آي دي ايلگال تو ياهو مي خوام ... كمك كنيد !!!

ara

Member
از اين طريقي كه اين دوستون گفته
شايد آي دي شما 2 يا 3 روز بشتر وجود نداشته باشه
فكر كنم بيخيالش بشيد بهتره
من تا حالا 7-8 بار از اين روش استفاده كردم ولي هر بار ياهو آي ديم رو بست
كلا سر ياهو گزاشتن خيلي مشكله

ara

Member
كسي راهي بلد نيست كه بچه باحاش يه هاست از ياهو گرفت ؟؟؟
من كه هر كاري كردم نشد

Mandana

Active Member
آقا ايدي 3 روزه بدو بدو كه تموم شد.
دوستان من آيدي ميخوام كه حداقل 1 هفته بمونه
چجوري ميسازن؟

logical_82 گفت:
دوستان عزيز و دانيال خان اينم طريقه ساختش :
براي ساخت SBC به اين آدرس بريد و Create an acount رو بزنيد و بقيه مراحل رو مثل ساخت آي دي هاي معمولي ادامه بديد :
اينم سايت CLICK HERE

دوستان عزيز اگه مشكلي تو لينك بالا بود بگيد .
در ضمن اگه بخوايد آي دي هاي ديگه رو هم مي گم غير از SBC . :idea:

ايول آمير جان

logical_82

Member
3 روزه بودنش درسته
اما فكر نكنم شما بتونيد يه آي دي بسازيد كه موندگار باشه و فقط مي تونيد ايلگالهاي اورجينال رو هك كنيد همين و بس :twisted:
درسته ؟؟؟؟ :wink:

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا اين لينك تروجان داشت دوستان دستتون درد نكنه

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
بعدشم به اين ايديها ايدي مستر مي گن پولي هست مگه اينكه يكشونو كرك كني بهد پروفايل بسازي او موقعه پروفايلش بر عكس ايدي معمولي يك ايدي مي شن مشكل اينجاست كه طرف مي تونه با يك سريع ايدشو پس بگيره

Mikhak

Active Member
قابل توجه
آقا اين سايتي كه شما معرفي كردين ويروس داره اين اسمشVBS/QDial22.dr
ويه مشكل ديگه من داشتم يه آدي باز مي كردم كه ديس شدم حالا هم هر چي كار ميكنم ميگه اين آدي موجوده چي كار كنم راستي اسم تو اين سايت چيه؟

wish

Member
-------------------------------------دوستان سلام خسته نباشید---------------------------------------
یه دو تا نکتهً کوچولو در مورد آیدی های ایلیگال عرض ميكنم خدمتتون ---البته با اجازه از بزرگترها --- آیدی ایلیگال یعنی آیدی هایی که الان اجازهً ساختنشون رو ندارید ولی اگه درست خاطرم باشه تا سال 98 میشد هرجور آیدی که خواست رو ساخت ولی الان به هیچ عنوان نمیشه ساختشون یعنی اوصولا یاهو این کار رو غیر قانونی کرده و آیدی هایی که معروف هستن به اس بی سی جزو آیدی های ایلیگال به حساب نمیان چون شما میتونین اونها رو با دادن پول بسازید اس بی سی هایه سری امکانات دیگه هم به یوسر های خودشون میدن مثل استفاده از خطوط تلفن به همراه آیدی و . . . البته فقط تو آمریکای شمالی و اما آیدی های ایلیگال آيدي هايي هستن كه با حروف بزرگ يا عدد يا ـ شروع شده باشن يا اينكه با استفاده از سمبل ها ساخته شده باشن اونها رو معمولا به دو طريق ميتونين به دست بيارين يكي اينكه بخريد :lol: يكي هم اينكه اونها رو كرك كنيد واسه اينكار به چن تا نرم افزار نياز داريد اول اينكه يه آيدي اسكنر خوب لازم داريد تا اون آيدي هايي كه مورد نظرتون هست رو سرچ كنيد تا ببينيد قبلا درست شده يا نه و دومي كه خيلي مهمه يه كراكر خوب كه البته اين روزها كمتر گير مياد البته مجانيش رو عرض ميكنم بعد از اون احتياج به يه پاس ليست كامل داريد و همينطور هم يه پروكسي ليستي كه پروكسيهاش پچ نشده باشن وقتي همهْ اينها رو تهيه كردين احتياج به يه خط پر سرعت دارين البته ميشه سوكت كراكر رو كم كرد ولي باز سرعت رو لازم دارين و اگر هم یه موقع خدای نکرده موفق شدین آیدی یه بندهً خدا رو کرک کنید سریع باید برید واکانت اینفوش رو عوض کنید تا صاحبش نتونه پسش بگیره از اينها كه بگذريم يه چیز خیلی خیلی مهم دیگه هم لازمه و اونم یه آدم خیلی بيكاره هم كه وقتي آن لاين ميشه بشينه و كركر رو روشن كنه تا شايددری بخوره به تخته ای و خدا بهش لطفی کنه و يكي يا شايد هم چنتا آيدي رو كرك کنه :arrow: مضاف بر اينكه ياهو اين روزها خيلي محكم شده و فكر نكنم بشه به اين سادگي ها آيدي رو كرك كرد در ضمن اين رو هم در نظر داشته باشيد كه آيديهايي كه آپ دات نشدن رو ميشه كرك كرد آخر سر بايد اين رو هم بگم كه كلا آيدي كرك كردن خيلي علافيه و اگه از من ميشنوين ا سعي كنيداصلا دور و برش هم نريد حالا ميمونه يه راه ديگه كه همون اول گفتم خدمتتون يعني بريد آيدي بخريد كه اون هم بسته به نوع آيدي قيمتاش متفاوته فكر كنم خود من هم يه چنتا داشته باشم كه مربوط میشه به همون دوران علافي كه اون بالا شرحش رو دادم خدمتتون 8O

اين هم آيدي من تو ياهو 22115588

logical_82

Member
اولا ديگه نمي شه از كرك استفاده كرد چراكه بعد از وارد كردن 15 پسورد اشتباه به يه اكانت ياهوو به مدت يك شبانه روز اكانت رو قفل مي كنه .
راه دومت هم كه بايد بگم داداش ايراني جماعت با جنس غير مجاني حال نمي كنن :wink:

.ots

Member
با سلام ... آقا جسارتا يه زحمت كوچولو واسه آقايون داشتم. من وقتي ميخوام ثبت نام كنم تو اين سايتا اون عكسي كه برا امنيت نمياره .. ميخواستم يكي از دوستان زحمت بكشه يه ايدي تو مايه هاي dj برا من بسازه كه بعدا از خجالتش در بيايم :roll: خداييش خودم كه به هر دري زدم اون عكس ( همون كه روش چنتا حرف تصادفيه ) نيومد كه نيومد كه نيومد كه ...

هركي اين ايدي رو براي اين بنده در به در خدا درست كرد بي زحمت بفرسته به ايدي ياهوم :

[email protected]

.ots

Member
آقا يه خبر دارم توووووووپ ... يه سايته ژاپني هست كه فك كنم ياهو راه اندازي كرده ميتونين اونجا ايديهاي به قول معروف ايلگال بسازيد البته مشكلش اينه كه ژاپنيه كه يوخده خفنه ... خلاصه خودتون باس برين ببينين .. تو كادر اول هر اسمي ميخواين بنويسين بعد از بين حروف پايين يكيرو انتخاب كنين و اون دكمه پايينو بزنين
بقيش ديگه تابلوه.. مث فورم ثبت نام ياهو ه .. برا زيپ كدم 123456 بزارين ... اگه سوالي بود در خدمتيم !

جدیدترین ارسال ها

بالا