بی بی کد آخرین و یکی از بهترین کارهای اینجانب ! ( طراحی داخلی )

3D Art

Member
درود دوستان
یک مدتی نبودم
این کاری که میبینید طرحش توی دو روز و سه بعدی هم توی دو روز
max 2010 ( که من عاشقش هستم )
Vray 1.5 sp4a ( که کم باگ ترین وی ری کرک شده هست )
فتوشاپ که آی لاو ایت
و ...........:shock:
اکثر مدل ها آماده هستند چون کار بازایه .... اگر میخواستم تو مسابقه اورموشن شرکت کنم مدل میکردم در حد .... چون من عاشق فرنیچ مدلینگ هستم ...:cool:

موفق باشید بینندگان جان :rose:
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    218.6 کیلوبایت · بازدیدها: 256
  • 2.jpg
    2.jpg
    202.4 کیلوبایت · بازدیدها: 377
  • 3.jpg
    3.jpg
    173.3 کیلوبایت · بازدیدها: 176
  • 4.jpg
    4.jpg
    176 کیلوبایت · بازدیدها: 177
  • 5.jpg
    5.jpg
    258.8 کیلوبایت · بازدیدها: 193
آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
سلام
افشین بعضی از دوستان گردن کلفت سه بعدی اینجا منو خوب میشانسن میدونم آدم تعارفی و الکی تعریف کنی نیستم خاکیم حوصله کلاس گذاشتن ندارم مخصوصا میدونی که سرم چطور شلوغه از همین جا هم به دوستان مخصوصا استاد فرشید گل سلام میکنم...
حالا اصلاعات تو راجبعه مکس خیلی از من بیشتر و خیلی چیزهارو هم تو یاده من دادی خودت میدونی پس برای من ایراد گرفتن از تو خیلی سخته...با اینکه خدایش کار خیلی کم نقصه آره استاد افشین نقص توش دیده میشه البته اگر منو نزنی با دمپایی...
نور بیرون خیلی روشن میدونم بعضی جاها خورشید باید بسوزونه ولی انقدر برا خودم سواله؟؟؟
از تکسچر پشت پنجره خیلی خوشم اومد خودت گرفتی؟؟؟
با طرح سقف حال نکردم زیادی بازی کردی توش بعنوان سقف پذیرایی!!!
بعد یک طرفه پذیرایی رو کردی جایه قاب عکس؟؟؟زیاد افراط نکردی بهتر نبود تمام قدرت طرحو پخش میکردی تا اینکه متمرکزش کنی یه گوشه؟؟؟
با براقی ام دی اف هات خیلی حال کردم...
پست پرو داکشن نرم و ضعیف عالی عالی

اگر کمی روی نور خورشید کار کنی به نظرم خیلی خوب میشه...

پیشنهاد برای تاپ گالری...
علی علی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مرسی افشین.خیلی وقت بود گالری یه تکونی نخورده بود.
خب کار بازاریه.کار خیلی خوبیه اما برای تاپ خیلی کار داره.مطمئنا خود افشین استاده و می دونه چی میگم.
اما کلیت کار خیلی خوب در اومده.ای کاش یه ذره روی پست پروداکشن بیشتر کار میکردی.
خیلی کارت اور برایت شده.از حد نرمال خارج شده( دیییشش... آخ عجب دمپائی بود!!‌)
تو محل شما توی روز اینقدر لامپ ها پر نور هسستن؟؟ ( شتلخ...)
:lol:
ما دوست داریم استاد خوف انگیز مکس

saeedmagic

Member
سلام
افشین بعضی از دوستان گردن کلفت سه بعدی اینجا منو خوب میشانسن میدونم آدم تعارفی و الکی تعریف کنی نیستم خاکیم حوصله کلاس گذاشتن ندارم مخصوصا میدونی که سرم چطور شلوغه از همین جا هم به دوستان مخصوصا استاد فرشید گل سلام میکنم...

علی علی

به به آقا حامد دلمون واست تنگیده بود کجایی بودی؟ نبودی؟
آقای 3dArt کارتون خیلی زیبا شده و یه خورده ایرادی هم که داره رو اساتید گفتن!
فقط اسم تاپیک مشکل داره آخرین کار جناب عالی که نمیشه اینجانب فک کنم میزدین بهتر بود:rose:
در کل کارت رو دیدم خیلی حال کردم آقا عارف رو که دیدم بیشتر حال کردم آقا حامد رو که دیدم ذوق مرگ شدم :دی موفق باشین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

(Hamid)

Well-Known Member
یک مدتی نبودم چون داشتم با بی شعور ترین افراد جامعه سر کله میزدم که دیدم نه نه نه نه کار من نیست باید کار فرهنگی بشه تازه اگه بفهمند فرهنگ چیه !!!!
بگذریم ... این کار فرما ها ارزش بحث ندارن به خدا ...

خسته نباشید کارای قشنگی شده
ولی احساس میکنم راجع به این کار نظری ندم بهتره
جدیدا تو فروم حرمت کارفرماها نگه داشته نمیشه در صورتی که کارفرماهای فریخته هم خیلی زیادن.
شما میدونین چندیدن چند کارفرما از طریق همین مجیدآنلاین برای کار با بنده تماس گرفتن
فکر نمیکنین یه کدوم از این دوستان اگه تاپیکتون رو بخونه چه حسی بهش دست میده؟
دوست عزیز با تمام وجود برا تک تک کاربرا احترام قائلم مخصوصا شما.
میفرمائید دارین تو کارتون موفق میشین ولی از طرف دیکه به کارفرما ها لغب بی شعور میدین!
پشتکار و همت تون یه طرف . کسی که باید برا شما کار ایجاد کنه یه طرف.
از دست بنده هم دلخور نشین.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

FARDA20

Member
سلام داداش كارت خيلي خوشگل شده .
فقط يه سوال داشتم قسمت ها لوژ ن ها چه طوري در خشندگي رو ايجاد كردي ؟

ممنونم .

*farshid*

کاربر VIP
اول از همه
این عکس آواتارت خودتی یا مارلون براندو؟

ثانیا عالیه
من با اوربرایت شده محیط خارجی موافقم و در واقعیت هم یه همچین چیزی باید باشه (شاید یکم متعادلتر)
انتخاب مبلمان هم خوبه
خیلی خوشم اومد
آفرین و درور بر تو ای افشین
من تو نمونه کارای قدیمیتو تو تالار ایران انجینیر دنبال میکردم ... وقتی که منتال کار میکردی
الان سطح کارت در حد شاتل بالا رفته
موفق باشی
:rose:

3D Art

Member
سلام خیلی خوب شده خسته نباشید.ولی عکس 4 و5 انگار که پنجره شیشه نداره و نمای روربرویی اومده داخل
درود
درسته کلا پنجره نداره !!! فضای بیرونی هم یک مقدار اسکلش بزرگه
مرسی بابت نظرت
سلام

علی علی
درود آقا حامد گل
بگیر اومد .... پق اینم بگیر پوق ... (اینا صدای دمپایی ابری بود ) چرا انتقاد کردی مگه من نگفتم انتقاد نکن ؟؟؟
شوخی کردم من گفتم اگر کارفرما بهم بگه مثلا کار رو یک ساعته بزن قضیه دمپایی ابری رو بهش نشون میدم نه شما ها دوستای گلم :rose:
من خودم یک جفت دمپایی ابری گذاشتم بالای تاپیک توی کمد سفیده برو درشو باز کن یکیشو تو بردار یکیش هم بزار برای عارف ...... حالا بیاید منو بزنین .... آها یکی چپ آها یکی راست ... جا خالی .... :mad: ای نامردا دو تایی زدین خورد تو صورت جناب عالی ....:lol:
من گردن کلفت نیست ولی تو رو میشناسم حامد جون فقط اینو بگم که انسان شریفی هستی و در نهایت خیلی گلی :rose:
خوب در مورد کار اینو بگم به شما که نور بیرون ده برابر نور داخل هست و با توجه به این نکته که من قصد داشتم light shape های نور ها معلوم بشه مجبور بودم نور دهی به دوربین رو زیاد کنم که این کار باعث شد بیرون یکم بیشتر نور داشته باشه ولی همچنان در سیستم float خیلی کمتر از یک هست
نه از cgtextures.com دانلود کردم عکس بیرون رو ...
سقفش رو کاملا درست میگی ولی خوب اینجوری دوست دارن دیگه اگه به من بود سقفش رو مینیمال تر کار میکردم ...
بقیه حرفات هم کاملا منطقیه و من قبول دارم
تو پست پروداکشن های من رو دیدی حامد جان و میدونی که توی بعضی کارا از پست پروداکشن خارج میشه و میره تو فاز مت پینتینگ .....ولی توی این کار طوری کار کردم که نیاز به پست پروداکشن نداشته باشه و تصویر رندر شده با تصویر نهایی زیاد فرق نمیکنه و فقط به مقادیر لازم چاشنی کنتراس و کنتراست رنگی ایجاد کردم
یک رندر با نور مستقیم خورشید برات میگیرم که حالشو ببری
سپاس فراوان که نظر دادی دوست همیشه در صحنه جناب عالی لرد نورمن حامد :green:
سلام.مرسی افشین.خیلی وقت بود گالری یه تکونی نخورده بود.
خب کار بازاریه.کار خیلی خوبیه اما برای تاپ خیلی کار داره.مطمئنا خود افشین استاده و می دونه چی میگم.
اما کلیت کار خیلی خوب در اومده.ای کاش یه ذره روی پست پروداکشن بیشتر کار میکردی.
خیلی کارت اور برایت شده.از حد نرمال خارج شده( دیییشش... آخ عجب دمپائی بود!!‌)
تو محل شما توی روز اینقدر لامپ ها پر نور هسستن؟؟ ( شتلخ...)
:lol:
ما دوست داریم استاد خوف انگیز مکس
درود عارف جان
تو هم دمپایی میخوای ؟ برو بالای تاپیک کمد سیاهه رو باز کن دمپایی پلاستیکی توشه بیا بکوب به جناب عالی :lol: (شوخی )
خب کار بازاریه ولی سه بعدیش رومثل کارای بازاری که جدیدا مد شده نزدم چون توهین به خودم میدونم
کل کار رو ببین ..... فقط خارج ساختمون اور شده که اونم طبیعیه و مطمئن باش اگه حتی یکم کمتر اور شده بود خیلی مصنوعی میشد
عارف جان درسته میگن نور بیرون 10000 لوکس هست ولی نور هالوژن هم به دلیل اینکه متمرکز هست نباید اونجوری کم باشه ها .....:-?
سپاس فراوان و مرسی از تو عارف گل :rose:
به به آقا حامد دلمون واست تنگیده بود کجایی بودی؟ نبودی؟
آقای 3dArt کارتون خیلی زیبا شده و یه خورده ایرادی هم که داره رو اساتید گفتن!
فقط اسم تاپیک مشکل داره آخرین کار جناب عالی که نمیشه اینجانب فک کنم میزدین بهتر بود:rose:
در کل کارت رو دیدم خیلی حال کردم آقا عارف رو که دیدم بیشتر حال کردم آقا حامد رو که دیدم ذوق مرگ شدم :دی موفق باشین
درود دوست گلم
جناب عالی خیلی هم خوبه من هم دوسش دارم تازه به همه هم درود میفرسته :green::lol:
پس بگم فرشید نیاد که دیگه کار به جاهای باریک میکشه !!!!:lol:

سپاس بابت نظرت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
کامنت مجدد زدم برای تشکر بابت سایت cgtexture.خیلی حال کردم.دمت گرم.من خودم روی هاردم بالای 10000 تکسچر با کاتالوگ و طبقه بندی دارم و اما هر چی آرشیو کامل تر بشه بهتره

Farrokh

Active Member
خوب
قبل از هر چیز بگم که کار واقعا عالی شده
کارای آرشیتکتی خیلی کمی رو توی فوروم های ایرانی با این سطح کیفیت می بینیم
بالانس همه ی نور ها به غیر از نور های هالوژن عالی هست .

من بخصوص از ارتباط فضای داخل و بیرون بسیار لذت بردم
اون میزه هم خیلی عالی نور پردازی شده
کلا ایمیج هایی که هالوژن ها توشون کمتر افتادند خوب شدند :green:

ممنون می شم که یه توضیحاتی در مورد متریال پرده و لوستر بالای میز و همچنین نحوه ی ستاپ نور ها بدید
ممنون
من یه مشکلی با ادبیاتتون توی پست زدن دارم و اعتراضات بچه ها هم این مساله رو تایید می کنه که این لحن پست زدن نه در خور شخصیت شماست و نه در خور مجید آنلاین (منظورم با دمپایی ایری زدن کارفرما و بی شعور خطاب کردن افراد هست )

در آخر هم خواهش می کنم پست اول رو ادیت کنید تا بتونم کارتون رو بذارم تاپ گالری :rose:
موفق باشید

3D Art

Member
:green:
سلام داداش كارت خيلي خوشگل شده .
فقط يه سوال داشتم قسمت ها لوژ ن ها چه طوري در خشندگي رو ايجاد كردي ؟

ممنونم .
درود
یک روش کاملا ابتکاری که هیچ کس توی هیچ جای دنیا ( البته تا جایی که من جست و جو کردم ) این روش رو نمی دونه !!!! یک بار که آقا ی حامد خان رو دیدم بهش میگم که تیوتوریالشو درست کنه و بگذاره تو سایت چون من خودم اصلا وقت ندارم پوزش :-?

اول از همه
این عکس آواتارت خودتی یا مارلون براندو؟

ثانیا عالیه
من با اوربرایت شده محیط خارجی موافقم و در واقعیت هم یه همچین چیزی باید باشه (شاید یکم متعادلتر)
انتخاب مبلمان هم خوبه
خیلی خوشم اومد
آفرین و درور بر تو ای افشین
من تو نمونه کارای قدیمیتو تو تالار ایران انجینیر دنبال میکردم ... وقتی که منتال کار میکردی
الان سطح کارت در حد شاتل بالا رفته
موفق باشی
:rose:
درود فرشید بزرگ
این عکس پدر خوانده بزرگ هست که در تمام دنیا مثل مارلون براندوی بزرگ پیدا نمیشه و نخواهد شد :green:
خوب توی بعضی از جلوه ها یک مقداری بازی کردن حال میده :green:
آره اون دوران رو یادمه من توی زندگیم از این دوره ها زیاد داشتم و همه موتور رندر ها رو تست کردم از ایندیگو و منتال و فاینال رندر و ....... و همه دنیا رو گشتم و دیدم آسمون هیچ جای دنیا مثل آسمون وی ری قشنگ نیست :cool:
مرسی بابت نظرت
شما هم موفق باشید

3D Art

Member
خسته نباشید کارای قشنگی شده
ولی احساس میکنم راجع به این کار نظری ندم بهتره
جدیدا تو فروم حرمت کارفرماها نگه داشته نمیشه در صورتی که کارفرماهای فریخته هم خیلی زیادن.
شما میدونین چندیدن چند کارفرما از طریق همین مجیدآنلاین برای کار با بنده تماس گرفتن
فکر نمیکنین یه کدوم از این دوستان اگه تاپیکتون رو بخونه چه حسی بهش دست میده؟
دوست عزیز با تمام وجود برا تک تک کاربرا احترام قائلم مخصوصا شما.
میفرمائید دارین تو کارتون موفق میشین ولی از طرف دیکه به کارفرما ها لغب بی شعور میدین!
پشتکار و همت تون یه طرف . کسی که باید برا شما کار ایجاد کنه یه طرف.
از دست بنده هم دلخور نشین.
موفق باشین

درود دوست گلم
به قول معروف شما مو میبینید من پیچش مو ....
برای من کاری نداره که مثل خیلی ها یک ساعته طرح بزنم و نیم ساعته رندر بگیرم ولی بدون هیچ ارتباطی بین رنگ بندی و فضا ها ... . و فقط ژورنال های ( به قول کارفرماها که به مجله های معماری میگن ) خارجی رو ببینم و و یک حرکت از این بردارم و یک حرکت از اون یکی و .... یک کار بازاری بسیار گول زننده ولی فاقد هرگونه بار معماری ..... ولی تکلیف زیبایی شناختی در معماری چی میشه ؟؟؟؟
تا وقتی که بعضی ها فقط دنبال پول باشن معماری ایران یک معماری ضعیف و تقلیدی باقی میمونه که تا صد سال آینده هم هیچ نو آوری درونش اتفاق نمی افته ....
این برنامه من هست : توی همه شرکت ها میرم یک هفته میمونم 5 برابر وقت میزارم نصف هم پول میگیرم ولی چند تا کار میزنم براشون میام بیرون تا بفهمند تو ایران هم کار باکیفیت میشه زد
این نوع حرف زدن من میدونی برای چی هست ؟؟؟؟ چون تو هیچ جای دنیا به غیر از ایران معمار نباید 3d بدونه و هیچ 3d کاری هم نباید معماری بدونه ولی توی ایران علاوه بر اینها باید آنالیز کارگاهی هم بلد باشید !!!!!!!!
باری به هر جهت حتما شما راست میگید دیگه

3D Art

Member
خوب

ممنون می شم که یه توضیحاتی در مورد متریال پرده و لوستر بالای میز و همچنین نحوه ی ستاپ نور ها بدید
ممنون
من یه مشکلی با ادبیاتتون توی پست زدن دارم و اعتراضات بچه ها هم این مساله رو تایید می کنه که این لحن پست زدن نه در خور شخصیت شماست و نه در خور مجید آنلاین (منظورم با دمپایی ایری زدن کارفرما و بی شعور خطاب کردن افراد هست )

در آخر هم خواهش می کنم پست اول رو ادیت کنید تا بتونم کارتون رو بذارم تاپ گالری :rose:
موفق باشید
درود فرخ جان
سپاس بابت نظرت
درسته نور هالوژن ها بالانس نیست و دلیلش هم اینه که من نمی خواستم رندر شب بگیرم ولی میخواستم light shap ها معملوم باشند ...
متریال پرده 2sided هست با translucency تکسچر که همون تکسچر توی opacity متریال استفاده شده و مقدار تاثیرش 5 درصد هست
لوستر هم مثل پرده که یک نور sphere داخلش هست
در مورد ست آپ نور هم با یک روش یک مقدار پیچیده ولی بسیار مفید کار کردم که توی این روش میتونید متریال ها رو هم ست کنید بسیار راحت .....
من الان adsl ندارم توی ده روزه آینده حتما آموزش یک صحنه داخلی رو به صورت فیلم میسازم و آپ میکنم
در مورد پست هم شما درست میفرمائید اگر زحمت ویرایش رو خودتون بکشید ممنون میشم ( البته با کمال پوزش )
یک رندر شب و یک رندر نور خورشید هم در دست تهیه هست
سپاس از شما

(Hamid)

Well-Known Member
درود دوست گلم
به قول معروف شما مو میبینید من پیچش مو ....
برای من کاری نداره که مثل خیلی ها یک ساعته طرح بزنم و نیم ساعته رندر بگیرم ولی بدون هیچ ارتباطی بین رنگ بندی و فضا ها ... . و فقط ژورنال های ( به قول کارفرماها که به مجله های معماری میگن ) خارجی رو ببینم و و یک حرکت از این بردارم و یک حرکت از اون یکی و .... یک کار بازاری بسیار گول زننده ولی فاقد هرگونه بار معماری ..... ولی تکلیف زیبایی شناختی در معماری چی میشه ؟؟؟؟
تا وقتی که بعضی ها فقط دنبال پول باشن معماری ایران یک معماری ضعیف و تقلیدی باقی میمونه که تا صد سال آینده هم هیچ نو آوری درونش اتفاق نمی افته ....
این برنامه من هست : توی همه شرکت ها میرم یک هفته میمونم 5 برابر وقت میزارم نصف هم پول میگیرم ولی چند تا کار میزنم براشون میام بیرون تا بفهمند تو ایران هم کار باکیفیت میشه زد
این نوع حرف زدن من میدونی برای چی هست ؟؟؟؟ چون تو هیچ جای دنیا به غیر از ایران معمار نباید 3d بدونه و هیچ 3d کاری هم نباید معماری بدونه ولی توی ایران علاوه بر اینها باید آنالیز کارگاهی هم بلد باشید !!!!!!!!
باری به هر جهت حتما شما راست میگید دیگه

ممنون دوست من
بنده هم حرفای شما رو کاملا قبول دارم
من و خیلی های دیگه با این قضیه مشکل داریم
ولی این رو مطمئن باش
هیچ جامعه ای نابود نمیشه مگر به دست خودش
و پیشرفت نمیکنه مگر به دست خودش
بخدا قسم جامعه ایرانی یکی از با شعورترین مردم ها رو داره
به جامعمون کوتاه مدت نگاه نکنید
درست میشه
یا اینکه زمان میبره و یا اینکه با یه جهش ایجاد میشه
خوب دیگه زیاد عرض کردم ممنون بابت ویرایش

با کمال احترام باید بگم که
کارت تاپ گالری نره کجا بره:)
میخوامت 2 تا:rose:
ایشالا که دوست و همکارای خوبی بشیم

آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
دوستان عزیز لطفا نقل قولهای طولانی رو نذارین و یا فونتش رو کوچیک کنید تا خوندن پست خسته کننده نباشه

کار زیبایی شده مخصوصا شماره 4 خسته نباشید

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
خوب

ممنون

موفق باشید

سلام
ممنون از توجهت لذت بردم دمه شما همیشه گرم فرخ

علی یارت

واوی لا عجب کاری زدی چقدر مجلسی شده کلی حال کردم دمت گرم کلی نقاط قوت داره
چندتاشو میگم که خیلی کم تو 3d دیگه میبینی
یکی رفلکت پارکت عالی
اوربرایت عالی که واقعا سینمایی شده
متریال مبل عالی
نور هالوژن ها که کمتر کسی بلده اگه تونستی آموزششو بذار
شایستگی تاپ گالری
فقط به نظرم متریال سنگ و کاغذ دیواری مشکی یکم خام شده نه ابنکه بگم بده ولی جای کار داشت البته درکت میکنم کار بازاریه
نور مخفی هم شدتش کمه الباقیی عالی
من کارای داخلیمو می برم تو فتوشاپ exposure دست کاری میکنم و رنگشو بیشتر میکنم کارفرماها رندرهای گرم و دید کامل دوست دارن یعنی رندرهایی کل کارشون تو یک رندر مشخص باشه
موفق باشی به امید کارهای بعدی

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
wooooooooooooooooooow! :shock:
فوق العاده است کارتون. واقعن زیبا کار کردین. من که کارتونو دیدم اصن نتونستم ایراد بگیرم ازش.
تبریک می گم :rose:
شاد باشید و موفق.

جدیدترین ارسال ها

بالا