آپلود دیتابیس

gmemol

New Member
سلام
بار اولی هست که میخوام یک سایت داینامیک رو نت آپلود کنم . چطور میتونم دیتابیس رو آپلود کنم ؟
دیتابیسم Mysql هست .
از phpdev هم استفاده کردم .
مرسی .

sunrise

Member
دوست عزيز شما بايد به بخش Database و از آنجا به phpMyAdmin سايت مراجعه نماييد و سپس اونجا يه ديتابيس با نام دلخواه ايجاد كنيد و بعد فايل config برنامه رو تنظيم كنيد و سپس اونو آپلودش كنيد. اگه سايت داراي سيستم اينيستالر يا همان ايجاد خودكار بانك اطلاعاتي هست كار در همين جا تمام شده اما اگر ديتابيس بايد بصورت دستي Import شود اين كار را از قسمت SQL Query برنامه phpMyAdmin انجام دهيد.

موفق باشيد.

Ocarina

Member
من هم همین مشکل رو دارم میشه بیشتر توضیح بدی.....
من روی هاستم myphpadmin دارم اما رو سیستم خودم ندارم... باید لوکال اون رو نصب کنم یا نه؟

sunrise

Member
ali_moradi گفت:
من هم همین مشکل رو دارم میشه بیشتر توضیح بدی.....
من روی هاستم myphpadmin دارم اما رو سیستم خودم ندارم... باید لوکال اون رو نصب کنم یا نه؟
علي جان شما مي توني از پك Xampp كه شامل PHP ، Apache ، MySQL ، phpMyAdmin و ... مي باشد هم استفاده كني از برنامه EasyPHP هم مي توني استفاده كني ولي من خودم همين EasyPHP رو توصيه مي كنم. براي لوكال حرف نداره.

narenj

Member
تا اونجایی که من میدونم phpdev هم از phpmyadmin استفاده میکنه. شما باید بری تو phpmyadmin لوکال و از گزینه Export را اتنخاب میکنی. بعد GO را میزنی تا یه فایل sql. دانلود کنه. بعد میری تو phpmyadmin سایتت و گزینه SQL را انتخاب میکنی و بعد آدرس اون فایلی را که دانلود کرده بودی را وارد میکنی و GO را میزنی

Ocarina

Member
sunrise گفت:
علي جان شما مي توني از پك Xampp كه شامل PHP ، Apache ، MySQL ، phpMyAdmin و ... مي باشد هم استفاده كني از برنامه EasyPHP هم مي توني استفاده كني ولي من خودم همين EasyPHP رو توصيه مي كنم. براي لوكال حرف نداره.
ممنون از راهنماییت لینک این برنامه ای که گفتی داری؟
ممنون ....

جدیدترین ارسال ها

بالا