آموزش تصویری مایا به زبان شیرین فارسی با سام

sam_sam

Banned
سلام من از امروز تصمیم گرفتم که مایا را به صورت تصویری اموزش بدم . اما به کمک شما احتیاج دارم برای از بین نرفتن اطلاعات . اگر کسی فضا داره برای اپلود بگه که من فایلها را اونجا بریزم که از بین نره اطلاعات .

طوفان خان شما هم اگر میتونی کمک کنی بگو . بیشتر به خاطر حرف شما بود که اموزش به زبان فارسی باشه . دیدم این کار را کسی تا حالا نکرده .
فضا در اختیار من بزارید تا اونجا که بتونم کمک میکنم و اموزش میزارم .

اولین اموزش را هم میزارم تا شب.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
این آموزش ها که دارم میزارم همه کار خودم است بدون کپی برداری مطلبی . یعنی هر چی که خودم یاد گرفتم و مهم است برای یاد گیری به شما می گم . یه قدمی را برداشتم . میخوام تا اونجا که میتونم برم جلو اگر خدا بخواد .
شما هم برای کمک به این موضوع لینک این تاپیک را در سایتها و وبلاگهای خودتون اگر دوست داشتین بزارین .

ممنون .در ضمن هر موضوعی که دوست داشتین اموزش ببینین بگین تا در اولین فرصت اموزشش را تهیه کنم . به ترتیب اولویت درخواست ها اموزش داده میشود .

sam_sam

Banned
برای کمک به کسایی که تو ایران هستند و سرعت دانلود بالا ندارن یه کسایی مثل سروش عزیز اگر کمک کنه به من اونها هم دیگه مشکل نخواهند داشت .
این یه کار بزرگ است و احتیاج است که چند نفر با هم کمک کنن . من از سروش و بقیه کسایی که مایل به همکار هستند میخوام که فایلهای من را دانلود کنن و خوردشون کنن که راحت تر بشه دانلود کنن .

خلاصه هر کسی میخواد تو این امر خیر سهیم باشه . بیاد جلو . توقعی از کسی ندارم . اما برای بهتر شدن و بالا بردن سطح کار نیازمند یاری سبزتان هستیم .

با اجازه

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام سام عزیز

این کاری که میخوای بکنی خیلی خوبه و قابل تقدیر من هم اگه کمکی بتونم انجام میدم حتما چون تصمیم گرفتم به هر قیمتی شده این مایا رو فول بشم به هر حال امیدوارم که این تاپیکم مثل اون تاپیک 2 سال پیشت نشه !

اولین آموزشم اگه خواستی در مورد Hdri بده چون من خیلی تو کفشم البته تونستم ازش استفاده کنم ولی میخوام بدونم تصویرای Hdri کلا خودشون چزوری ساخته میشن و ....

ممنون

S.H.R.M.K

Well-Known Member
چرا اثر نداشته باشه؟
من الان میرم دانلود کنم ببینم چیه .
یا حق

sam_sam

Banned
عزیز جون هنوز شروع نکرده رفتی اون جلو جلو ها ؟ من هنوز جرات ندارم برم سراغ این مسائل ! اول شروع کنید . خوب که یاد گرفتین برین سراغ بقیه مسائل . من هم تا جایی کهبتونم کمکتون میکنم . آهسته رو همیشه رو . هنوز مدل سازی را یاد نگرفتی دوست من . من کاری ندارم هر کاری دوست دارین انجام بدین و تصمیم بگیرین . ولی اول باید رانندگی را یاد بگیری بعد پشت ماشین بشینی . این حرف من است .

موفق باشی

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سامی جان دانلود کردم دیدی طول کشید به خاطر سرعت پایین اینترنت بود البته فردا دوباره خط پر سرعتم وصل میشه.
باید بگم که واقعا محشره کارت ،خیلی خوب شروع کردی روش آموزشتم خوبه هم از نظر خود آموزش و هم از نظر روشی که داری شروع میکنی،منظورم اینه که میگی قدم به قدم جلو بریم.
منم اگه گفتم در مورد Hdri بگو واسه کار دیگه ای بود ،میتونی اگه خواستی یه جا دیگه اونو واسم بگی ولی این آموزشاتو همینطوری و مرحله به مرحله ادامه بده.
واقعا کار ارزنده ایه پسر خیلی خوشم اومد.
البته یه ایرادی که داره نمیشه عقب جلو کرد فلش رو مثلا اگه کسی یه جاشو نفهمه باید دوباره از اول بشینه اونو ببینه البته یه برنامه فکر کنم باشه واسه پخش فایل های فلش که یه زمان داشتم اگه پیداش کردم بهت میگم.
خلاصه اگه کمکیم هست همه جوره حاضرم کمک کنم و از آموزشاتم استفاده میکنم استاد....
راستی صداتم که دیگه کشته منو:wink:

موفق باشی و امیدوارم همینطور ادامه بدی و هم من و بچه های دیگه از تجربیاتت استفاده کنیم.

فعلا

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
اوه شرمنده
میخواستم حجمش کم باشه . درستش میکنم . این فقط حرف زدن است . نکته نداشت . بقیه را فیلم میزارم اینترنت . من فقط میخوام یکی این ها را دانلود کنه خوردشون کنه که بقیه راحت تر دانلود کنن . همین

hamed_mp

Member
سلام سامی جان من فضای همیشگی دارم ، اتفاقا خیلی هم خوشحال می شم در مورد گرافیک به همکا رانم کمک کنم ، الان در yahoo messenger آنلاین هستم اگه دوست داشتی منتظر پیغامت هستم

S.H.R.M.K

Well-Known Member
نه سامی فکر میکنم این فلش هم از نظر حجم هم از نظر کیفیت بهتر از فیلم باشه همینطوری بزار اگه واسه عقب جلو کردن کار میگی که یه برنامه هست این کارو با فایلای فلش میکنه.

Mecho

Member
سلام سامی جان . خسته نباشید.میخواستم بدونم ازچه سطحی شروع کردی این آموزش رو ؟؟

ولی درکل ازهرجایی که باشه کارت قابل تحسینه.. موفق باشی

sam_sam

Banned
از اول شروع کردم . دوست دارم بتونم تا یه جایی ببرمش جلو که همه راحت بتونن شروع کنن . بهترین ها تو دنیا ایرانی ها هستند . باید تو همه چیز اول باشن . من هم دوست دارم یه جوری به پیشرفت ایرانی ها تو این زمینه کمک کنم .
مرسی

sam_sam

Banned
لینک با کیفیت عالی این اموزش هم است . یعنی هم با کیفیت اپلود میکنم براتون و هم کیفیت متوسط که همه بتونن استفاده کنن .

به امید اینکه همتون بتونین از این اموزشها استفاده کنین.

http://rapidshare.de/files/15776502/01.zip

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام سام عزيز :
بابت اين كاري كه ميكني خيلي ممنونم .
مگه ميشه شما آموزش بدي كسي نباشه بخواد ياد بگيره .
من خودم قول ميدم تا آخرش باشم .
هر كمكي هم از دستم بر بياد برات انجام ميدم . و مطمئن باش كوتاهي نميكنم .
در رابطه با فضا هم احتمالا بتونم كمكت كنم . تو ياهو بهت ميگم .
در رابطه با تيكه كردن فايلها هم تو ياهو بهت ميگم .
الان دارم دانلود ميكنم . البته اوني كه با كيفيت پايين هست . آخه با رپيدشير مشكل دارم . براي همين از اونجا نميتونم دانلود كنم .
من كه خيلي خوشحال شدم . از قديم هم گقتن «« هر كه به من كلمه اي آموزد ، مرا بنده خود ساخته هست »»
هنوز نميدونم ايني كه دارم دانلود ميكنم مربوط به كدوم بخش ميشه . اما هر طور شما صلاح بدوني انجام ميدم .از هر جا هم كه شما بگي شروع ميكنم . تا هر جا هم كه شما بگي ادامه نميدم . آخه ميخوام تا آخرش ادامه بدم . من ديگه ول كن مايا نيستم .
به هر حال من منتظر آموزشهاي بعديت هستم .
سعي ميكنم هر چي هم كه ياد گرفتم و با همين آموزش هاي هر چي ساختم يك عكس از كارم بزارم كه بدوني دارم كار ميكنم .
باز هم ميگم خيلي لطف كردي . ممنون .
شاد و موفق باشي .
بدرود .

hamed_mp

Member
.:. soroosh .:. گفت:
سلام سام عزيز :
بابت اين كاري كه ميكني خيلي ممنونم .
مگه ميشه شما آموزش بدي كسي نباشه بخواد ياد بگيره .
من خودم قول ميدم تا آخرش باشم .
هر كمكي هم از دستم بر بياد برات انجام ميدم . و مطمئن باش كوتاهي نميكنم .
در رابطه با فضا هم احتمالا بتونم كمكت كنم . تو ياهو بهت ميگم .
در رابطه با تيكه كردن فايلها هم تو ياهو بهت ميگم .
الان دارم دانلود ميكنم . البته اوني كه با كيفيت پايين هست . آخه با رپيدشير مشكل دارم . براي همين از اونجا نميتونم دانلود كنم .
من كه خيلي خوشحال شدم . از قديم هم گقتن «« هر كه به من كلمه اي آموزد ، مرا بنده خود ساخته هست »»
هنوز نميدونم ايني كه دارم دانلود ميكنم مربوط به كدوم بخش ميشه . اما هر طور شما صلاح بدوني انجام ميدم .از هر جا هم كه شما بگي شروع ميكنم . تا هر جا هم كه شما بگي ادامه نميدم . آخه ميخوام تا آخرش ادامه بدم . من ديگه ول كن مايا نيستم .
به هر حال من منتظر آموزشهاي بعديت هستم .
سعي ميكنم هر چي هم كه ياد گرفتم و با همين آموزش هاي هر چي ساختم يك عكس از كارم بزارم كه بدوني دارم كار ميكنم .
باز هم ميگم خيلي لطف كردي . ممنون .
شاد و موفق باشي .
بدرود .
سلام سروش جان مشکلت با رپید شیر چیه عزیز بگو تا برات حلش کنم

.:. soroosh .:.

Active Member
hamed_mp گفت:
سلام سروش جان مشکلت با رپید شیر چیه عزیز بگو تا برات حلش کنم

ممنون از لطفت .
مشكل خاصي نيست .
مشكل اينه كه ميخوام با برنامه هاي دانلود دانلود كنم اما نميشه . يعني بايد پول خرج كنم .:D

آخه اگه بين راه DC بايد فايل و از اول بگيرم . اين اينترنت من هم كه خيلي من و اذيت ميكنه .
باز هم ممنون از لطفت .

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سامی جان به نظرم یه کاری بکنی بد نیست البته نظر منه.
یه تاپیک جدا درست کن و آموزش ها رو به ترتیب و با شماره بزار اونجا و طوری باشه که به صورت مرجع در بیاد و کسیم اونجا پست نده .بعد یه تاپیک دیگه هم درست کن که اونجا هم بشه در مورد آموزشا بحث کرد و هم بچه ها کاراشونو بزارن اونجا یه جورایی میشه گفت تاپیک رفع اشکال باشه هرکیم اشکال داره اونجا سوال کنه و جواب بگیره.

امین تری دی

Active Member
کارت حرف نداره من تازه مایا رو شروع کردم ام قبلا 2 سال مکس کار کردم ولی تو مایا یه خورده با مشکل برخورد کردم
با Attach Surface همهر کاری کردم تا به شکل یه Surface دز بیاد نشد که نشد

اگه یه بزرگی بکنی درست اصولی به من یاد بدی یه دنیا از تو متشکرم

آخرین ویرایش:

hamed_mp

Member
.:. soroosh .:. گفت:
ممنون از لطفت .
مشكل خاصي نيست .
مشكل اينه كه ميخوام با برنامه هاي دانلود دانلود كنم اما نميشه . يعني بايد پول خرج كنم .:D

آخه اگه بين راه DC بايد فايل و از اول بگيرم . اين اينترنت من هم كه خيلي من و اذيت ميكنه .
باز هم ممنون از لطفت .

در مورد حل مشکلت اگه به اینجا سر بزنی بد نیست
http://forum.majidonline.com/forum96/thread48114.html

جدیدترین ارسال ها

بالا