آیا انیمیشن منبع درآمد مطمئنی در ایران است؟

dani666v

Member
من با نرم افزار 3dmax بخوبی میتونم کار کنم ( از مدلینگ بگیر تا کار با متریال ادیتو و انیمیت )
واقعاً موندم آیا انیمیشن رو ادامه بدم یا نه
آیا انیمیشن میتونه منبع درآمد مطمئنی برای آینده من باشه؟
اگه من تو یه شهر بزرگ یه استودیو بزنم،پروژه دسم رو میگیره؟
میترسم،میترسم جواب این همه زحمت و بی خوابی هایی که تو این چند سال کشیدم هیچوقت نگیرم :cry:

Member
مطمئن =/= ایران
شما روی هیچ کاری نمیتونید اینجوری حساب کنید ولی از نگاه دیگه علم سرمایه ایه که نه فاسد میشه نه دزد میبره نه درشو میشه پلم کرد
شما دارید یک علم رو یاد میگیرید و این عاقلانه ترین راهه هرچند پر درامد ترین نباشه

m3d

کاربر VIP
اگه دنبال دآمد بی دردسری فقط دلالی جواب میده نه سرمایه میخواد نه علم فقط رو میخواد :green:

ولی واقعا تو ایران نمیشه رو هیچ کاری حساب کرد .اینجا جنگلیه که حتی معلوم نیست کی صیده کی صیاد

من که از گرسنگی هم بمیرم نمیتونم از انیمیشن دل بکنم .

mh.saeedi

New Member
من کسایی رو می شناسم که از انیمیشن خیلی پول در میارن ولی کارشون خیلی خوبه و به چند تا برنامه مسلطن : Maya edius hudini 3dmax

SevenART

Member
اگه نمونه کار داشته باشی و کارت خوب باشه در آمد هم داری ولی اگه الاف این سایت و اون سایت باشی نه !

aloo

Active Member
شما نمونه کارهات رو اماده کن و به چند تا شرکت در این زمینه ارسال کن

main

Well-Known Member
به نظر من 100%.
من دو بعدی کار میکنم و باید بگم خیلی سرم شلوغه.

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

تنها چیزی که شما را از بقیه میتونه متمایز کنه نمونه کار خوبه.منظور از نمونه کار فقط پرداختن به گرافیک و جلوه های بصری نیست.داشتن یک ایده ی خوب و نو به همراه فضا سازی درست شما را به هدفتون میرسونه که همون کسب درآمد است
پیشنهاد بنده در ابتدا ساخت انیمیشن برای جشنواره هاست .اینطوری خیلی زود افراد زیادی کارهاتون را میبینن.

همیشه بهترین باش.هیچکس منکر کار بد نیست

موفق باشید - مهرداد

جدیدترین ارسال ها

بالا