آموزش پروژه محور برنامه نویسی اندروید

E-Beshkani

Member
سلام

خسته نباشین

من خیلی توی سایت های مختلف گشتم، فرانش ، لر فایلز ، دانشجویار و...

ولی آموزش پروژه محور خوبی ندیدم

یعنی مثلا یه جا آموزش پروژه محور دیدم یه جدول ضرب ساده رو زده طول دوره 7 ساعت و خورده

حالا اصلا تایم زیاد به کنار

شما خودتون آموزش خوبی سراغ دارین؟

یا تا حالا آموزشی رو خریدین که راضی باشین ازش و به دردتون خورده باشه؟

(من خودم آموزش ها مقدماتی رو دیدم و یه چیزایی فهمیدم ولی خب کافی نبود و دنبال آموزش پروژه محور میگردم)

the_king

مدیرکل انجمن
سلام

خسته نباشین

من خیلی توی سایت های مختلف گشتم، فرانش ، لر فایلز ، دانشجویار و...

ولی آموزش پروژه محور خوبی ندیدم

یعنی مثلا یه جا آموزش پروژه محور دیدم یه جدول ضرب ساده رو زده طول دوره 7 ساعت و خورده

حالا اصلا تایم زیاد به کنار

شما خودتون آموزش خوبی سراغ دارین؟

یا تا حالا آموزشی رو خریدین که راضی باشین ازش و به دردتون خورده باشه؟

(من خودم آموزش ها مقدماتی رو دیدم و یه چیزایی فهمیدم ولی خب کافی نبود و دنبال آموزش پروژه محور میگردم)

آموزش پروژه محور مناسب برای کسانی ئه که مقدمات برنامه نویسی برای اندروید رو یادگرفته اند، به زبان و ابزار هم مسلط شده اند اما تجربه پروژه نویسی آنچنانی ندارن. میخوان روی یه کاربرد خاص و یه گروه خاصی از پروژه ها تسلط پیدا کنن. برای اینجور افراد دیگه مساله نحوه اضافه کردن کمپوننت به پروژه یا نحوه اشکال یابی یا دیباگ کردن نیست، اینها رو کلی بلدند. برای همین بهتره بجای اینکه دنبال آموزش اش بگردند و یه پولی بابت آموزش های یکطرفه ای بدن که معلوم نیست چقدرش رو خلاصه کردن و چقدر تو اشکالاتی که پیش میاد راهنمایی کردن و چقدر واقعا بدرد میخوره، برن تو یه شرکت دم دست به عنوان کارآموزی که میشه کارهای سبک و وقتگیر رو بهش یاد داد و واگذار کرد کار کنن، حقوقم ندادن ارزش داره، هم نحوه کار تیمی رو یاد می گیرن که خیلی کدنویسهای با تجربه هم متاسفانه بلد نیستن، هم تکمیل شدن چند جور پروژه واقعی رو از نزدیک می بینن و هم از نزدیک تو بازار می بینن که چه جور پروژه ای الان خواهان داره، یاد میگیرن که چقدر باید برای یک کد وقت صرف کرد، کجاها ارزش بهینه سازی داره و کجاها ارزشش رو نداره. ایرادات کوچیک دردسر ساز که پیدا کردن گیر شون چند هفته طول می کشه کجاها است و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا