آهنگ های سرضربدار مخصوص فیلم عروسی

adame_haji

Member
سلام دوستان بیایید اینجا رو تبدیل کنیم به شناسایی آهنگ هایی که بدرد میکس فیلم عروسی میخوره و نام آهنگ و آلبومی از خوانندگان رو که خوراک میکس بخشی از فیلم عروسی هست رو معرفی کنیم تا دوستان دیگر هم از این آهنگ ها استفاده کنن
آهنگ مخصوص گل فروشی و ماشین سواریه بعد ازون آهنگ Noface No Name No Number از گروه ( Modern Talking
(پیش نمایش آهنگ No Face

آهنگ مخصوص ماشین سواری عروس داماد آهنگ Love Is A Mistry از مدرن تاکینگ مخصوص سینک کردن و ضرب گیری

آهنگ خداحافظی عروس از منزل پدر در آخر شب (بعضی جاها رسمه که عروس آخر شب میره خونه پدرش و از اعضای خانواده خداحافظی میکنه و گریه هم میگنه ) آهنگ پیوند فرشید امین آلبوم دیدی گفتم - یا آهنگ سلطان قلبها (لینک خوندن متن آهنگ فرشید امین متن شعر

من یه الان آهنگ تاپ گلفروشیم آهنگ Noface No Name No Number از گروه Modern Talking هست که دیوونه سرضرب و سوژه مخلوط کردن فیلم و عکس هیت (همین آهنگ و السید با نام "تو تو "فارسیش کرده )
دوستان لطف کنن یه سری آهنگ دیگه هم برای گل فروشی و آرایشگاه و ماشین سواری مطرح کنن که خوراک سر ضرب باشه

adame_haji

Member
چه عجب یکی یه پستی اینجا زد
خیلی عجیبه همه دوست دارن چیزی یاد بگیرن ولی حاضر نیستن چیزی بگن
دوستان بزرگواری کنید و اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران هم قرار بدید
پس حس اشتراکتون کجا رفته

یا علی مدد

satartitaniom

New Member
چه عجب یکی یه پستی اینجا زد
خیلی عجیبه همه دوست دارن چیزی یاد بگیرن ولی حاضر نیستن چیزی بگن
دوستان بزرگواری کنید و اطلاعاتتون رو در اختیار دیگران هم قرار بدید
پس حس اشتراکتون کجا رفته

یا علی مدد
سلام
میبینم که

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کار جالبی من خودم خیلی دوست دارم کلیپ اماده بسازم ( پول توش ) فقط نمی دونم الان تو اینجور فیلم ها از چه اهنگهای استفاده میشه .

من خیلی از اینجور کلیپ ها دارم اما مال 10-15 سال پیش که اهنگ های اون موقع است که توی کار استفاده می کردند ( بابام اینا ) من هم می دیدم البته اون موقعه ها با دستگاه میکس اینکار میکردند .

و تقریباً 12 سال که اصلاٌ فیلم عروسی ندیم که ببینم چه اهنگهای توش به کار میره .

واین تایپیک باعث میشه با اهنگهای خاص بهتره اشنا شد .

satartitaniom

New Member
اي بابا شما ها كه مدير و مدبر هستين يه رونقي بدين
به خدا من چيزي نميشناسم و گرنه آپ مي كردم
البته چند تا آهنگ كردي دارم اگه طلبه دره تا بذارم آخه اينترنت ما نفتيه!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من که دارم میگم یچه های که تو این کار هستنند بیان شروع کنند من که خودم تو این کار نیستم که نمی تونم شما اگه کسی را میشناسید دعوتش کنید تو این تایپیک به نظر من یک پیغام به متین و حمید هم بزنید تا اونها هم بیاند

adame_haji

Member
برادر wild-man و برادر anayurdu ممنونم ازتون دمتون گرم

برادر anayurdu من یه آهنگ دارم بنام یاشار از خواننده: طوفان آلبوم: تانگو ترانه: یا شار خیلی شاد و باحاله اونم آهنگ توپیه که گاها تو میکس ازش استفاده میکنم
اینم لینک گوش دادن آهنگ

یه آهنگ هست که السید خونده به نام "با تو " میتونید اینجا گوش بدید
خوراک سر ضرت هست .
میشه توی باغ یا گل فروشی ازش استفاده کرده

برادر shirani یه دستی برسون . این 2 نفر که اسمشو گفتی ( متین و حمید ) خودت با خبرشون کن یه سر و سامونی بگیره اینجا

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا