lpi
امتیاز واکنش
812

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام .اطلاعاتي در مورد چاپ روي پارچهاي پشمي در عرض 5/1 ميخواستم.ميشه شماره تلفنتون رو به اين ادرس [email protected] ارسال نماييد چون سوالاتم رو نميتونم با نوشتن توجيه كنم .ممنونم
    سلام
    خسته نباشيد
    من ميخوام يه دستگاه چاپ سيلك دستي بسازم ولي براي ساخت ماده حساس به مشكل خوردم
    مواد حساس به نور رو سفارش دادم و يك بسته محتوي 1 قوطي بزرگ و 2 قوطي كوچك برام اومده !
    حالا براي ساخت ماده حساس اصلي كه روي شابلون كشيده ميشه مواد رو چه جوري قاطي كنم؟
    من هر جا رفتم نوشتن 2 تا ماده به نسبت 1:10 با هم مخلوط ميشن حالا من سه ماده دارم !!! ميشه منو راهنمايي كنيد؟
    سلام امین جان از پاسخ هایی که به سئوالاتم می دهی خیلی ممنون
    سلام دوست عزیزم. یه کار زدم به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ، دوست دارم نظرت رو بدونم.
    ممنون میشم روی تصویر زیر کلیک کنی:

خوشحال میشم اگه بیای.:)
    موفق باشی :rose:
    امين جان سلام از اينكه بعد از مدتها شما را پرتلاش تو اين فروم ميبينم خوشحالم و بهتون خسته نباشيد ميگم
    غرض از مزاحمت اين بود كه ميخوام يه چاپخونه كوچولو براي چاپ كارت اينترنت بزنم ميخواستم مراحل چاپ
    اين كارت و دستگاههايي كه براش لازمه را برام بدين ، ضمنا قيمت دستگاهها هرچند دست دوم كه بتونه كارمو راه بندازه
    و اگه قيمت بضي از دستگاهها هم زياد بود ميتونم اين قسمت از كارم رو به يه جاي ديگه بفرستم
    امين جان من منتظرم
    سلام
    میخواستم بدونم شما در زمینه چاپ تحصیلات دارید؟
    چون میخوام برای آزمون سال آینده رشته چاپ رو انتخاب کنم میخوام اطلاعات بیشتری در مورد این رشته و دروس دانشگاهیش کسب کنم
    ممنونم از لطفتون
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا