان بهینه ساز بیشتر می شناسند زیرا همیشه در این زمینه فعال بوده ام و فعالیت می کنم همچنان. شخصاً به ایده ها علاقه بسیاری دارم و همیشه سعی می کنم ایده های نوین خودم را بر روی ورق بیارم و سر فرصت روی آنها کار کنم.

هدف من از ایجاد تاپیک: میدانم مثل من افراد ایده پردازی هستند که به اصطلاح برای خودشان کار می کنند. من میخواهم گروهی تشکیل دهم که متشکل از ایده پرداز های ایرانی آزاد باشد. تا با هم با ایده های خودمان موفقیت ها کسب کنیم و بتوانیم درآمد قابل توجهی از این طریق بدست آوریم.

حرف آخر من: چرا باید توی خونه بشینی و دنبال پول بدوی وقتی میتونی برای پول دست تکان بدی و بیاد سمتت؟!

(لطفاً اعلام آمادگی کنید ، من با شما از طریق پیام خصوصی تماس میگیرم)

آخرین ویرایش:

dany36

New Member
درود.من دنبال اینجا میگشتم.کجا بودی تا الان؟!من عاشق ایده هستم.
ایده مثل جرقه ای میمونه که اگه به بنزین برسه نمیدونی چیکار میکنه!

onala

New Member
هنوز کارهام رو up نکردم. که بهتون لینک بدم برین ببینین.اگه سوالی هست در خدمتم.

Cyletech

Member
درود.من دنبال اینجا میگشتم.کجا بودی تا الان؟!من عاشق ایده هستم.
ایده مثل جرقه ای میمونه که اگه به بنزین برسه نمیدونی چیکار میکنه!
از توجهتون ممنونم. لطفاً ایده ها و پروژه های خودتون رو همینجا معرفی کنید. :rose:

هنوز کارهام رو up نکردم. که بهتون لینک بدم برین ببینین.اگه سوالی هست در خدمتم.
ممنون میشم هروقت آپلود کردید به این تاپیک بیاید و آدرس هاشون رو ذکر کنید.

persianps

New Member
سلام . من هم هستم .
این هم سایت شرکتی هست که کم و بیش باهاشون همکاری کردم : www.samansystems.com .
اگه پایه طراحی بازی آنلاین هستین خبر بدین . سناریو و طرح توجیه اقتصادی هم آمادست . به زودی هم مجوز میگیره .
ا

Simin Secret

Active Member
سلام دوست عزیز لطفا یه توضیحی درباره گروهتون بدین نیازمند به چه کسی هستید؟

اگر طراح گرافیک میخواین ما در خدمتیم،نمونه کارها در سایت هست

جدیدترین ارسال ها

بالا