آموزش نصب مد تبلیغات فارسی

ahzuran1

New Member
آقا من تا قسمت " سيستم را به SQL بشناسيد " پيش رفتم ... بعد وقتي كه آدرس رو تايپ كردم اين ارور رو داده :
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

حتما جواب بديد مرسي

سلام
منم همين مشكلو دارم .اين ارور رو ميده .يعني به ديتابيس ارتباط برقرار نمي كنه .كمك فوري نياز دارم .ممنون ميشم .

VANDAD_DVD

New Member
دوست عزيز شما ميبايست اول وارد انجمن بشيد بعد دتابيس رو اجرا كنيد ضمنا من خيلي كم وارد سايت ميشم وگرنه هر وقت بيام سوال دوستان رو ميدم اين قسمت از انجمن خيلي كم كار شده اي كاش مديران بيان كمك دوستان
میتونی کامل تر توضیح بدی ؟
اول وارد انجمن بشم ؟
یعنی برم توی خود انجمن بعد برم فایل رو باز کنم ؟
باز هم ارور همین رو میده :-?

helec

Member
سلام
1-من این مد رو نصب کردم چطوری میشه
روی نمایش یک banner خاص کنترل داشت مثلا از
هر 2 بار نمایش صفحه ، یک banner خاص نمایش داده شود
2-چطوری میشه در چند قسمت از صفحه تبلیغ گذاشت
(مثلا بالا و پایین و ... صفحه)
ممنون

به نام خدا
با سلام
خوب براي اينها هم مدي است
اسمش را يادم نيست ولي يك Random داشت
با تشكر

kami190

New Member
دوست عزيز شما ميبايست اول وارد انجمن بشيد بعد دتابيس رو اجرا كنيد ضمنا من خيلي كم وارد سايت ميشم وگرنه هر وقت بيام سوال دوستان رو ميدم اين قسمت از انجمن خيلي كم كار شده اي كاش مديران بيان كمك دوستان

دوست عزيز اقاي blackprince من پيشنهاد ميكنم دوباره عمليات رو از اول انجام بدي چرا كه ارورهاي شما مشكوك ميزنه توي مراحل اشتباه رفتي گويا . . .اگه دوباره مشكلي بود بگو تا كمكت كنم
ضمنا اين مد رو من روي نسخه 16 تا 17 تست كردم نميدونم الان روي نسخه 21 هم كار ميكنه يا نه (الانم كه نسخه 22 هم ريليز شد !)

iman1 عزيز شما براي قرار دادن تبليغ در Header سايت ميبايست كدهايي رو كه در فوتر جايگذين كردي در Header بزاري

البته پيشنها نميشه چرا كه اينترفيس سايت رو بكل عوض ميكنه و جورايي خراب . . .مگر اينكه از قالبي خاص استفاده كني

سياوش ميوزيك
آقا من وارد سایت میشم اما باز sql رو نمیخونه و خطا رو باز میده میشه راهنمایی کنید

siavashmusic

Active Member
ببین دوست عزیز این آموزش خیلی قدیمه هست و من نتونستم مجددا چک کنم ببینم اثصلا روی نسخ جدید کار میکنه یا
اما در صورت باید بررسی بشه
اگه فکر میکنید خیلی نیاز دارید بگید تا مجددا بررسی کنم

kami190

New Member
ببین دوست عزیز این آموزش خیلی قدیمه هست و من نتونستم مجددا چک کنم ببینم اثصلا روی نسخ جدید کار میکنه یا
اما در صورت باید بررسی بشه
اگه فکر میکنید خیلی نیاز دارید بگید تا مجددا بررسی کنم

ممنون میشم یه باره دیگه تست کنید :lol:

masl8000

New Member
error

با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد مود ارائه شده شما من بر روی هاست مشکل دارم و این پیغام رو میده

ولی در روی لو کال این مشکلو نداشتم وتونستم نصبش کنم میشه کمکم کنید که چه کار باید بکنم ا تشکر از مود جالبتون

با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد مود ارائه شده شما من بر روی هاست مشکل دارم و این پیغام رو میده

ولی در روی لو کال این مشکلو نداشتم وتونستم نصبش کنم میشه کمکم کنید که چه کار باید بکنم ا تشکر از مود جالبتون
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
این خطا مربوط به مد نمی شود و مشکل از سرور ای است که ازش استفاده می کنید.

masl8000

New Member
با سلام خدمت شما دوست عزیز میشه فقط کدهای که باید وارد sqlکنیو رو قرار بدید ممنون میشم چون وقتی این فایل اجرا نمیشه دیگه نمیشه نصبش کرد اگه شما کدهای که باید وارد sql بشه رو بدی خیلی عالی میشه با تشکر از مود زیباتون

amir_lp

Member
من از phpBB 3.0 استفاده میکنم ولی پوشه ای به نام includes/page_tail.php نداره

من از phpBB 3.0 استفاده میکنم ولی پوشه ای به نام includes/page_tail.php نداره

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
این آموزش برای phpbb2 است / به همین خاطر باید در نسخه 3 تغییراتی شده باشد.

به همین خاطر است که نمی توانید فایل مورد نظر را پیدا کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا