آموزش ویدوئی رویش گل و برگ وکتوری در افتر افکت

HamidSHS

Active Member
اول از همه ممنونم آرش جان
کاري نکردم
وظيفه بود
دوم : چطوري دانلودشون کردي ناقلا
منم ميخوام :دي
حد اقل مسيجي چيزي بده
موفق باشي
ياعلي

سلام دوستان گلم، آقا یه راه حل ساده داره که راحت میشه دانلودش کرد، فقط باید صبر کنی تا کل صفحات لود بشه. اونم اینه که من با برنامه Camtasia Studio از صفحه تصویر گرفتم... هه هه هه... فکر خوبیه نه؟؟؟ کیفیتشون هم عالیه و به هر فرمتی میتونم تبدیلشون کنم و کم حجم ترینش swf هستش که کل آموزشها 13 مگابایت شده ولی فضای رایگان برای لودشون ندارم که بزارم... یه راهنماییم کنید تا بتونم براتون بزارم :D

HamidSHS

Active Member
سلام دوستان گلم، آقا یه راه حل ساده داره که راحت میشه دانلودش کرد، فقط باید صبر کنی تا کل صفحات لود بشه. اونم اینه که من با برنامه Camtasia Studio از صفحه تصویر گرفتم... هه هه هه... فکر خوبیه نه؟؟؟ کیفیتشون هم عالیه و به هر فرمتی میتونم تبدیلشون کنم و کم حجم ترینش Swf هستش که کل آموزشها 13 مگابایت شده ولی فضای رایگان برای لودشون ندارم که بزارم... یه راهنماییم کنید تا بتونم براتون بزارم :d
اِ راست ميگي ها!!!
حواسم کجا بود ؟!!
خودم قبلا از اين کلک استفاده ميکردم :دي
ممنون از جوابت آرش جان
با فلاش اوپتی مایز میتونی دانلود کنی
منظورت اينه که ميشه فشرده کرد ديگه نه ؟! :دي
موفق باشي
ياعلي

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
یک نرم افزار هست فکر میکنم اسمش فلاش اوپتی مایزر باشه که میتونی فایل یا یک سایت فلاش را بگیری بعد بتونی حتی توش تغییرات ایجاد کنید

HamidSHS

Active Member
بله درسته
اين نرم افزار اسمش Flash Optimizer هست.
اما به درد دانلود نميخوره که .
ما دنبال دانلودش هستيم.

آرش جان يه دعوتنامه پرشين گيگ دارم.
اگر خواستي به من بگو تا برات بفرستم تا اون فايلارو آپلود کني.
راستي آدرس ايميلتو هم بي زحمت برام Pm بده , يادم رفته.
باز هم ممنون
موفق باشي
ياعلي

irnei

Member
سلام به همه یک راه دانلود این فایلها استفاده از 11 RealPlayer
فقط کافی کنار یا روی video رایت کلیک کنید و یک گزینه دانلود رو خواهید دید به همین راحتی

HamidSHS

Active Member
به به
دست گلت درد نکنه
خيلي حال دادي
دانلودش کردم
البته اول Real Player 11 رو و بعدش ويدئو رو .
باز هم دستت درد نکنه
ديروز پسر خالم اومده بود خونمون و به من گفت که ميشه ويدئو هاي Youtube رو دانلود کرد با ريل پلير اما من نصبش نکردم فکر نميکردم اينجا هم کار کنه !!!
الان هم دارم ويدئوش رو دانلود ميکنم.:d
موفق باشيد
ياعلي:)

HamidSHS

Active Member
خواهش میکنم کاری نکردم
کاري نکردي ؟:)
بله ديگه
اين هنوز "کاري نکردم" شما هست !
ديگه اگر بخواي کاري بکني که ديگه ميترکوني عزيز :دي :razz:
اینقدر خجالتمون میدی در خدمت هستیم
مخلصتم عزيز
=-=-=-
راستي دوستان :
يه خبر خوش
منتظر آموزشهاي ويدئويي فارسي ساخت اين گلها " رويش گل " + فارسي تايپ کردن در افتر افکت ( براي مبتديا ) باشيد :)
موفق باشيد
ياعلي

Ardalan-Xenon

Active Member
آقا شماهم که هی دله مارا آب میاندازید؟ :دی
.......................................خوب برا ماهم بزارید دیگه :دی
.........................................................................ما هم میخوایم :دی

sajad_n90

Member
سلام
آقا بالاخره چی شد ؟؟؟؟
میشه آموزش رو آپلود کنید ما هم فیض ببریم
به قول اردلان دلمون آب شد .

HamidSHS

Active Member
سجاد جان
اين آموزش رو خيلي وقت پيش من درست كردم و گذاشتم توي وبلاگم
البته توي تاپيك آموزش هاي فارسي ويدئويي رو هم ببيني پيداش ميكني
ياعلي

amin256

Well-Known Member
یک راهنمایی دیگر

من هم مدتی به دنبال ایجاد چنین جلوه ای بوده ام تجربیات خوبی دارم که شاید به کارت بخوره اون دوستمون راهنمایی خوبی کرده . linear wipe را توی فیلتر های پوشه transition میتونی پیدا کنی ولی باید برای بهتر شدن کار مدام angle راتغییر بدی :wink:
اگر هم برای پیدا کردن مدل های آماده گل و بوته مشکل داری اخیرا گروه نرم افزاری نقش وطرح از طریق مرکز پخش پاسارگاد اقدام به توزیع 4 پکیج از این مدل ها تحت عنوان گل وبوته کرده که انصافا خیلی زیبا هستند و یک مزیت عالی اونها که خیلی مورد استفاده ما افتر کارها هست این هست که به فرمت psd هستند( براشون تبلیغ مجانی کردم:cool:)فقط باید قبل از استفاده سایز مدلها رو از طریق خود نرم افزار فتوشاپ کوچک کنی چون افتر افکت قادر به رندر مدلهای بزرگ نیست

سلام امین جان
دوست عزیز، به انجمن افتر افکت خوش اومدی. :wink:
جواب این تاپیک و این سوال خیلی وقته داده شده! لطفا در زدن پست دقت فرمایید.
اگر بهتر جستجو میکردید راهنماییهای کاملی در این مورد شده.
پاسخ شما خوب جواب نمیده و این کار راه حل خودش رو داره که از طریق ماسک کردن صورت میگیره!
در ضمن محصولی که شما معرفی کردی تقریبا به درد این کارا میخوره ولی نه تا اون حدی که ارزش زحمت و خستگیش رو داشته باشه! مثلا تیکه تیکه کردن و ماسک کردن گل و شاخه هاش یه خورده زمان بره و حوصله میخواد!
برای افتر یه محصول خوب که همه این گلها و المنتها به صورت متحرک و آماده هستش وجود داره، اسمشم (Evolution) هستش.
موفق باشی...
یا علی...

shian0

New Member
مشکل در لایه ها

سلام آقا

ممنون از آموزش جالبتون

راستش من با یک مشکل برخورد کردم اینه که وقتی فایل پی اس دی رو تو افتر باز می کنم تنها لایه اصلی نمایش داده میشه و بقیه لایه ها همه تنها سیاه رنگ هست !! به نظر شما دوستان چه کنم

داشتیم دلمونو خوش می کردیم یه چیزی داریم یاد می گیریما :d

لطفا راهنمایی

HamidSHS

Active Member
سلام
خواهش ميكنيم :wink:
بايد موقعي كه فايل رو باز ميكني اون رو بصورت يك كامپوزيشن باز كني

در ضمن اگر ميبيني كه لايه هات ديده نميشن بايد رنگ پشت زمينه رو عوض كني
از دو راه ميتوني اين كار رو انجام بدي

1- كليد هاي CTRL+Shift+B رو بزني و از كادري كه باز ميشه يه رنگ روشن يا سفيد رو انتخاب كني

2- يك Solid با رنگ روشن درست كني و بزاريش زير تمام لايه هايي كه ايمپورت كردي

موفق باشي
ياعلي

gon4431

Member
با سلام خدمت دوستان . یه آموزشی رو دیده بودم توی یه سایت . گرفتمش و تبدیل به Flv که با kmplayer هم پخش میشه رو برای دوستان آماده کردم و در سایت رپید شیر آپلود کردم .
این آموزش به رویش یک عکس که میشه بهش پیچک نیز گفت مربوط میشه .
قبلاً یه سری آموزش دیده بودم که یکم سخت بودن و این آموزش شما رو سریع در یادگیری آن یاری خواهد کرد .
این گونه افکت اکثراً در شبکه سه سیما زیاد پخش میشه . امیدوارم از یادگیری آن لذت ببرید و
یکسری نکات که لازمتون میشه اینه که قبلاً عکس تون رو تو فتوشاپ باز کنید و به ساقه اصلی آن دست نزنید و فقط فکرتان در جداکردن گل از ساقه باشه و آن را در لایه های جدا کات کنید . پس تمام لایه ها آماده استفاده است . بعد آن را با فرمت psd ذخیره کنید . و بعد از آن آموزش را دنبال نمایید .

لینک دانلود
http://www.megaupload.com/?d=MR4L7DQC
جزئیات این فایل حجم 25مگابایت

کدک پک باید نصب باشد . ( نصب کدک پک ویستا را نیز به شما پیشنهاد می نمایم )
موفق و موید باشید .
عکس های از محیط آموزش نیز براتون گذاشتم.
نـظـر یـادتـون نـره
اگر سوالی هم داشتید با شماره ************ می توانید تماس بگیرید . در خدمت شما هستم .

پیوست ها

• 01.JPG
    01.JPG
    44.3 کیلوبایت · بازدیدها: 46
  • 02.JPG
    02.JPG
    42.6 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • 03.JPG
    03.JPG
    44.5 کیلوبایت · بازدیدها: 51
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها