آموزش کامل Dream Weaver فارسی

سلام به دوستان عزیز من یه سوال داشتم من یه وب سایت خریدم که با cmsطراحی می شه چون tem هایی که این نرم افزارداره همچین خوشم نیومد خواستم خودمیه tem بسازم اما سایت شکلش به هم ریخت نمی دونم چطوری یه یه tem خوب براش بسازم خدا خیرتون بده دارم دیونه می شم .هر کاری می کنم به هم می ریزه. در ضمن من از برنامه نویسی هیچی بارم نیست به عبارتی یوفم . یا علی!!!!

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام به دوستان عزیز من یه سوال داشتم من یه وب سایت خریدم که با cmsطراحی می شه چون tem هایی که این نرم افزارداره همچین خوشم نیومد خواستم خودمیه tem بسازم اما سایت شکلش به هم ریخت نمی دونم چطوری یه یه tem خوب براش بسازم خدا خیرتون بده دارم دیونه می شم .هر کاری می کنم به هم می ریزه. در ضمن من از برنامه نویسی هیچی بارم نیست به عبارتی یوفم . یا علی!!!!
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
طراحی برای سیستم های مدیریت محتوی به سادگی طراحی قالب های معمولی اچ تی ام ال نیست و قطعا کد های دیگری هم باید به قالب اضافه بشن تا سیستم درست کار کنه .
اگر که می تونید به من اعتماد کنید لینک کنترل پنل هاستتون یا آدرس سایتتون یا کنترل پنل سیستم رو با پیغام خصوصی برام بفرستین تا بررسی کنم .
شاید بتونم کمکتون کنم .
موفق باشید .

سلام دوست عزیز مثل اینکه شما یادت رفت ایمیل ت رو بدی من شمارم رو می زارم بامن تماس بگیر خیلی خیلی ممنونم 09193747806

samaneh_62

New Member
سلام
ممنون از این دوستمون که واسه آموزش وقت گذاشتن. لینک زیرو میذارم واسه بچه هایی که فرمت pdf این آموزش رو می خوان: http://chap.sch.ir. پایگاه کتاب های درسیه. چیزای خیلی خوبی توشه . اول "راهنمای نصب کلید و باز کردن فایل ها" رو بخونید بعد تو جست و جو بنویسید بسته ها و رو بسته های3 کلیک کنید حالا آموزش کامل dreamweaver MX رو دارین!
البته خیلی چیزای دیگه هم می تونین تو این سایت پیدا کنین.

skecoda09

New Member
Dream Weaver

I designed my site using Photoshop then imported it as an image into dream weaver; but also for free templates I have to do to be able to write text on top of the image and to add a form because now whenever I add a form it goes right to the bottom of the image and not on top of it.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
اگر که می تونید به من اعتماد کنید لینک کنترل پنل هاستتون یا آدرس سایتتون یا کنترل پنل سیستم رو با پیغام خصوصی برام بفرستین تا بررسی کنم
[bانجمن مجید آنلاین هیچ مسیولیتی را در این قبال نمی پذیرد[/b]

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
اگر که می تونید به من اعتماد کنید لینک کنترل پنل هاستتون یا آدرس سایتتون یا کنترل پنل سیستم رو با پیغام خصوصی برام بفرستین تا بررسی کنم
[bانجمن مجید آنلاین هیچ مسیولیتی را در این قبال نمی پذیرد[/b]

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست دارم در مورد Css و Php در دریم ویور توضیح داده بشه
تشکر و باز هم تشکر

nazaninhami

New Member
سلام به همه بچه ها
ببخشید اگه وقت نکردم بیام به سوالاتتون جواب بدم
ماشاا.. اینقدر ایمیل های بچه ها زیاد بود که به زور می تونستم به چهار یا پنج تاشون جواب بدم
به خاطر همین شروع بع ساخت یه فلش برای آموزش دریم کردم
تا الان هم حدودن از 10 بخش که به 36 فصل تقسیم میشه
حدودن 6 بخش رو همرا با آموزش صوتی و متنی و مولتی مدیا طراحی کردم
و هر موقع کارم تموم شد آموزش رو به صورت کاملا رایگان در اختیار همه می زارم تا همه بهره ببرند
با تشکر
سعادتمند
سلام لطفا در مورد نحوه اتصال به sqlبا دریم ویور من رو راهنمایی کنید.متشکرم

mha-it

New Member
سلام یک سوال داشتم با نرم افزار Dreamweaver می شود قالب وردپرس ساخت آگر می شود توضیح مختصری دهید:sad:

javadaf

New Member
خیلی خوب بود اگر میشه اون به صورت یک ویدیو بگذارید برای دانلود

someone else

New Member
میخوام یک متن PDF فارسی رو به word تبدیل کنم میشه بگین از چی میتونم استفاده کنم؟ (خیلی ضروریه!!!):-?

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
میخوام یک متن pdf فارسی رو به word تبدیل کنم میشه بگین از چی میتونم استفاده کنم؟ (خیلی ضروریه!!!):-?

درود بر شما
لطفا سوال خود را در انجمن دیگری مطرح نمایید. اینجا انجمن تخصصی طراحی وب سایت هست.
پاینده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا