SajjadKhati
امتیاز واکنش
745

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام بر آقا سجاد گل
    1- چطور میتونم اطلاعاتی رو که از دیتا بیس داخل اینپوتها فراخوانی کرده ام رو با فشردن فقط یک دگمه که وارد دیالوگ از قبل طراحی شده (مانند یک صفحه نامه اداره خاصی) میشه رو دوباره تو اینپوتهای دلخواه داخل دیالوگ مورد نظر دوباره فراخوانی کنم(برای پرینت)؟
    و اگه راه حل دیگه ای برای پرینت اطلاعات فراخوانی شده از دیتابیس در صفحه از قبل طراحی شده ای هم وجود داره لطفا راهنمایی بفرمائید؟
    سلام.. اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب هستید به سایت ما سر بزنید و نمونه کار ها را ببینید.
    سلام
    وقت بخیر
    من مدیر وبسایت چاپ سایمان هستم.
    از شما دعوت می‌کنیم در بخش مقالات وبسایت ما مقالات خود را در زمینه چاپ، گرافیک، تبلیغات و بازاریابی منتشر کنید. مقالات با نام جنابعالی، به عنوان نویسنده منتشر خواهد شد.
    https://saymanco.ir
    ایمیل پشتیبانی: [email protected]
    تلگرام یا واتساپ: 09145000052

با تشکر-پدرام بهزاد
    سلام و خسته نباشید
    یه راهنمایی اگه ممکنه بفرمایید
    *با اتوپلی مدیا یه پیج سرچ درست کردم سرچش درست کار میکنه و بر اساس حرفی که تایپ میکنم عبارتی که اون حرف داخلش هست رو میاره
    حالا،
    ---> پیام بعد امکان ارسال بقیه متن نیست
    ایمیل دارید براتون ایمیل کنم ؟
    سلام دوست عزیز
    برای قسمت سرچ در اتو مدیا به مشکل خوردم
    میخوام دوتا منوی کشویی درست کنم
    در منوی کشویی اول گزینه یک و گزینه دو رو دارم
    میخوام اگه در منوی کشویی اول گزینه یک رو انتخاب کنم
    گزینه 3 و چهار در منوی کشویی دوم باز بشه
    ولی اگر در منوی کشویی اول گزینه دو رو انتخاب کردم
    میخوام در منوی کشویی دوم گزینه 6 و 7 فعال بشه
    سلام قسمت های 26 و 30 لینکش حذف شده
    ممنون میشم درست کنید.
    سلام آقا سجاد. خوبی ؟ چه خبرا ؟ شرمنده درگیر یک پروژه هستم زیاد وقت ندارم . امری هست در خدمتم.
    سلام
    من 1 منو با چن دکمه دارم که میخوام پایین بیرون کادر باشه وقتی یک دکمه رو زدم به همراه همون دکمه بالا بیاد و وقتی دوباره زدم بره پایین آیا راهی هست ؟
    سلام آقا سجاد خوبی ؟ منم چند سال پیش یه هارد داشتم (فورتکس بود فک کنم) بدسکتور گرفت علتشو نفهمیدم با ابزارهای رفع بدسکتور هم هرچی بگی کار کردم روش ولی متاسفانه در نهایت سوخت. :(
    به سایت پرشین کدرز اعتیاد بصری پیدا کرده بودم D: همش میومدم نگاه میکردم اونم که پرید ... کلا دلم برای بچه های انجمن های قدیمی مثل Vasva3 ، سایرنا ، مهندسی پارسی تنگ شده ;(
    سلام آقا سجاد ، فکر کنم اسم mohsen زمان ثبت نام وجود داشت واسه همین این اسمو گذاشتم .
    آره این انجمنم از قدیم میشناسم و از مطالبش گاهی استفاده کردم. البته فعلا در حد توانم سعی میکنم سوالاتمو یا خودم برطرف کنم یا توی انجمن های مرتبط (برنامه نویسی) انگلیسی زبان بپرسم. فعلا جهت سرگرم کردن خودم و ایجاد تجربه در حال ساخت یک ویژوال دیزاینر مشابه اتوپلی هستم.
    ممنون داداش منم خوشحالم از اینکه میبینمت. آره واقعا زیاد فعال نبودن (نبودیم) . انجمن اتوپلی فقط همون vasva3 قدیم یادش بخیر چقدر زود گذشت ...
    سلام آقا سجاد خوبی ؟ محسن (mohsen) هستم تو انجمن مهندسی پارسی . نمیدونی چرا سایت دیگه لود نمیشه ؟ از شهریار و بچه های دیگه خبری نداری ؟ ممنون
    سلام سجاد جان

این صحبت هایی که با استاد علی انجام میدی رو تو آموزش ها قرار میدی یا باید خودمون بیاییم اینجا بخونیم
    چون من همش رو خوندم چیزی نفهمیدم
    سلام
    لطفا اگه ممکنه آی دی تلگرامتنو بدید، تا اگه سوالی تو AMS برام پیش اومدو تو تلگرام ازتون بپرسم. اینجا تا ی پست بذارم و ب جواب برسه هیهاته.
    سلام سجاد
    80688997930899929657.gif
    دیگه سرمون شلوغ شده نمیتونم بیام جواب سوالاتتو بدم. الان این موضوعی که مطرح کردم مربوط به کارم میشه که یه پروژه دستم سپردند.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا