اخطار عجیب از سوی بریتانیا !! در ویندوز و قفل شدن آن!

misanweb

New Member
سلام و وقت بخیر
امروز صبح با مشکل عجیبی بر خورد کردم
کامپیوترم (ویندوز 7)رو روشن کردم بعد از حدود نیم ساعت کار با اون یه دفعه پیغام اخطاری برام ظاهر شد.
که توش یه پیغام اخطاری وجود داشت که حروف در هم و از سمت چپ و مقطع برام ظاهر شد

.: سیستم عامل شما به دلیل نقص قوانین بریتانیای کبیر!!! قفل شده است، علت این نقض اینگونه تشخصی داده شده است:
کامپیوتر شما دارای فایل های .......(یک سری اراجیف در مورد کودک آزاری و..) پیام های هرزه با انگیزه ی تروریستی نیز از کامپیوتر شما ارسال شده است :. !!!!! (احتمالا فکر کردن میخوام ملکه بریتانیای کبیر رو ترور کنم)

در آخر از من میخوان مبلغی رو به عنوان جریمه (از طریق درگاه Ukash) پرداخت کنم تا ویندوز من رو باز کنن
دو تا یوزر دارم یوزر اصلی اینطوری شد و الان اصلا نمیتونم وارد بشم، اما یوزر دیگه که قبلا ساخته بودم الان هیچ مشکلی نداره و آن پیغام ظاهر نمیشه
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که این چی هست و چطوری میتونم رفعش کنم؟؟ ، من خودم فکر میکنم هک یا ویروس یا از این چیزا باشه و پیغام حقیقت نداره

یه تصویر با موبایل هم گرفتم میتونید ببینید(جالب اینکه پرچم ایران هم بالای پیغام اخطار هست!!!)
9am2wsgdmwogxaq681zk.jpg

.Mohsen.

Member
از system configuration > Startup رو چک کن ببین موقع بالا اومدن سیستمت چیا اجرا میشن
ویروسیه احتمال زیاد

SajadCG

کاربر فعال
این بد افزار هست هدفش اخاذی از کاربران هست.
در run عبارت msconfig را تایپ کنید و در تب startup هرچیز نا اشنایی که دیدید غیر فعال کنید
بعد یک بار سیستم را مجدد راه اندازی کنید.
موفق باشید.

misanweb

New Member
مشکلی که هست اینه که بعد از روشن شدن کامپیوتر و بالا اومدن ویندوز در قسمت یوزر اصلی هیچ عملی نمیتونم انجان بدم
نه میتونم به صفحه دیگه برم و نه ستارت رو بزنم و نه ران ظاهر میشه
میشه بیشتر راهنمایی کنید
سپاسگذارم

misanweb

New Member
این بد افزار هست هدفش اخاذی از کاربران هست.
در run عبارت msconfig را تایپ کنید و در تب startup هرچیز نا اشنایی که دیدید غیر فعال کنید
بعد یک بار سیستم را مجدد راه اندازی کنید.
موفق باشید.

متاسفانه امکان بالا آمدن run وجود نداره:-?

Mehran coyote

Well-Known Member
توی همون اول که کامتو روشن میکنی f8 رو بزن بوت منو میاد بعد safe modo بزن
ویندوزت میاد بالا ولی برنامه هات اجرا نمی شن

اونجا برو کارایی که بچه ها گفتنو انجام بده

baharan12

New Member
براي من هم اين مشكل پيش اومده ،این بد افزار ه كه هدفش اخاذی از کاربران است.
از طريق safe mode به run رفته و عبارت msconfig را تایپ کنید و در تب startup گزينه MSQL را غیر فعال کنید
بعد یک بار سیستم را مجدد راه اندازی نموده ، سپس به آدرس c:/program data رفته و فايل unzhaza.exe را delete كنيد.
موفق باشید.

karim61

New Member
براي من هم اين مشكل پيش اومده ،این بد افزار ه كه هدفش اخاذی از کاربران است.
از طريق safe mode به run رفته و عبارت msconfig را تایپ کنید و در تب startup گزينه MSQL را غیر فعال کنید
بعد یک بار سیستم را مجدد راه اندازی نموده ، سپس به آدرس c:/program data رفته و فايل unzhaza.exe را delete كنيد.
موفق باشید.

ویندوز که بالا میاد صفحه کاملا سفید رنگه و هیچ کاری نمیشه کرد از طریق safe mode که میخوام بیان بالا خود به خود restart میشه. آیا راهی هست ؟ اگه نیست چطور میتونم ویندوز رو پاک کنم و ویندوز جدید نصب کنم؟

Mehran coyote

Well-Known Member
cd ویندوز رو بزار یه وین جدید نصب کن دیگه
اگه تو درایو c اطلاعات داری با یه ویندوز لایو بیا بالا اطلاعاتتو بردار و بعد هم c رو فرمت کن و تمام

جدیدترین ارسال ها

بالا