آپدیت خودکار نمیخوام !

kern

Member
سلام ...
چه جوری میتونم جلوی آپدیت خودکار نرم افزارهای ویندوز و خود ویندوز رو بگیرم البته از Control Panel\All Control Panel Items\Windows Update اقدام کردم و از قسمت تغییر تنظیمات همه ی تیک ها رو برداشتم ولی بازم احساس میکنم یه چیزی داره دانلود میشه ! سرعت اینترنت خیلی کم میشه ! " با شرکت اینترنتی ADSL ام تماس گرفتم گفتن که اینترنت مشکلی نداره ! لطفا راهنمایی کنید !

Divar68

Member
اگه از xp استفاده میکنی به ادرس زیر برو ببین بخش "اپدیت ویندوز" غیر فعاله یا نه؟
cpanel/automatic updates

برای غیر فعال کردن اپدیت ویندوز تیک از روی گزینه (atuomatic (recommended بردار و turn off ... انتخاب کن.
(اگه همیشه بعداز خاموش شدن کامل سیستم یکسری عملیات (توی صفحه ابی رنگ) میاد یعنی اینکه ویندوز با هر بار وصل شدن به اینترنت اپدیت میشده.

در ضمن اگه هم غیر فعال بود،احتمالا برمیگرده به شرکتی که از ش adsl گرفتی که طبق معمول کم فروشی کردن ... (کاریش هم نمیشه کرد)

the_king

مدیرکل انجمن
سلام ...
چه جوری میتونم جلوی آپدیت خودکار نرم افزارهای ویندوز و خود ویندوز رو بگیرم البته از Control Panel\All Control Panel Items\Windows Update اقدام کردم و از قسمت تغییر تنظیمات همه ی تیک ها رو برداشتم ولی بازم احساس میکنم یه چیزی داره دانلود میشه ! سرعت اینترنت خیلی کم میشه ! " با شرکت اینترنتی ADSL ام تماس گرفتم گفتن که اینترنت مشکلی نداره ! لطفا راهنمایی کنید !

هر زمانی که به فعالیت های اینترنتی ویندوز تون مشکوک بودید، Windows Task Manager رو اجرا کنید و
در Task Manager بخش Performance روی دکمه Resource Monitor کلیک کرده و در پنجره Resource Monitor قسمت
Network را مشاهده بفرمایید. ببینید کدام برنامه در حال ارتباط با اینترنت است.

رجوع شود به تاپیک معرفی نرم افزاری جهت بررسی برنامه هایی که در حال تبادل اطلاعات با اینترنت اند

kern

Member
خیر از ویندوز سون استفاده میکنم و اون بخش رو غیر فعال کردم !

kern

Member
با سایت های تست سرعت اینترنت هم تست کردم سرعت 612 رو میده ... (اینترنت 512 دارم ) !!!

ممنون بابت راهنمایی تون !

mnh40

Well-Known Member
باسلام میدونم که خیلی از وقت این تایپیک میگذره ولی جواب میدم تا اگه دوستانی که این مشکل رو دارند برطرف بشه اگه میخواید کلا ویندوزتون آپدیت نشن باید برید به قسمت کنترل پنل گزینه windows update بعد تو کشویی important updates بعد گزینه never chek for updat رو روش کلیک کنید دیگه آپدیت نمیشه و اگه گزینه check for updates but let me
رو انتخاب کنید موقع آپدیت میگه که میخوای ویندوزت رو آپدیت کنم یا نه ..... بعد سرعت اینترنت هم بر میگرده به هزار تا چیز که خود من هم همین مشکل رو داشتم و دارم بعضی وقتا سرعت میاد پایین و بستگی داره که چه ساعتی از شبانه روز داری با اینترنت ور میری و اینکه بعضی موقع ها از شرکت خدمات دهنده دارند یه سری کارا میکنن که یه دفعه میبینی چند روزی سرعتت خوابیده و خلاصه سرعت اینترنت تو ایران خیلی افتضاحه باید سر کرد باهاش تا بعد ببینیم چی میشه....:cool:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا