بی بی کد آخرین و یکی از بهترین کارهای اینجانب ! ( طراحی داخلی )

3D Art

Member
wooooooooooooooooooow! :shock:
فوق العاده است کارتون. واقعن زیبا کار کردین. من که کارتونو دیدم اصن نتونستم ایراد بگیرم ازش.
تبریک می گم :rose:
شاد باشید و موفق.
درود دوست من
سپاس

واوی لا عجب کاری زدی چقدر مجلسی شده کلی حال کردم دمت گرم کلی نقاط قوت داره ....

درود بر شما
همه اینا که گقتی فقط و فقط با تجربه به دست میاد ولی برای اینکه همه دوستان بتونن در آینده کارهای بهتری ارائه بدن حتما یک صحنه داخلی رو از ابتدا تا انتها پست پروداکشن به صورت فیلم آموزش میدم
خوده نور رو منظورته یا افکت glare ؟
سنگ رو من منتطر بودم یکی بگه خوب نشده دیدم کسی توجه نکرده به اون !!:green: تا اینکه شما گفتید
مشکلش اینه که توی تکسچر اصلی نور و سایه وجود داره وگرنه تکسچر خوبیه برای رندر خارجی
سپاس برای نظرت

ممنون دوست من
بنده هم حرفای شما رو کاملا قبول دارم
من و خیلی های دیگه با این قضیه مشکل داریم
ولی ...
من هم امیدوارم روزی ایران پیشرفت کنه و همه تلاش من هم برای همینه ولی با این وضعی که داره پیش میره بعید میدونم .....
راستی حالا نمیشه 3 تا دوسم داشته باشی ؟ البته من از عدد 8 هم خوشم میا د :green:
پیروز باشید :rose:

دوستان عزیز لطفا نقل قولهای طولانی رو نذارین و یا فونتش رو کوچیک کنید تا خوندن پست خسته کننده نباشه

کار زیبایی شده مخصوصا شماره 4 خسته نباشید
درود آقای تایماز
مرسی بابت نظرت
پیروز باشید

3D Art

Member
عاليه استاد.
واقعا ممنونم.
چند روز روش كار كردي؟
درود دوست من
خوشحالم که خوشتون اومده
دو روز روی vis و دو روز هم روی design
هر رندر هم تقریبا 1.5 تا دو ساعت طول کشیده
پیروز باشید

راستی 5 یا 6 تا رندر جدید گرفتم از ساعت های مختلف روز و ... تا شب میزارم تو سایت از مدیران خواهش میکنم این رندر ها رو هم به پست اول منتقل کنند

تبریک میگم واسه تاپ گالری انشالله همیشه تو زندگی تاپ باشی
من فکر کنم اگه سنگ آنتیک دکوراتیو تیره کار میکردی هم خیلی جواب میداد با نور متال لایت
برای کاغذ هم یک سری کاغذ دیدم مشکی با خط های براق یعنی انعکاس داره مثل اون با فتوشاپ ساختم متریالشو
اگه خواستی بگو آپ کنم با Adsl دفتر
کاغذت مثل رنگ مولتی کالر شده ولی قشنگه
افکت glare دیدم رفتم با فتوشاپ ساختمش بعد برای هالوژنا کپی کردم واسه کارام خیلی تاثیر زیبایی داره
افکت glare تو کارات دیدم یاد یک شرکت تهرانی افتادم قدر تو کاراش می ذاشت سبک رندرش مثل خودت بود رزومش یک آلبوم بود تو اونجا کار نمیکنی؟
درباره ی معماری کار هم نظر نمی دم چون اینو فهمیدم هرکسی یک ایده آل داره حتی مهندسین خیلی سرشناس
در کل کار بسیار مدرن و توجیه اقتصادی در اجرا
اجرا بشه خیلی کار تاپ میشه
به امید دیدن عکس اجرایی

max vray

کاربر VIP
با سلام و درود
اولین سوالم تو این سایت از شما کردم و شما هم به خوبی جواب دادین.بازم بابت اون روز ممنون.
کارت واقعا پسندیدم جذاب شکیل خوانا روتین بی تکلف از لحاظ معماری:paint: و وجد اور از لحاظ سه بعدی .
باز هم سوال های ازتون دارم پاسخ هاتون به دوستان بسیار حرفه ایی و از درک و فهم من خارج بود:shock:
سوال من اینه که تنظیمات کارت چیه هم نور هم تنظیمات دیگه چون من خودم بکشم همچین کار خوبی نمیتونم بزنم:cry::there:
همیشه موفق و خرسند و پیروز باشی

سلام دوست خوبم اولین سوالی که باید بکنید بینه وی ریشون چه ورژنیه؟
چون من متوجه شدم هر وی ری یک سبک رندر داره
من یکی از دوستام هست با وی ری Sp4 میزنه کاراش خیلی فانتزی که هر کار بکنی تو هیج وی ری دیگه این جوری نمیشه
البته تنظیمات رندر و نورپردازی خیلی مهمه
ولی من یک صحنه رو با یک نورپردازی با دو نو وی ری رندر گرفتم رنگ ولعاباشون فرق می کرد

3D Art

Member
تبریک میگم واسه تاپ گالری انشالله همیشه تو زندگی تاپ باشی
من فکر کنم اگه سنگ آنتیک دکوراتیو تیره کار میکردی هم خیلی جواب میداد با نور متال لایت
برای کاغذ هم یک سری کاغذ دیدم مشکی با خط های براق یعنی انعکاس داره مثل اون با فتوشاپ ساختم متریالشو
اگه خواستی بگو آپ کنم با Adsl دفتر
کاغذت مثل رنگ مولتی کالر شده ولی قشنگه
افکت glare دیدم رفتم با فتوشاپ ساختمش بعد برای هالوژنا کپی کردم واسه کارام خیلی تاثیر زیبایی داره
افکت glare تو کارات دیدم یاد یک شرکت تهرانی افتادم قدر تو کاراش می ذاشت سبک رندرش مثل خودت بود رزومش یک آلبوم بود تو اونجا کار نمیکنی؟
درباره ی معماری کار هم نظر نمی دم چون اینو فهمیدم هرکسی یک ایده آل داره حتی مهندسین خیلی سرشناس
در کل کار بسیار مدرن و توجیه اقتصادی در اجرا
اجرا بشه خیلی کار تاپ میشه
به امید دیدن عکس اجرایی

مرسی
سنگش تیره هست دیگه این یک تیکه رو مشتریه نظر داد کارو خراب کرد !!!! من خودم اصلا از سنگ خوشم نمیاد که فقط یک تیکه این جوری کار بشه باید با نظمی توی کل کار کار بشه ال مفهموم داشته باشه
اگر تکسچرش رو آپ کنی که خوبه ... نیکی و پرسش ؟ :wink:

glare بودن یا نبودنش یک طرف چطور بودنش یک طرف .... من 6 ماهه که دارم دنبال بهترین روش میگردم که تازه پیدا کردم این روش رو ....بهارین روش برای تک فریم هست
من همه جا کار میکنم :green:
دوباره مرسی و سپاس
با سلام و درود
اولین سوالم تو این سایت از شما کردم و شما هم به خوبی جواب دادین.بازم بابت اون روز ممنون.
کارت واقعا پسندیدم جذاب شکیل خوانا روتین بی تکلف از لحاظ معماری:paint: و وجد اور از لحاظ سه بعدی .
باز هم سوال های ازتون دارم پاسخ هاتون به دوستان بسیار حرفه ایی و از درک و فهم من خارج بود:shock:
سوال من اینه که تنظیمات کارت چیه هم نور هم تنظیمات دیگه چون من خودم بکشم همچین کار خوبی نمیتونم بزنم:cry::there:
همیشه موفق و خرسند و پیروز باشی
درود دوست من
خواهش میکنم انجام وظیفه بود :green:
این سوالتون دیگه خیلی خیلی کلیه .... ولی یک جواب کلی داره و اونم اینه که در مورد نور ها مطالعه کن هی عکس ببین و .... در نهایت همه چیز رو فیزیکالی ببین
موفق باشی

mersi aaaaaaaaaaaaali booood
:paint:
درود مرسی

سلام دوست خوبم اولین سوالی که باید بکنید بینه وی ریشون چه ورژنیه؟
چون من متوجه شدم هر وی ری یک سبک رندر داره
من یکی از دوستام هست با وی ری Sp4 میزنه کاراش خیلی فانتزی که هر کار بکنی تو هیج وی ری دیگه این جوری نمیشه
البته تنظیمات رندر و نورپردازی خیلی مهمه
ولی من یک صحنه رو با یک نورپردازی با دو نو وی ری رندر گرفتم رنگ ولعاباشون فرق می کرد

1.5 sp4
اصلا این حرف رو قبول ندارم ... من اگه پول داشتم میرفتم وی ری 2 رو میخریدم چون کرک هاشون اصلا خوب نیست
چیزی که مهمه سبکه شما باید سبکتون رو به رئال برگردونید که خیلی خطرناکه چون اگر بخواهید کار رو زود تموم کنید و رندر بگیرید خیلی افتضاح در میاد کار !
ولب اینکه با هم فرق کنند نه چون برای هر وی ری هسته رو که از اول نمینویسند فقط چند تا dll بهش اضافه میکنن که قویتر بشه
موفق باشید

m.n1362

Member
بسیار عالی....اینکه همه دنبال این هستند ببینن تنظیمات چیه..به نظر من درست نیست اینطوری باشه کارو بگذارید تو فایل اورموشن رندر بگیرید میبینید یه چیز دیگه میشههه...چون اون تنظیم و نور واسه صحنه دیگست خود اورموشن همه تنظیماتو تو volo مختلف عوض میکنه من دیدم با نورایی که ما اصلا باها ش کار نمیکنیم کار تاپ زده...به هر حال کارت شارپو عالیی خستم نباشیی:rose:

3D Art

Member
بسیار عالی....اینکه همه دنبال این هستند ببینن تنظیمات چیه..به نظر من درست نیست اینطوری باشه کارو بگذارید تو فایل اورموشن رندر بگیرید میبینید یه چیز دیگه میشههه...چون اون تنظیم و نور واسه صحنه دیگست خود اورموشن همه تنظیماتو تو volo مختلف عوض میکنه من دیدم با نورایی که ما اصلا باها ش کار نمیکنیم کار تاپ زده...به هر حال کارت شارپو عالیی خستم نباشیی:rose:
درود بر تو دوست من
دقیقا همینطور هست
من خودم هیچ دو تا فایلی رو تا حالا با یک تنظیمات رندر نگرفتم البته یک پرست ذخیره شده برای است دارم که البته با اوررایت متریال ...
توصیه من به دوستان اینه که حتما چشم خودشون رو قوی کنند تا بتونن قدرت تحلیلشون رو بالا ببرن و در سمت دیگه حتما اصول موتور های رندر رو یاد بگیرند چون مهمترین چیز همون اصول هست که توی همه موتور رندر ها مشترکه شما اگر اصول رو یاد بگیرید دیگه فرقی نمیکنه با منتال ری رندر کنید یا فاینال رندر و یا ....
مثلا یکی از اصول اینه که از نور های همون موتور رندر استفاده کنید چون درسته که محاسبه نور فرمول ساده ای داره ولی آیا محاسبات GI هم محاسبات ساده ای داره ؟؟؟ برای همینه که وقتی تو وی ری از omni استفاده کنید نویز خیلی کمتره چون gi درست محاسبه نمیشه و بنابراین نویز هم کمتره ....
این رندر ها هم رندرهای جدید هستند که از مدیران خواهش میکنم به پست اول منتقلشون کنند
سپاس

پیوست ها

• 8-30 pm .jpg
    8-30 pm .jpg
    170.8 کیلوبایت · بازدیدها: 442
  • 10-30 am(2).jpg
    10-30 am(2).jpg
    175.5 کیلوبایت · بازدیدها: 440
  • 10-30 am.jpg
    10-30 am.jpg
    182.3 کیلوبایت · بازدیدها: 472
  • 6.jpg
    6.jpg
    185.4 کیلوبایت · بازدیدها: 484
  • 7.jpg
    7.jpg
    184.6 کیلوبایت · بازدیدها: 487

.:. soroosh .:.

Active Member
کار خیلی قشنگی شده دوست من.
دوستان فکر میکنم نظرات کاملی را ارائه کردن پس من فقط تبریک میگم بابت تاپ گالری و اثر زیباتون.
ضمنا میبخشید دیر کامنت گذاشتم.
موفق باشید همیشه.

*farshid*

کاربر VIP
3 تا از عکسهای جدید و دو تا از عکسهای قبلی رو تو پست اول قرار دادم که مستقیما دیده شن
چون محدودیت پیوست 5 تایی داریم نمیشه همشو تو یه پست آپ کرد
باید یه جایی مثل سرور مجید آپ کنی بعد attach کنی به پستت

در ضمن رندرهای جدید فوقالعاده هستن
واقعا زیبا
عالی

خسته نباشی
یه making of یا توتوریال هم تو برنامه کاریت داشته باش
:rose:

Hamed

Active Member
سلام
ای کاش بزرگای 3d ما مخصوصا اونای که زیاد کاراشون دیدنیه یه توتریالی از کاراشون برای ما نا بلدا بزارن یاد بگیریم ولی کمتر کسی اهمیت میده...من بدبختا باید چیکار کنیم....:cry::cry::cry:

علی علی

*farshid*

کاربر VIP
سلام
ای کاش بزرگای 3d ما مخصوصا اونای که زیاد کاراشون دیدنیه یه توتریالی از کاراشون برای ما نا بلدا بزارن یاد بگیریم ولی کمتر کسی اهمیت میده...من بدبختا باید چیکار کنیم....:cry::cry::cry:

علی علی
تو خودت بزرگ دنیای تریدی هستی :rose:
توتوریال زدی در حدددد
ایشالا افشینم یه توتوریال میزنه
در مورد بدقولی خودم : (یه بار قول داده بودم توتوریال بزنم که نشد)
اونقدر روند کارم پیچیدس که خودمم نمیدونم چجوری توضیح بدم
:)
ایشالا در اولین فرصت یه توتوریال هم من میزنم
موفق باشی
:rose:

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
واقعا جایی افتخاره که این رفیق توی کار آشپزخونه انقدر رون کار میکنه باریک...

علی یارت استاد...

saeedeh_st

Member
کار واقعا عالی شده
و میتونم به جرات بگم بی نقص
موفق باشی :rose::rose:جا داره 2تا گل تقدیم کنم:wink:

مرسی مهندس از کار فوق العاده جدید خیلی باحال شده
خوراک خونه مجردی در حد بندسلیگا

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.افشين رندرهاي جديد واقعا بي عيب شدن .انصافا اگه اورموشن هم بزاري ميره تاپ گالري.بهت تبريك ميگم و خوشحالم

جدیدترین ارسال ها

بالا