آقا نظر بدين ( اين آيكونها را من با كورل طراحي كردم )

iranpcg

Active Member
سلام به همه دوستان گرامي :
موسسه ما مشغول كار روي يه نرم افزار هست كه امكانات زيادي از جمله بروزر داره . من اين آيكونها را براي اين نرم افزار طراحي كردم . گفتم از شما هم يه نظر بگيرم.

Mandana

Active Member
خيلي جالبه.منكه عمري بتونم چنين كارهاي جالبي بسازم.دمت همونكه اون يكي گفت

Mandana

Active Member
درسته ولي طرف بايد بلد باشه.مثلا منو كورل بذارن جلوم نمي تونم باهاش آيكون بكشم كه هيچ...هيچ كار خاصي نمي تونم بكنم.شما ميشه آموزش يكي ازين آيكونها رو بذاري؟

iranpcg

Active Member
abtin_khosravi گفت:
درسته ولي طرف بايد بلد باشه.مثلا منو كورل بذارن جلوم نمي تونم باهاش آيكون بكشم كه هيچ...هيچ كار خاصي نمي تونم بكنم.شما ميشه آموزش يكي ازين آيكونها رو بذاري؟
اگر بتونم و فرصت كنم حتما اين كار را ميكنم :)

yafatemeh

Member
قشنگ كار كردي...ما شاالله..فقط يه سوالي داشتم :wink: :
اين دست ها رو خودتون طراحي كردين يا يه فونته؟

iranpcg

Active Member
yafatemeh گفت:
قشنگ كار كردي...ما شاالله..فقط يه سوالي داشتم :wink: :
اين دست ها رو خودتون طراحي كردين يا يه فونته؟
دستها رو از تو يكي از فونتهاي ويندوز برداشتم

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
خيلي عاليه .
انتخاب رنگ و هارموني خوب انتخاب شده ولي در تمام آيكونها تنها از يك گرادينت استفاده شده كه با توجه به امكانات عالي و منحصر به فرد كرل مي توان با گرادينتها بيشتر كار كرد .
در كل معلومه آدم با سليقها اي هستي
خيلي ازطراحها طراح هستند ولي سليقه ندارند .
مخصوصا ستون پايين آرمها با استفاده از Fade جالبتر شده است .
موفق باشيد
مهدي

roozbeh007

Member
دوست عزیز میشه لطف کنید بگید کدوم کار رو خودتون انجام دادین؟
تما این چیزایی که دارید نشون میدید توی سیمبلهای خود کرل درا هستند!!!
بعد شما نظر میخواید راجب به طرح هایی که دادی ؟
شما یکدفعه هم همین کار رو راجب به بخش گالری سایتتون کرده بودید و گفته بودید که خودتون طراحی کردینش.
بعد از اینکه من اعلام کردم این تمپلت متعلق به سایت مانستر تمپلت هستش شما هم مجبود شدید بیاید و بگید که بله از اونجا کپی کرده بودید.
واقعاً خجالت آوره بخاطر اینکه چهار نفر بیان و از شما تعریف کنند حاضرید همچین دروغهایی رو بگید. دوست عزیز بهتره از اینجور کارها خجالت بکشی و در عوض بیای و دوتا آموزش ساده بزاری واسه سایر دوستان.
شماها که هی مسجد میرین و ادعای با خدا بودنتون میشه همش یا علی یا علی میکنید دیگه چرا این کار ها رو میکنید؟
:?:

roozbeh007

Member
واقعاً‌ خندم میگیره.
شما میگید" انتخاب رنگ و هارموني خوب انتخاب شده "
میشه لطف کنید بگید از کدوم هارمونی حرف میزنید؟ میشه بگید کدوم یک زاز رنگهایی که بکار رفته شده با هم همخوانی دارند؟

mahdi pour

Member
roozbeh007 گفت:
من هم با اين آقا موافقم .
ولي نه با اين روش و با اين لحن تند.
دوست عزيز roozbeh007 يكي از كارايي كرل استفاده از سمبلها يا فونتها براي طراحي با كيفيت بالا و استفاده از خطوط وكتوري به جاي عكس و... است .
اين دوست محترم شايد از روي فونته و آيكنها ( كه من هم خودم اينها را دارم ) طراحي مجدد كرده است كه البته كار بازنويسي ايشان خوب است ولي بايد اعلام كنند كه بازنويسي بوده نه طراحي.
باشد كه تمامي ما با صداقت و حسن نيت به همه چيز نگاه كنيم. 8O

roozbeh007

Member
mahdi pour گفت:
roozbeh007 گفت:
من هم با اين آقا موافقم .
ولي نه با اين روش و با اين لحن تند.
دوست عزيز roozbeh007 يكي از كارايي كرل استفاده از سمبلها يا فونتها براي طراحي با كيفيت بالا و استفاده از خطوط وكتوري به جاي عكس و... است .
اين دوست محترم شايد از روي فونته و آيكنها ( كه من هم خودم اينها را دارم ) طراحي مجدد كرده است كه البته كار بازنويسي ايشان خوب است ولي بايد اعلام كنند كه بازنويسي بوده نه طراحي.
باشد كه تمامي ما با صداقت و حسن نيت به همه چيز نگاه كنيم. 8O

سلام بر شما دوست عزیز
والا من معمولاً با دوستان تند برخورد نمیکنم. ولی ایشون سابقه دار هستند و یکبار قبلا‌ً این کار رو کرده بودند.
من حتی اعتقاد دارم که هیچ کدوم از این کار ها رو خود ایشون انجام نداده. اگر داده تمرین یکیشون رو بزاره توی همین انجمن.
واقعاً بخاطر یک تشویق خشک و خالی حاضرند شخصیت خودشون رو خورد کنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا