آموزش نصب و راه اندازي انجمن ( phpBB ) ( لوكال هاست )

babakbmb

New Member
choas عزيز موفق شدم دانلود كنم يه خورده درد سر داشت
اسم فايل اين هستش SMF114PesianLanguage مگه شما نگفته بوديد phpbb 3 هستش آخه فايلهاي توي پوشه رو نگاه كردم شبيه به php 3 كه از خود سايت php دانلود كرده بودم نبود

حالا من اين رو هم توي سايتم آپلود ميكنم شايد مشكل حل شد
ولي همچنان نيازمند كمك شما هستم
راستي choas نميدونم شما ها چرا دنبال فضاهاي رايگان هستيد كه براي كاربران تازه وارد دانلودش مشكل هست من حدود ده مگابايت فضا توي هاستم ميتونم به شما بدم تا فايلهاتون رو آپلود كنيد تا كاربرها راحت دانلود كنن ...

babakbmb

New Member
اينم نشددددددددد

سلام من اين پوشه SMF114PesianLanguage رو تي هاستم ريختم به آدرس ساب دمين http://apbi.ibp.ir
اين پوشه اي كه فرستادي اصلا صفحه ايندكس نداره تا شروع نصب داشته باشه
تو سايتت نوشتي كه php 3 به همراه زبان فارسي من اون رو ميخام گلممممممممممممممممممم
متشكرم از لطفت و ببخش كه انقدر سوال ميكنم
تلفن نميدي آدرس آي دي ياهوتو به ايميلم بفرست و يه ساعت مشخص كن براي چت
منتظره كمكمممممم

babakbmb

New Member
choas عزيز موفق شدم دانلود كنم يه خورده درد سر داشت
اسم فايل اين هستش SMF114PesianLanguage مگه شما نگفته بوديد phpbb 3 هستش آخه فايلهاي توي پوشه رو نگاه كردم شبيه به php 3 كه از خود سايت php دانلود كرده بودم نبود

من اين پوشه SMF114PesianLanguage رو توي هاستم ريختم به آدرس ساب دمين http://apbi.ibp.ir
اين پوشه اي كه فرستادي اصلا صفحه ايندكس نداره تا شروع نصب داشته باشه
تو سايتت نوشتي كه php 3 به همراه زبان فارسي من اون رو ميخام گلممممممممممممممممممم
من از صفحه اول سايتت كه php3 رو گذاشتي رو هم دانلود كردم ولي تو قسمت زبان فارسي رو نداره..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متشكرم از لطفت و ببخش كه انقدر سوال ميكنم
تلفن نميدي آدرس آي دي ياهوتو به ايميلم بفرست و يه ساعت مشخص كن براي چت

ولي همچنان نيازمند كمك شما هستم
راستي choas نميدونم شما ها چرا دنبال فضاهاي رايگان هستيد كه براي كاربران تازه وارد دانلودش مشكل هست من حدود ده مگابايت فضا توي هاستم ميتونم به شما بدم تا فايلهاتون رو آپلود كنيد تا كاربرها راحت دانلود كنن ...

BetaMaster

Member
1- فایلی که من دادم اسمش SMF بود ؟!!!

کجای این آدرس توش کلمه SMF داره ؟!! (حرف به حرف بررسی کنید)

کد:
http://maghsad.persiangig.ir/www.maghsad.com/phpbb/phpBB.3.0.1_Farsi_ver_1.0.3_www.Maghsad.com.zip

برای دریافت بسته از FlashGet یا Opera یا ... استفاده کنید

می تونی نشانی رو کپی کنی و تو مرورگرت پیست کنی

بدیهی است اسم فایلی که دریافت می کنید این خواهد بود :

phpBB.3.0.1_Farsi_ver_1.0.3_www.Maghsad.com.zip

phpBB 2.x از دیتابیس های زیادی پشتیبانی می کنه اما به هیچ وجه توصیه نمی کنم نصب کنید چون رسما بازنشسته شده و از سال 2009 هیچ پشتیبانی نخواهد داشت

phpBB 3 آسان نصب را بگیرید و مراحل را که کاملا فارسی هست دنبال کنید .

در صورت مشکل این آموزش را مطالعه فرمایید :

آموزش نصب phpBB 3 (کلیک کنید)

http://maghsad.com/index/viewtopic.php?t=2284

آخرین ویرایش:

babakbmb

New Member
من با چند تا نرم افزار تست كردم

سلام
دوست عزيز من با چند تا نرم افزار تست كردم دانلود نميشه
رفتم isp يكي از دوستام اون هم نتونست دانلود كنه خدايي لينكش مشكل داره
بلاخره تونستم تو سايت مقصد لوگ اين كنم ولي از اونجا هم نتونستم دانلود كنم و ديدم چند نفر ديگه هم نوشتن كه لينك خرابه
يه بار هم خودتون با كامپيوتر يه نفر ديگه تلاش كنيد ببنيد ميتونيد دانلود كنيد
اگر لينكش درست نميشه پس لطفا اگر به ايميلم بفرستي ممنون ميشم:sad::sad::cry::neutral::sad::cry:

BetaMaster

Member
والا من که با یک کلیک دانلود می کنم:neutral:

دیگه پرشین گیگه ناسلامتی معروفترین فایل هاستینگ ایرانیه:neutral:

آمارشم بیانگر اینه که هزاران بار دانلود شده !

خوب ایمیل کردن رو بیخیال بشید !

می مونه آپلود فایل تو یه جای دیگه ! RapidShare چطوره ؟:wink:

babakbmb

New Member
موفق به دريافت فايل شدم اما دانلود نشد

نتونستم دانلود كنم اما فايل رو به دست آوردم
من تو يه شهر عقب افتاده اي به نام عباس آباد هستم كه سيستم اينترنت و بخصوص مخابراتش خيلي فاجعه هستش
از يكي از دوستام تو شهر كناري كه 20 كيلومتر با ما فاصله داره درخواست كردم اون تونست دانلود كنه و برام توسط ايميل فرستاد
انجمن چيز خوبي هستش، براي ياد گيري خيلي چيزها مفيد هستش ولي شايد باورتون نشه من شايد 20 دقيقه الاف بشم تا همين مطلب رو توي انجمن قرار بدم صد بار ارور ميده و اين تبليغي هم كه در بالاي سايت هست واقعا روي سرعت باز شدن ادامه صفحه تاثير ميزاره
در هر صورت دوست عزيز از اينكه جوابم رو ميدي متشكرم
من فايل رو با همين سرعت فاجعه دارم آپلود ميكنم روي سايتم و سعي ميكنم طبق آموزش شما پيش برم و اينكه اميدوارم به مشكل بر نخورم ولي ميدونم با اين اطلاعات كم من حتما صد جاي ديگه هم گير ميكنم

در هر صورت باز هم متشكرم:neutral::cry::neutral:

babakbmb

New Member
مشكل در مرحله دوم نصب

با سلام
من phpBB.3.0.1_Farsi_ver_1.0.3_www.Maghsad.com_3 روي هاستم نصب كردم
در كنترل پنلم يك بانك mysql ساختم و يك يوزر نيم ساختم و اين دو تا رو به هم متصل كردم
بخش php رو توي هاستم فعال كردم
الان توي مرحله اول نصب كه تنظيمات ديتا بيس هست دچار مشكل هستم
نوع ديتابيس: نوشته sql 2000 server كه فقط همين يكي فعال هست

Database server hostname or DSN: چوننميدونم چي هست خالي گذاشتم (خيلي دوست دارم بدونم چي هستش)

اگر نمي دانيد اين چيست ، آن را خالي بگذاريد !

DSN stands for Data Source Name and is relevant only for ODBC installs

Database server port: چون نميدونم چي هستش خالي گذاشتم(خيلي دوست دارم بدونم چي هستش)

نام ديتابيس: ديتا بيسي كه من ساختم با نام forum ست كه همين رااينجا نوشتم كه( طبق آموزش سايت مقصد نوشته بود كه يوزر نيم ي كه وارد پنل خود ميشويد را هم قبلش قرار دهيد كه يكي بار هم نام ديتا بيس و نام كاربري ديتا بيس را با پيشوند ibp.ir كه يوزر نيم من براي ورود به پنل هست وارد كردم)

نام كاربري ديتابيس: يوزر نيمي كه من ساختم babak نام داره ( طبق آموزش سايت مقصد نوشته بود كه يوزر نيم ي كه وارد پنل خود ميشويد را هم قبلش قرار دهيد كه يكي بار هم نام ديتا بيس و نام كاربري ديتا بيس را با پيشوند ibp.ir كه يوزر نيم من براي ورود به پنل هست وارد كردم)

كلمه عبور ديتابيس: پسورد را به صورت صحيح وارد كردم*******

پيشوند جداول ديتابيس: پيشوند جدول را طبق آموزش تغيير ندادم

با اين وجود اين ارور دست از سرم ور نميداره
phpBB نميتواندبهديتابيسمتصلشود. پيامزيررابررسيكنيد
[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

نميدونم بايد چه كار كنم لطف كنيد و به من آموزش بديد
اگر يكي از شما دوستان ميتونيد راه اندازي كنيد به من ايميل بديد و يا شماره تلفن بديد من تمام يوزر نيم و پسوردهاي مربوط به پنلم رو بهتون بدم تا خودتون نصبش رو انجام بديد البته بعدش به من بگيد تويكادرها چي نوشتيد و چه طوري مشكل حل شد چون خيلي دوست دارم ياد بگيرم
ايميل من [email protected]
آدرس انجمن كه در حال نصبش هستم http://forum.ibp.ir
منتظر كمكتون هستم

BetaMaster

Member
خواستم جواب بدم که دیدم دوستان زود تر پاسخ دادند :

http://maghsad.com/index/viewtopic.php?p=9102#9102

فقط اضافه می کنم سرور های ویندوز به دلایلی از زبان php به درستی پشتیبانی نمی کنند و معمولا دردسر آفرین هستند.توصیه می کنم تا جای ممکن سعی کنید از سرور لینوکس استفاده کنید .(البته یادتان باشه از جای مناسب هاست بگیرید چون هر چیز ارزانی بی علت نیست هر چیز گرانی بی حکمت نیست !)

EMIRATES

Active Member
با سلام
من phpBB.3.0.1_Farsi_ver_1.0.3_www.Maghsad.com_3 روي هاستم نصب كردم
در كنترل پنلم يك بانك mysql ساختم و يك يوزر نيم ساختم و اين دو تا رو به هم متصل كردم
بخش php رو توي هاستم فعال كردم
الان توي مرحله اول نصب كه تنظيمات ديتا بيس هست دچار مشكل هستم
نوع ديتابيس: نوشته sql 2000 server كه فقط همين يكي فعال هست

Database server hostname or DSN: چوننميدونم چي هست خالي گذاشتم (خيلي دوست دارم بدونم چي هستش)

DSN stands for Data Source Name and is relevant only for ODBC installs

Database server port: چون نميدونم چي هستش خالي گذاشتم(خيلي دوست دارم بدونم چي هستش)

نام ديتابيس: ديتا بيسي كه من ساختم با نام forum ست كه همين رااينجا نوشتم كه( طبق آموزش سايت مقصد نوشته بود كه يوزر نيم ي كه وارد پنل خود ميشويد را هم قبلش قرار دهيد كه يكي بار هم نام ديتا بيس و نام كاربري ديتا بيس را با پيشوند ibp.ir كه يوزر نيم من براي ورود به پنل هست وارد كردم)

نام كاربري ديتابيس: يوزر نيمي كه من ساختم babak نام داره ( طبق آموزش سايت مقصد نوشته بود كه يوزر نيم ي كه وارد پنل خود ميشويد را هم قبلش قرار دهيد كه يكي بار هم نام ديتا بيس و نام كاربري ديتا بيس را با پيشوند ibp.ir كه يوزر نيم من براي ورود به پنل هست وارد كردم)

كلمه عبور ديتابيس: پسورد را به صورت صحيح وارد كردم*******

پيشوند جداول ديتابيس: پيشوند جدول را طبق آموزش تغيير ندادم

با اين وجود اين ارور دست از سرم ور نميداره
phpBB نميتواندبهديتابيسمتصلشود. پيامزيررابررسيكنيد
[Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified

نميدونم بايد چه كار كنم لطف كنيد و به من آموزش بديد
اگر يكي از شما دوستان ميتونيد راه اندازي كنيد به من ايميل بديد و يا شماره تلفن بديد من تمام يوزر نيم و پسوردهاي مربوط به پنلم رو بهتون بدم تا خودتون نصبش رو انجام بديد البته بعدش به من بگيد تويكادرها چي نوشتيد و چه طوري مشكل حل شد چون خيلي دوست دارم ياد بگيرم
ايميل من [email protected]
آدرس انجمن كه در حال نصبش هستم http://forum.ibp.ir
منتظر كمكتون هستم
با سلام

دوست عزيز مشکل از هاست تون هست که هيچ چيز (mysql) رو ساپورت نميکنه!

rrpap88fmaann5ne2xkm.jpg

با تشکر.

آخرین ویرایش:

takupu

New Member
من تکاپو هستم می خواستم برای ایجاد یک تالار کمکم کنید
ممنون می شم

DANG3R

Member
سلام دوست عزیز
اینجا هم سایت ما هست که از نسخه phpBB 3 استفاده می کنه ، که به نسخۀ 3.0.2 اونو ارتقا دادیم ... فکر کنم از اولین نفرایی باشیم که آپدیت کردیم ... شما هم ببینید و در مورد امکانات و قالب ها و اینا نظرتو بگو اگر خواست در خدمتم :
www.bia2clubs.com

جدیدترین ارسال ها

بالا