ازار چشم از مونیتور

مونیتور من مدل 1793 سامسونگ است یه مشکل بااون دارم واون اینه که هرکسی یکمی به اون نگاه کنه خیلی زود چشم هاش میسوزه و شروع میکنه به اشک ریختندر صورتیکه بعضی از اونها با مونیتورها ی LGهر روز زمان زیادی کار میکنند واصلا این مشکلات را ندارند. با نمایندگی اونها هم تماس گرفتم گفتند نورش رو کم کن وگفتند تا حالا به این مشکل بر نخورده بودیم من هم درخشندگی اون را از 50 به 3 تغییر دادم ولی تغییری هم احساس نکردم در مورد کمی یه زیادی نور وهمچنان چشمها را اذیت میکنه ایا در cd همراه اون برنامه ای هست که مثل مونیتورها ی LGبهینه سازی کنه و مشکل را حل کنه ؟ اگه داره روش نصب وکار با اون را هم تو ضیح بدید. با تشکرفراوان از پاسخ دهنده محترم

Sunboy454

Active Member
میتونی از حفاظ های مانیتور استفاده کنی ، البته اگه هنوز پیدا بشه ، یه طلق پلاستیکی که رو صفحه ی مانیتور نصب میشه و این مشکل رو حل میکنه

Ocarina

Member
از قسمت تنضیمات مانیتور refresh rate مانیتور رو 85 Hertz انتخاب کن انوقت کار همون بهینه ساز رو کردی
و مشکلت حل میشه
در ضمن مانیتورهای جدید طلق پلاستیکی لازم نداره
درضمن brightness مانیتور رو همیشه خصوصاً تو محیط تاریک کم کن مثلاً من شبها که کار میکنم روی 40 میزارم

Ocarina

Member
میگم این شرکت مادایران(توضیع کننده Lg) هم انگار فیل هوا کرده! برنامه نویسی همین بهینه ساز فقط 2 خط هستش..

internet

Member
سلام دوست عزيز
شما که جواب خودتون رو نگرفتين چه طور موضوع رو ختم شده تلقي کردين
نيگاه کنيد مانيتور هاي سامسونگ اينطوري که بنده اطلاع دارم يه حالتي هست صفحه مانيتور اون که تخت تخت نيست يعني يه حالتي است که گوشه هاي اون يه حالت محدب داره
ولي مانتيور هاي ال جي اينطوري نيست شما بهتره يه ال جي بخري
ديگه از سوزش چشمت هم جلوگيري مي شه
موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا