آقا من ميخوام تو سايتم هاست بفروشم بايد چيكار كنم

سلام يكي راهنمايي كنه منو بگه براي اينكه توي سايتم بتونم هاست بفروشم بايد چيكار كنم ممنون ميشم از راهنماييتون :wink:

Pooriya_Online

Active Member
يعني چي بايد چيكار كني؟ منظورت اينه كه به چه چيزهايي احتياج داري؟ يا منظورت چيزه ديگه ايه؟

بابا منظوره من اينه كه ميخوام هاست بفروشم كسب درامد كنم ديگه بايد چيكار كنم

Pooriya_Online

Active Member
majid_enter گفت:
من بازم نفهميدم چي ميگي
ولي:

1.در اين اوايل كارت هاستهاتو ارزون بفرشون و دومين رايگان بده

2.تبليغ زياد بكن

3.سيع كن واسه هاستهات برنامه هاي نصب شده (پي-اج-پي ناك- چت روم- خبرنامه - پريل و...) بزاري.

4.در روزهاي خاص مثل عيد نوروز قيميتهاتو ارزون كن

5.توي مجله هاي معتبر مثل شبكه-وب-عصر ارتباطات-علم الكترونيك و كامپيوتر آگهي بدي

اگه منظورت اين بود كه ما گفتيم اگه نه بيشتر توضيح بده. آخه يعني چي "يكي راهنمايي كنه منو بگه براي اينكه توي سايتم بتونم هاست بفروشم بايد چيكار كنم" ؟

موفق و معيد باشيد...

Pooriya_Online گفت:
majid_enter گفت:
من بازم نفهميدم چي ميگي
ولي:

1.در اين اوايل كارت هاستهاتو ارزون بفرشون و دومين رايگان بده

2.تبليغ زياد بكن

3.سيع كن واسه هاستهات برنامه هاي نصب شده (پي-اج-پي ناك- چت روم- خبرنامه - پريل و...) بزاري.

4.در روزهاي خاص مثل عيد نوروز قيميتهاتو ارزون كن

5.توي مجله هاي معتبر مثل شبكه-وب-عصر ارتباطات-علم الكترونيك و كامپيوتر آگهي بدي

اگه منظورت اين بود كه ما گفتيم اگه نه بيشتر توضيح بده. آخه يعني چي "يكي راهنمايي كنه منو بگه براي اينكه توي سايتم بتونم هاست بفروشم بايد چيكار كنم" ؟

موفق و معيد باشيد...
بابا من هاست ندارم چطور بايد هاست تهيه كنم بايد پول بدم ؟ چيكار بايد بكنم........ از كجا هاست بيارم از كجاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

sambol

Active Member
بابا يعني مي خواد مثل پرشين سرورز يا سايت هاي ديگه فضا بفروشه .

saman_sweden

Active Member
درضمن اگر فضاهم خواستي پيش خودم بيا با شما ارزان حساب مي كنم از 3 گيگا تا 40 گيكا ميتونم برات بفروشم دوماه از سال براي اون فضايي كه از من ميخري هم بهت رايگان ميدهم يعني براي يكسال 10 ماه حساب مي كنم

Pooriya_Online

Active Member
بايد سرور بزني .

يا اينكه نمايندگي از سرورهاي خارج از كشور بگيري.

البته خرج اولي بيشتره ولي خوب خيلي پول در مياري ولي از يه طرفم مردم دوست دارن سرورش خارجي باشه.

saman_sweden

Active Member
Pooriya_Online گفت:
بايد سرور بزني .

البته خرج اولي بيشتره ولي خوب خيلي پول در مياري ولي از يه طرفم مردم دوست دارن سرورش خارجي باشه.

هم خودمون و هم سرور مون خارجي است

saman_sweden گفت:
Pooriya_Online گفت:
بايد سرور بزني .

هم خودمون و هم سرور مون خارجي است
سلام سامان جان لطفا به من يك ايميل بزنيد اگر اجازه بدين نمايندگي هاست شما رو بگيرم توي ايميل توضيحات كامل بدين لطفا فعلا باي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
مجيد جان اگر كه دوست داشتي از همينجا بگيري به آدرس ايميل من ايميل بزن كه راهنماييت كنم اينجا نميشه گفت

مخلصيم

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا