armanbm
امتیاز واکنش
462

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• محتاج دعاییم
    من کاردانیمو 87 گرفتم و از اون به بعد تو کار،برنامه نویسیمو بالا کشیدم و الان جزئی از خون و زندگیم شده.حالا فکر می کنم با رفتن به کارشناسی و شاید بعد ها ارشد،بهتر و بیشتر مفاهیم رو درک می کنم.در مورد qt پشیمون می شی.سمپلایی که داره تورو غرق می کنه.در ضمن مایا 2012 و اسکایپ و گوگل ارث رو با اون نوشتن.بای...
    در ضمن خود من سال 86 برنامه نویسی رو با C++ تو دانشگاه کاردانیم استارت زدم... تا می تونی تمارین دیتل اند دیتل رو خودت حل کن تادرکت تو C++ بالاتر هم بره ... اگه qt رو تست نکردی حتما یه تست بزن... بای..
    سلام دانشگاه غیر انتفاعی سراسری صدرا تو تهران چهار دیواری پونک سیمون بولیوار رشته کمهندسی نرم افزار کارشناسی
    مرسی عزیز
    خیلی وقته ندیدمت
    البته تو سایت udk,ir هم دیدمت...
    والا به طور کل سویچم رو ایناست:
    1- qt
    2- udk
    3- unity3d
    4- soft image xsi
    تو هم رفتی رو C++؟؟؟
    منظورم فایل های اماده فلش ( متحرک ) که اون فایلارو وارد برنامه کنی و تو طراحی بهت کمک کنه
    مثلا یه کارکتر اماده که در حال قدم زدن یا بالا و پایین میپره
    یا یه تلفن در حال زنگ خوردنه ازینجور چیزا که دیگه احتیاج به طراحی اونا نباشه اماده دانلود کنی و ایمپورت کنی تو برنامه
    مثل اینا
    http://mgraphist.ir/sample.php
    سلام
    خواستم بودم ایا کارکتر ایکن یا هرچیزه دیگه با فرمت انیمیشن هست برای دانلود که وارد نرم افزار کرد
    تمپلیت های اماده فلش منظورمه ولی با فرمت انیمیشت یا همون swf یا فلش
    ممنون
    :rose:سلام احوال شما خوبين؟ يه سوال دارم شما به صورت حرفه اي فلش كار كرديد؟
    پیوستن شما را به گروه خبرگان فلش تبریک عرض می کنم (البته فکر می کنم چند وقت پیش به گروه پیوسته بودید ولی بنده فراموش کردم تبریک بگم)
    موفق و پیروز باشید :rose:
    بیامد شاهد شیرین نوروز / بنازم سفره ای هفت سین نوروز
    زچشم ابر نیسانی دراین فصـل / بریزد اشـک مشک آگین نوروز

سالی پر از خوبی و شادی و سلامتی برای شما دوست عزیز آرزومندم... :rose:
    سلام چطور !

بـــــــــوم
    بـــــــــوم
    تــــــــرق
    بـــــــــوم
    شتـــــرق
    بـــــــــوم

هنوز سالمی ؟:green: