MahmoodM30
امتیاز واکنش
2,997

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• تبریک میگم محمود جان :rose:

برات آرزوی موفقیت می کنم :)
    آقا مرسی خودم راهش پیدا کردم ، یکم با سمپل ها ور رفتم مشکل حل شد این کد رو تو فلش نوشتم مشکل حل شد
    ** اسم اسکریپتم در mmb ، آراد arad بود
    //{{GLANDA_EVENT
    on(release)
    {
    _root.getURL("script:arad", "");
    }
    //}}GLANDA_EVENT
    سلام خسته نباشید ، آقا چطوری یه فایل فلش در خارج mmb لود کنم البته بغیر از روش ذخیره سازی در خود mmb ضمنا وقتی تو html لودش می کنم دکمه هایی که در فلش براشون کد نوشتم دیگه کار نمی کنن،
    چاکرتم داش محمود منم به شخصه خوشحال میشم ولی همیشه غمی بزرگ تو دلم هست که میبینم دیگه این انجمن و کاربرای دوست داشتنی مثل 5,4 سال پیش حضور ندارن ولی چه میشه کرد کاش آقا جاوید تو اتمام آپادانا بدین شکل راه ناامیدی رو نمیگرفت و بیخیال داستان نمیشد باز جای خیلی امید ها و بازگشت خیلی بچه ها و رونق دوباره وجود داشت.
    خودم به شخصه وقت ندارم وگرنه برنامه ساخت مالتی مدیا برای Android و IOS مینوشتم تا تونسته باشم کمکی کرده باشم.
    ایشا ا... که هرجا هستی به همراه خانواده عزیزت همیشه خوش و سلامت باشی. آرزوی موفقیت بزرگی رو برات دارم مخصوصا به خاطر پشتکارت تو کار
    یا حق
    ماهم بهمچنین داش محمود گل
    مدیر شدنتم مبارک باشه محمود جان
    سلام محمود جان.

مبارک باشه مدیریتتون :flower: واقعا لایق این ارتقا بودید.
    سلام
    میشه کمی اموزش در رابطه کار با آپادانا بهم بدی ممنون میشم
    من یه سری دستور میخوام که اصلا در هلپ خود آپادانا نیست اولا می خواستم
    بدونم در آپادانا چه زبانی را بلد باشم تا بتونم بدون محدودیت کارهام را
    انجام بدهم دوما میخواستم دستور فراخوانی یک ادرس اینترنتی در شی بروزر
    و اجرای ان را بدانم سوم اینکه میشه با یه ترفندی فایل خروجی آپادانا را
    غیرقابل دستکاری کرد یعنی کسی نتونه هکش کنه
    فایلم را پیوست کردم یک کیلوبایت کمتره لطفا تو اینجا راهنماییم کنید
    اولین نمونه کارم : شمع طلایی - با تشکر از علی رضایی..
    ا سلام خدمت دوستان
    من میخوام با استفاده از دستور copyfile هر روز یک کپی از یک فایل بگیرم. و در یک پوشه به نام تاریخ همان روز save کنم.
    چگونه می توان پوشه به صورت اتوماتیک به نام تاریخ جاری همان روز ساخت...
    برای من مهمه که پوشه به نام تاریخ هر روز بصورت اتوماتیک ساخته شود.
    یا نام فایل نام تاریخ جاری همان روز قرار داده شود.
    مثلا

D:\backup\01.08.2014

در کل میخوام یه برنامه کوچک برای بکاپ گیری و بازیابی بکاپ از فایل یک دیتابیس داشته باشم.
    "دريافت وجه پس از انجام کار"
    سلام
    تمايل داريد با 299 هزار تومان يک وب سايت فوق العاده و ماندگار داشته باشيد؟
    براي اطلاعات بيشتر به پروفايل من مراجعه يا در صورت لزوم با شماره 09366980645 تماس حاصل فرمائيد
    sms: از ساعت 7 لغايت 18
    تماس: از ساعت 18 لغايت 22 هر روز و 7 لغايت 22 روزهاي تعطيل
    آقا محمود من باید پروژم طوری تنظیم شه که هم در پی سی جواب بده هم در لپ تاب تا به امروز در پی سی خوب جواب میداد اما در لپ تاپ مشکل دارم.. الان با کدی که شما دادید من در پی سی اجرا کنم مشکل دیگه نیست؟ و باز هم بگید چه کنم که طرف راست سفید ابعاد رو تغییر بدم یا اینکه طراحیم تغییر کنه..
    اقا محمود بازم مرسی این کدی که در پیام دوم دادید رو انجام دادم درست شد فقط یه مشکل اینکه من الان باید بشینم کلطراحی رو تغییر بدم اما صفحه من 768*1024 هست وقتی با کد شما صفحه بزرگ میشه سمت راست خالی هست من باید چه کنم؟ یعنی باید در seteing پروژه ابعاد جدید بدم تا صفحه هم بزرگ شه طارحی رو انجام بدم یا اینکه شما روش دیگه ای رو دارید
    سلام
    تورو خدا کمکم کنید
    آیا راهی هست که فایلایی رو که eror open failed میدن رو باز کرد؟
    متاسفانه بک آپ هم ازش ندارم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا