قالب آرزوی 3dکارا !

Tweaker

Member
سلام دوستان.

nVidia Tesla K80
مدلینگ با Blender رندر با Cycles

attachment.php

لطفا برای بهتر شدن این کار منو راهنمایی کنید. مخصوصا در مورد کامپوزیشن.

پیوست ها

• K80-02.jpg
    K80-02.jpg
    248.8 کیلوبایت · بازدیدها: 215

madmaster_3d

Well-Known Member
خیلی هم خوب
فقط اون متریال سبزه بیش از اندازه سبز شده
سعی کن تو کارهات پست پرو هم بکنی
من یک نمونه با اجازت فوضولی کردم البته سریع روش کارکردم ببینی چقدر کارت میشه بهترش کنی

پیوست ها

• K80-02  22.jpg
    K80-02 22.jpg
    508.8 کیلوبایت · بازدیدها: 45

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
اونقدر هم خفن نیست :d
تو شرکتی که هستم داریم ولی اونقدر تاثیر گذار نیست .

توی بازی چرا اما تو تریدی نه !

Tweaker

Member
attachment.php

فقط اون متریال سبزه بیش از اندازه سبز شده
درسته. مانیتور من برعکس بقیه مانیتورها (که معمولا رنگا رو گرم نشون می دن) رنگا رو کمی سرد نشون می ده و باعث می شه من رنگای گرم تری انتخاب کنم.

تو شرکتی که هستم داریم ولی اونقدر تاثیر گذار نیست .
از چه موتور رندری استفاده می کنید؟ تا جایی که من میدونم K80 در حال حاضر قوی ترین کارت گرافیک دنیاست.

توی بازی چرا اما تو تریدی نه
من فکر می کردم سری تسلا فقط تو سرور استفاده می شه چون خروجی مانیتور نداره.
راستی شما چطوری باهاش بازی می کنید؟

یه مدل جدیدو شروع کردم.
اسلحه Plasma Rifle تو بازی Fallout 3 البته من از رو یه کانسپتی کار می کنم که با مدلی که تو بازی استفاده شده تا حدودی تفاوت داره. به نظرتون تو قسمت کارهای WIP آپلود کنم؟

attachment.php

پیوست ها

• plasma_rifle.jpg
    plasma_rifle.jpg
    201.1 کیلوبایت · بازدیدها: 112
  • wireframe.png
    wireframe.png
    237.7 کیلوبایت · بازدیدها: 105

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام بسیار کار زیبا و خوبی شده. حیف که پول نداریم اینو بخریم..هی ... :sad:

ببخشید من اینجا پارازیت میدم ولی به ارف عزیز و بقیه دوستان توصیه می کنم
مستند راز 1 رو 15 دفعه حداقل تماشا کنند
و سخنرانی های دکتر فرهنگ در مورد موفقیت رو حتما حتما بخرند و ببینند. دیگه این حرف رو نمیزنید

mgh-max

کاربر فعال
خب البته گرافیک به درد رندر نمیخوره بیشتر واسه ریل تایم و اینچیزا به درد میخوره. ارزوی رندرگیرا بیشتر رندر فارمه

Tweaker

Member
خب البته گرافیک به درد رندر نمیخوره بیشتر واسه ریل تایم و اینچیزا به درد میخوره. ارزوی رندرگیرا بیشتر رندر فارمه

این کارت گرافیک مخصوص سرور و رندرفارم درست شده و در حال حاضر قوی‌ترین کارت گرافیک دنیاست. و همونطور که تو تصویر میبینید خروجی مانیتور نداره یعنی نمیشه بعنوان یه کارت گرافیک معمولی ازش استفاده کرد.
در ضمن خیلی از موتورای رندر جدید برای استفاده از GPU به عنوان واحد پردازشی بهینه شدن.
مخصوصا موتور رندر Cycles تو Blender که با GPU سریع تر رندر می گیره.
اما حتی اگه چندتاشو مفتم به ما بدن نمیتونیم درست ازش استفاده کنیم! چه فایده :-? (خودمو میگم)

خوب مدلی که روش کار می کنمو تو قسمت WIP گذاشتم خوشحال می شم سر بزنید و راهنماییم کنید.
http://forum.majidonline.com/threads/220082-Fallout-3-Plasma-Rifle

mgh-max

کاربر فعال
انجینای progreesive و interactive با کارت گرافیک کار میکنن ولی تهش ویری یا منتال ری نمیتونن از GPu استفاده کنن که مورد استفاده معماراس

Tweaker

Member
من تو VRay و MentalRay خیلی وارد نیستم اما فکر کنم هر دو موتور Progressive که با GPU کار کنه دارن. نمی دونم بدرد معمارا می خوره یا نه بهرحال موضوع بحث هم معماری نیست. در کل عنوان رو خیلی جدی نگیرید همینطوری یه چیز نوشتم. آقا هر کی K80شو نمی خواد بده به من :wink:.

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
انجینای progreesive و interactive با کارت گرافیک کار میکنن ولی تهش ویری یا منتال ری نمیتونن از GPu استفاده کنن که مورد استفاده معماراسa

اقا اطلاع نداری لطفا نظریه ایجاد نکن !

خیلی جالبه !
Vray RT چیه پس ؟! ........ و الان یکی از جلو ترین انجین های GPU ـه ! دموی sp1 رو ببنید !

همینطور IRay ورژن GPU ـه منتال ری که کلا با Cuda + CPU کار میکنه ! :|

ما کلی کار معماری بستیم با همینی که مورد استفاده معماری کردیم !

آخرین ویرایش:

mgh-max

کاربر فعال
عزیز من چرا بحث ایجاد کنیم :D من خودم هم vray rt رو دارم هم iray ولی خب وقتی گفتم منتال ری و وی ری حواسم به لغت بود منظورم خود منتال ری و خود وی ری بود. رندرای progreesive مثل iray یه بدی دارن اینکه زمان و کیفیت با هم معلوم نیستن ینی یا باید رو کیفیت تمرکز کنی یا روی زمان ولی انجینای کلاسیک خوبی شون اینه حداقل میتونی کیفیت قبل از شروع رندر با پارامتر تضمین کنی. البته یه چیز نا معلوم تو این انجینا رندر شبکه ایه که نمیدونم شدنیه یا نه اگه کسی کار کرده بگه

Tweaker

Member
آخرین ویرایش:

rezazarasvand

کاربر فعال
سلام دوستان عزیزم. کار خوبی شده خسته نباشی . کارت گرافیک K80 ، یک کارت گرافیک متشکل از دو واحد پردازش مرکزی سری کپلر هست که هر کدوم از 2496 هسته کودا بهره می برد. دارای حافظه ی 2*12 گیگ ddr5 با سرعت 5ghz میباشد. کلا کارت های تسلا مکمل کارت های سری کوادرو هستند برای افزایش تعداد هسته کودا رندر گیری قوی تر بر اساس این تکنولوژی نویدیا. یعنی کارت گرافیک k80 به تنهایی به هیچ درد نمیخوره! کلا توی محاسبه توابع OpenGL شرکت نمی کنند و مناسب برای رندر فارم های بر اساس GPU هستند. در محاسبه OpenCL از کازت های AMD ضعیف تر عمل میکنند. پس باید توجه داشت از چه موتور رندر استفاده میکنید. کلا موتور های رندر بر اساس GPU سریع تر از موتور های CPU بیس عمل میکنن.

در کل باید عرض کنم دوستانی که رندر cpu میگیرند این کارت رو فراموش کنند( غصه نداشتنش رو نخورن!) البته زیاد ناراحت نشید که بی غصه موندید. شما غصه کوادرو K6000 رو بخورید!
جای ادامه بحث ایجا نیس ، موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا