ابراهیم هاشمی ، The Life Of Boy ، مایا

ehsan_3dmax

Active Member
باید بگم که تا به اینجای کار عالی بوده کارت.
واقها زیباست.
فقط یک نکته ریز اونهم اینکه فکر کنم چوبها رو باید به جای رنگ کردن بهشون تکسچر بدی.
موفق باشی عزیز.

spy4all

Member
باید بگم که تا به اینجای کار عالی بوده کارت.
واقها زیباست.
فقط یک نکته ریز اونهم اینکه فکر کنم چوبها رو باید به جای رنگ کردن بهشون تکسچر بدی.
موفق باشی عزیز.

احسان جان من واقعا انتظار نداشتم که این قدر سطحی صحبت کنید حالا اگر من می خواستم که ساده حرف بزنم و از کلماتی مانند تکستچرینگ استفاده نکنم و به جایش بگویم خانه را رنگ خاکستری کردم نباید شما دیگر فکر کنید که خانه تکستچر ندارد اگر شما خیلی کم به خانه توجه می کردید متوجه می شدید که در خانه از تکستچر استفاده شده و به وضوح شیار های چوب پیدا است .
اما از نظر شما واقعا ممنونم و می خواستم بگم که وبلاگت را دیدم کارهات خیلی عالی بود . :wink:

ehsan_3dmax

Active Member
احسان جان من واقعا انتظار نداشتم که این قدر سطحی صحبت کنید حالا اگر من می خواستم که ساده حرف بزنم و از کلماتی مانند تکستچرینگ استفاده نکنم و به جایش بگویم خانه را رنگ خاکستری کردم نباید شما دیگر فکر کنید که خانه تکستچر ندارد اگر شما خیلی کم به خانه توجه می کردید متوجه می شدید که در خانه از تکستچر استفاده شده و به وضوح شیار های چوب پیدا است .
اما از نظر شما واقعا ممنونم و می خواستم بگم که وبلاگت را دیدم کارهات خیلی عالی بود . :wink:

سلام ابراهیم جان. من منظورم بقیه ی چوبهای موجود در کاره.
بهر حال...
موفق باشی.

spy4all

Member
سلام ابراهیم جان. من منظورم بقیه ی چوبهای موجود در کاره.
بهر حال...
موفق باشی.

ببخشید که متوجه نشدم ، من می خواستم کار را کارتونی در بیارم بنابراین این طور ، شد .
و حالا هم که وقت مسابقه تمام شده و بی صبرانه منتظر نتایج هستم . :-?

spy4all

Member
سلام

دوستان عزیز امیدوارم که شاد باشید و حالتون خوب باشه ، از نظراتتون هم خیلی متشکرم ، احسان جان گفته بودند که برای چوب های کار از تکستچر استفاده بکنید و من هم بنابر فرمایششون :
کار را به شکل زیر در آوردم که علاوه بر تغییرجزئی تکسچر چوب ، ریزه کاری هایی هم انجام دادم ، ولی نکته ی اصلی اینجاست که نورپردازی کار را به شکل عجیبی بهتر کردم (خیلی از خودم تعریف می کنم ، نه ! ) و کیفیت کار را بالا بردم .
فکر می کنم که این کار نهایی باشد .

WallpaperSmall7.jpg

WallpaperSmall6.jpg

لطفا برای دریافت Wallpaper کار نهایی (احتمالا نهایی) اینجا کلیک کنید .

موفق باشید . :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا