ارور لایسنس برای نصب مایا 2013

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
بعد از چند وقت تصمیم گرفتم مایا 2013 رو نصب کنم ببینم چطوره.
ولی وقتی نصب کردم ارور زیر برام ظاهر شد.

license.JPG

توی فروم های خارجی خیلی گشتم، چند تا راه حل گفته بودن که جواب نداد.
چند جا گفتن سرویس پک 1 مایا 2013 رو نصب کن درست میشه.
که من دیشب دانلودش کردم.
اما باز هم همون ارور...
خواستم بدونم کسی از دوستان به این مشکل بر خورده؟
چطور میشه حلش کرد؟
ممنونم.

تو یکی از فروم های سایت autodesk نوشته که product key برای مایا 2013 باید 657E1 باشه آیا شما هم از همین سریال نامبر استفاده می کنید

davoodice

Well-Known Member
اقا شما به احتمال 99 درصد چاره ای جز نصب مجدد ویندوز ندارید من قبلا با این مشکل مواجه شدم

HOSSEIN.D

Well-Known Member
چرا من نمیتونم نقل قول چند گانه بذارم؟!
reza_rashidi جان: بله من از کد 675E1 استفاده کردم. اون لینکی هم که دادین تا پوشه ADLM رفتم ولی فایل CascadeInfo.cas توش نبود. سرچ هم کردم تو کامپیوترم چنین فایلی نیست!:rose:
davoodice جان: شوخی نکن من قلبم ضعیفه! یک هفته پیش وین عوض کردم! ولی خودم حدس میزدم با ویندوز عوض کردن درست بشه. ممنون.:rose:
CG-Student جان: از کرک x-force استفاده میکنم. مشکل اینجاست که اصلا به مرحله کرک کردن نمیرسم.دفعه اول که اجرا کردم اینطوری شد! ممنونم.:rose:

راستی دفعه اول برنامه اومد بالا مراحل کرک رو انجام دادم. ولی کرک نشد. چون تو اینترنت بودم ممکنه اتودسک فهمیده باشه؟!
فیل رجیستری چیزی نداره که پاکش کنم؟

دقیقا این آقا هم گفت که مسیر رو رفتم و فایل رو ندیدم اما فایل رو در جایی دیگه پیدا کرده این متنی رو که نوشته میزارم شاید به درد بخوره
EDIT: I had one i had only checked in the wrong folder, i checked \"username"\Application Data\Autodesk\ADLM
But of course it was in the all user map
امیدوارم مشکلتون حل بشه:rose:
در ضمن من ویندوزم ویستا هستش توی این مسیر فایل CascadeInfo.cas رو پیدا کردم درایو C پوشه programData پوشه autodesk و فایل توی adlm بود

آخرین ویرایش:

HOSSEIN.D

Well-Known Member
ممنونم دوست من ولی من نتونستم پیداش کنم!
به نظرم باید بیخیال مایا 2013 بشم!

جدیدترین ارسال ها

بالا