آموزش جامع ابزار Pen طول !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Benjorno_OTC

New Member
مرسی از اموزشتون من زیاد با ابزار پن وترد نبودم ولی با اموزش شما احساس می کنم چیزهای زیادی رو یا گرفتم
راستی این رو از روی کاراکتر شما دورست کردم خوب شده؟
Otc.jpg

mohammad50

Member
خوب تا اینجا ما فقط مسیر رو داریم و میخوایم این مسیر رو تبدیل به Shape کنیم که قابل دیدن و چاپ باشه .
برای این کار کافیه روی مسیر راست کلیک کنیم و بر رویStroke Path کلیک کنیم .

پنجره محاوره ای ظاهر میشه که کافیه از قسمت Tool: گزینه براش رو برگزینیم و ok میکنیم .

با این کار روی خطوطی که شما ایجاد کردید خط ایجاد میشود .

سلام ممنون از آموزش زیباتون
اما من این قسمتو وقتی انجام می دم دور مسیر فقط نقطه نقطه می شه و خط کشیده نمی شه!!
کجای کارم اشتباهه؟

30min

Banned
والا اون قضیه نقطه نقطه شدن که فکر میکنم که stroke رو گزینه pencil تنظیم شده باشه یا براش خیلی ظریف باشه این دو مورد به نظرم میرسه الان .
در مورد سئوال فرهاد چاوشی ! خود خط رو هم در آموزش ها گفتم چطور میتونید رسم کنید دیگه ...
خط رو با pen رسم میکنید و راست کلیک و stroke رو انتخاب میکنید و در نهایت brush یا هر ابزار دیگه ای رو میتونید واسه رسم خط استفاده کنید .
موفق باشید

Benjorno_OTC

New Member
با تشکر از خانوم سیمین

ببخشید من می خواستم یک وکتور طراحی کنم ولی با در کشیدن مار پیچ ها مشکل دارم (می خوام وقتی می کشم هم خیلی صاف دایره شکل باشه هم به اخر خط که میرسم نازکتر بشه) اگه کسی می دونه راهنماییم کنه

خیلی ممنون میشم

اینهم مارپیچی که خودم درست کرد می تونید مشکلهاتش رو ببینید

Untitled-2.jpg

nassir

Member
شما میتونی با فعال کردن خط های راهنما ( گ + ctrl ) توی فتوشاپ این کارو انجام بدی.
و یا یه کار احت تر اینکه توی ایلوستریتور با یکی از ابزاراش که الان اسمش یادم نیست ، یا یه کلیک میتونی یه دایره رو به چنین شکلی تبدیل کنی.

hosein63

New Member
سلام .من یک طراح فرش هستم .لطفا کمکم کنید. من یک طرح سیاه قلم یا رنگی فرش رو که با دست قبلا کشیده شده اسکن میکنم و بعد با ابزار pen روی گل و برگ مورد نظر طرح مکشم وسپس طرح گل را در اندازه خود طرح سیا قلم (مثلا 40 در 60 پیکسل) در می آورم و بعد راست کلیک میکنم و بر رویStroke Path کلیک کرده و ابزار مداد رو انتخاب میکنم(ابزار مداد رو روی یک پیکسل می گذارم-چون یک پیکسل برابر با یک گره قالی هستش). اما بعد از تبدیل مسیر یه پیکسل خطوط پیکسلی بسیار شکسته و درهم هستش و طرح گل قالی به هم ریخته میشود که من باید خودم اون رو اصلاح کنم که خیلی وقت گیر هستش. اگه راهی به من نشان بدین که مثلا در هنگام کشیدن طرح گل با ابزار pen -نیازی به تبدیل مسیر به پیکسل نباشه یعنی با انتخاب یک رنگ اون گل رو به صورت پیکسلی در اندازه واقعی (مثلا 40 در 70 یا 30در 50 پیکسل) بدون خطا و شکستگی بکشم یعنی کنار یک پیکسل چند تا پیکسل نباشه و فقط یک پیکسل دیگر در کنارش باشه تا گل قالی کامل شود.لطفا کمکم کنید .کوثری
اگه لازم هست بگین تا به صورن عکس براتون بفرستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا