the_king
امتیاز واکنش
12,407

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• با سلام
    آدرس سایت ما در انجمن بلاک شده است. لطفا بفرمایید علت چیست.
    با احترام
    سلام استاد عزیز وهمشهری خوبم

img{border:none;}
    body{margin:0;font-family: Tahoma;
    background:transparent url(http://img1.tebyan.net/Big/1394/11/254824916323424315361851678424922421128181.jpg) repeat center top;; center top}
    من با این کد یک بکگراند توی یک سایت برای پروفایلم گزاشتم.ولی فقط یک طرف صفحه نشون داده میشه و کل صفحه رو نمیگیره..لطف میکنید بگید مشکل از چیه.البته من کدنویسی بلد نیستم
    سلام
    استاد علی ، میگم پیام خصوصی چجوری میشه داد؟!
    انگار گزینه ای برای ارسال پیام خصوصی نداره
    سلام خسته نباشید استاد...نماز روزتونم قبول حق...
    سه سوالی داشتم خدمتتون ....ما با اسمبلی برای پروژه قرار بود یه برنامه کد و دیکدینگ مینویشتیم...وای اون و نتونستیم...بعدش الان یه پروژه انتخاب کردیم که چند عدد چند رقمی رو بگیریم و اونارو مرتب کنه ....خواهشا کمکم کنید خیلی ممتونم
    https://t.me/Shahab1234567890
    تو تلگرامم هستم هرجا راحتیتد لطف کنید...خیلی عدر میخوام
    سلام. من تو بخش شبکه های کامپیوتری و اجتماعی "تست اعتیاد به فضای مجازی" درج کردم.
    لینکش مشکل داره. امکان ویرایش هم نیست.
    لطفا حذفش کنید
    سلام وقت بخیر ببخشید من پزشکم و اطلاعاتم کمه اگه سوال ساده ای میپرسم ببخشید.والا من نمیتونم فیلمهای سه بعدی رو داخل kmplayerمشاهده کنم تمام سیستمشو دست کاری کردم اما درست نشد میشه منو راهنمایی کنید اصلا دیگه یادم نیست دیفالت برنامه ها چی بوده!!!و یه سوال دیگه اینکه تا قبل از اون فیلم سه بعدی رو بازدن فلش یه تلویزیون ال جی بدون هیچ زحمتی نگاه کردم الان که به تلویزنونم مراجعه میکنم باز نشون نمیده.ممنون میشم راهنماییم کنین من شاید مبتدی باشم در این امور.مرسی
    سلام خوبی؟ OveRLoRD2014 این کاربر میگه هیچ ایمیل فعالسازی براش نیومده. میتونی یه بررسی بکنی؟؟ممنون.
    سلام آره راست میگی.باشه همین که تو میگی بهتر هست.ممنون.
    با عرض سلام
    یه تمرین سی شارپ بود که x رو از ورودی بگیرد و مجموع 10 جمله اول سری زیر رو چاپ کند
    S=1/x - 1/x+2x^2 + 1/x+2x^2+3x^3 - 1/x+2x^2+3x^3+4x^4
    همینجور ادامه تا 10 تا...
    با تشکر
    سلام یه سوال .بخش مدرسه گرافیکی دسترسی ندارم.میخواستم تمیزش کنم فیلم های جدیدم رو اونجامجانی برای بچه ها آپلود کنم.
    سلام .
    خوب هستید .
    اقا من با c++ کد نویسی می کنم و با dev cpp اونو کامپایل می کنم .
    ولی من یه مشکل دارم .
    مثلا تو یه برنامه ساده که نوشتم بودم . تعداد فرزندان رو با حقوق کل بهش می دادم ولی نتیجه رو نشون نمی داد .
    مثلا اخرین دستورم به این صورت هست :
    cout<<"daramad mahiyane shoma : "<<salary<<"mibashad";
    ببین . ورود داره و برنامه کار می کنه .
    ولی موقعی که باید نتیجه رو نمایش بده برنامه بسته میشه ...
    من تا حالا 6 7 تا سورس نوشتم و کار می کنه اما تو موقعی که می خاد نتیجه رو نشون بده برنامه بسته میشه .
    به نظرت اگه به اخر دستور cout دستور endl بدم درست میشه ؟
    در ضمن چطور می تونم برنامم رو به sdk یه برنامه دیگه وصل کنم .
    در اصل یه برنامس به اسم وب کم اکس پی که اگه کسی جلوی دوربین تکون می خوره برنامه اژیر می کشه .
    من می خام وقتی برنامه دستور اژیر رو میده ، برنامه منم اون دستور رو دریافت کنه و به شماره مورد نظرم یه اس ام اس ارسال کنه . از طریق مودم جی اس ام .

یسری سورس پیدا کردم برا سی شارپ که با یه کانورتر اون کد ها رو به سی پلاس پلاس تبدیل می کنم .
    ممنون میشم راهنمایی کنی .
    سلام استاد
    خسته نباشید
    به یه مشکل بر خوردم که مربوط به برنامه نویسی نیست، اما شاید شما بدونید چطور میشه این مشکل رو حل کرد

یکی از درایوهای لپتابم رو با Bitlocker رمزگذاری کردم
    و توش برنامه های مهمی داشتم

چند روز پیش روی لپتابم Ubuntu نصب کردم
    متاسفانه درایو Encrypt شده رو پروند!
    حالا وقتی میخواهم وارد درایو شم میگه باید فرمتش کنی!

از برنامه ریکاوری M3 Bitlocker Recovery استفاده کردم
    ولی رمز ورود رو که میزنم میگه رمز اشتباهه! حتی RecoveryKey رو هم که میزنم میگه اشتباهه!

ممنون میشم راهنماییم کنید استاد
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا