PDA

مشاهده نسخه کامل : فارسی نویسی در فتوشاپGiant Monster
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 04:02
سلام
من یک مشکل دارم.مشکلم این است که نی تونم تو فتوشاپ فارسی بنویسم.حالا از شما می خواهم به من یک جواب خوب بدین. من یک برنامه ه نام ipt گرفتم ولی ازم سریال میخواهد. حالا گذشته از آن فارسی هم تو فتوشاپ نمی نویسد. فانت هاشم کار نمی کنه. حالا اگر میشه یا یک برنامه دیگه که با هاش بشه این کارو کرد بدین یا یک راه دیگه بهم بگین.اگر هم مشکل از این ipt است که سریال نداره اگر میشه این لینک دانلود خود برنامه و سریال یا کرکش رو بدین. من تو قسمت های دیگه گشتم ولی چیزی که بشه باهاش کار کرد پیدا نکردم.ممنون.
فقط اگر میشه اگر برنامه یی میدین لینک دانلودش هم بگذارین.
ممنونم.
alitanara

Norik
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 05:18
http://www.aviny.com/Download/maryam.gif

فارسی نویس مریم:
یكی دیگر از برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی در فتوشاپ(و برنامه‌های مشابه كه نمیتوان در آنها فارسی نوشت) را میدهد فارسی نویس مریم است.این برنامه با استفاده از كد پیجی كه جدای از استاندارهای فارسی است كار میكند. ای برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است كه قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتواندی در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.

چگونگی استفاده از فارسی نویس مریم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میكنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یكی از فونتهایی را كه اول آنها با;_F شروع میشود، انتخاب كرده و با استفاده از كلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید.


Download Farsi Nevis Maryam (Zip File - 3.63MB) (http://photoshop.rooshan.com/tools/farsi-writing/files/maryam.zip)


شتاب® فارسی نگار،

نرم افزاری است برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی مانند Macromedia Flash, Corel Draw, 3D Max و به خصوص بهینه شده است برای محیط Adobe Photoshop. با شتاب فارسی نگار می توانید با انواع قلم ها مانند قلم های یونیکد، قلم های مریم، قلم های نویسه، IPT و حتی قلم های تولید شده توسط خودتان در محیط های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آنها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید. شتاب فارسی نگار همچنین دارای امکان شکستن جملات و کشیدن کلمات می باشد.
در حال حاضر روشهای متفاوتی برای فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی که قابلیت تایپ استاندارد فارسی را ندارند، وجود دارند. ویژگی منحصر به فرد شتاب فارسی نگار کار کردن با روشهای رایج موجود مانند مریم ، نویسه و IPT می باشد. همچنین با شتاب فارسی نگار می توانید با قلم های یونیکد مانند تیتر و زر در محیط Adobe Photoshop دارای ویژگیهای:

استفاده از کلیه قلمهای موجود به ویژه قلم های یونیکد مانند تیتر و زر

امکان فارسی نویسی در اکثر محیط های گرافیکی

امکان درج خودکار بدون نیاز به کپی/چسباندن

امکان کشیدن و شکستن کلمات

سادگی و راحتی هنگام کار

شتاب فارسی نگار بر روی ویندوزهای 98 فارسی، ME فارسی ، 2000 وXP قابل اجرا می باشد


Download Farsi Nevis shetab (Zip File - 2.86MB) (http://www.shetab.com/downloads/farsinegar/Shetab%20Farsi%20Negar%202.exe)


نرم افزار IPT5 محصول شركت برنا رایانه:
IPT ابزاری است كه به شما كمك می‌كند تا در برنامه‌هایی كه امكان فارسی نویسی ندارند و یا اگر در ویندوز غیر فارسی از آنها استفاده می‌كنید،‌ بتوانید فارسی بنویسید.
با این ابزار میتوانید در فتوشاپ نسخه 7 یا قدیمی‌تر تایپ فارسی انجام دهید. متاسفانه در بعضی از نسخه های فتوشاپ 7 و با استفاده از ویندوزxp نمیتوان حتی با این نرم افزار هم فارسی نوشت كه امیدواریم در نسخه بعدی آن، مرتفع شود. ولی با استفاده از همین نرم افزار و ویندوز xp، ولی این بار در فتوشاپ 6 یا قدیمی‌تر و فقط به روش مستقیم میتوان فارسی نوشت.بعد از نصب این نرم افزار با مراجعه به Help فارسی و جامع آن چگونگی طرز كار آن را بطور كامل بیاموزید.این نرم افزار بصورت Shareware بوده كه در صورت لزوم میتوانید به ازی مبلغ 30000 ریال آن را از شركت برنا رایانه خریداری فرمایید.(قابل ذكر است كه وسیله این نرم افزار میتوانید در نرم افزارهایی كه از متون فارسی پشتیبانی نمیكنند مانند Director، AutoCad، 3D Studio Max,Flash هم به همین صورت فارسی نوشت)

Download IPT5.exe (3.32MB) (http://www.bornaray.com/download/ipt/IPTSetup.exe)

sara_gonjeshk
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 05:36
خوش اومدي علي اقا
با فارسي نويس مريم رو امتاحان كن

Giant Monster
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 07:04
خوش اومدي علي اقا
با فارسي نويس مريم رو امتاحان كنمرسی از لطفتون ولی وقتی باهاش می نویسم مربع میگذاره جای بعضی از حروف. کسانه دیگه هم مشکل اینو داشتن در جاهای دیگه در این سایت دیدم ولی راح حلی نبود. کسی راه حل نهایی رو نداره؟
ممنونم
ALI TANARA

Norik
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 07:08
خوش اومدي علي اقا
با فارسي نويس مريم رو امتاحان كنمرسی از لطفتون ولی وقتی باهاش می نویسم مربع میگذاره جای بعضی از حروف. کسانه دیگه هم مشکل اینو داشتن در جاهای دیگه در این سایت دیدم ولی راح حلی نبود. کسی راه حل نهایی رو نداره؟
ممنونم
ALI TANARAيه فايل help تو مريم هست
حرفی که مربع ميندازه رو از اون تو کپی کن و تو فوتوشاپ past بکن

Masih
چهارشنبه 19 فروردین 1383, 09:06
خوش اومدي علي اقا
با فارسي نويس مريم رو امتاحان كنمرسی از لطفتون ولی وقتی باهاش می نویسم مربع میگذاره جای بعضی از حروف. کسانه دیگه هم مشکل اینو داشتن در جاهای دیگه در این سایت دیدم ولی راح حلی نبود. کسی راه حل نهایی رو نداره؟
ممنونم
ALI TANARAيه فايل help تو مريم هست
حرفی که مربع ميندازه رو از اون تو کپی کن و تو فوتوشاپ past بکن

متخصص در هرگونه كلك رشتي! :lol:

Giant Monster
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 00:43
این اصلأ همیکی در میان مربع میزاره و هم سر هم نویسه راه دیگه یی نیست؟

Salar
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 00:49
این اصلأ همیکی در میان مربع میزاره و هم سر هم نویسه راه دیگه یی نیست؟شما چرا از برنامه شتاب فارسی نگار 2 استفاده نمی کنید؟! خیلی راحت هست...اول فونتهای مریم رو بریزید تو فولدر فونتها...بعد برید اون برنامه رو روشن کنید و توش بنویسید بعد بعد نوشتتون رو ببرید فتوشاپ و یکی از فونتهای مریم را انتخاب کنید...کارتون را می افته...

Giant Monster
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 00:53
من قبلأ این کارو کردم ولی دوباره مربع میگذارد یا مثلأ بجای "پ" مربع یا تقسیم میگذارد.

Salar
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 00:59
من خودم از همین راه استفاده میکنم...شما اصلا با مریم کاری نداری...همه کار تو شتاب فارسی نگار انجام میشه....

Giant Monster
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 01:07
آخه این شتاب 9 روزست ,شما کرکی سریالی نداری ازش؟

Salar
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 01:16
آخه این شتاب 9 روزست ,شما کرکی سریالی نداری ازش؟http://www.shafighi.com/Download/

Giant Monster
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 04:28
مرسی از کمکتون من شتاب را ریختم ولی باز با مریم در مورد حرف"ل" مشکل داره البته این فقط با مریم و در مورد حرف"ل" است که نمی گذارتش راهی برای حل اون وجود نداره؟

sara_gonjeshk
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 04:53
ميگم اصلا بيخيل فارسي شو .همون فينگيليش خودمون راحتتره

Giant Monster
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 05:24
ميگم اصلا بيخيل فارسي شو .همون فينگيليش خودمون راحتتره
na akheh mikham yek logoyeh khoob besazam mikham to logo farsi benevisam nemidoonam chi kar konam kasi nazareh digeh nadareh?

toranj_1455
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 07:30
اخرش اگه با اين نرم افزار هاي فارسي نويس نشد با Character Map ويندوز تايپ كن بعد ببرش تو فوتوشاپ. (البته براي متن هاي كوتاه)

sara_gonjeshk
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 16:04
ببين برو دوباره دانلود كن مريمو منم اين مشكلو داشتم دوباره دانلود كردم مريمو مشكل حل شد

alireza nejaty
پنجشنبه 20 فروردین 1383, 16:33
البرز نظرتون چيه البرز هم جالبه

tehranclick
یکشنبه 23 فروردین 1383, 05:12
به مرکز دریافت فایل شفیقی خوش آمدید. اگر در استفاده از برنامه ها و یا دریافت آن به مشکلی برخوردید لطفا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت برنامهء مورد نظرتان بر روی کلیک کنیددریافت
توضیحات حجم
تقویم هجری Zip File - 252KB

فارسی نویس مریم يكي ديگر از برنامه‌هايي كه امكان فارسي نويسي در فتوشاپ(و برنامه‌هاي مشابه كه نميتوان در آنها فارسي نوشت) را ميدهد فارسي نويس مريم است.اين برنامه با استفاده از كد پيجي كه جداي از استاندارهاي فارسي است كار ميكند. اي برنامه داراي قلم‌هاي زيبا و متنوعي است كه قدرت مانور بيشتري به شما ميدهد. اين نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ويندوزxp ندارد و به راحتي ميتواندي در همه نسخه‌هاي فتوشاپ فارسي بنويسيد.
Zip File - 3.63MB


نرم افزار IPT5 ابزاری است برای درج عبارات فارسی در برنامه‌هايی كه امكانات فارسی نويسی در آنها وجود ندارد، بيشترين مورد استفاده از آن در برنامه‌های طراحی و گرافيكی است.
Exe File 3.32MB


فارسي نويس ققنوس اين برنامه يه فارسي نويس تک خطي و مستقل از کدپيج براي تايپ فارسيه. توي تمام نرم افزارهاي ويندوز (مثل: فتوشاپ، استوديوي سه بعدي، اتوکد، کارل و...) مينويسه.

برای نصب فارسي نويس به شماره سريال زير احتياج دارين:

PSPT-FW81-0327-3827
Exe File 2.99MB


شتاب® فارسی نگار نرم افزاری است بسیار قدرتمند برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی مانند Macromedia Flash, Corel Draw, 3D Max و به خصوص بهینه شده است برای محیط Adobe Photoshop.
Zip File 2.92MB


محافظ صفحه ScreenSaver با تصاویری از ایران
Exe File 2.08MB
پیدا کردن میزان چاقی نسبت به وزن و قد
Zip File 229KB
دفترچه یاد داشت با سررسید و تقویم فارسی
Zip File 115KB
لغتنامه انگلیسی به فارسی پارس دیکشنری
Exe File 4.5MB
نقشه کامل ایران
Exe File 2.7MB
محافظ صفحه همراه با عکسهایی از تهران قدیم
Exe File 1.6MB
نرم افزار مدیریت مطب پزشکان (عکسی از برنامه)
Exe File 417KB
محافظ صفحه همراه با امثال و حکم دهخدا
Zip File 76KB
ماشین حساب Farsi Calculator 1.0 با انجام چهار عمل اصلی ریاضی
Zip File 20KB
لغتنامه انگلیسی به فارسی آراد
MSI File 4.5MB
پيغامبر ايران منيا(عکسی از برنامه) Exe File 2.3MB
الکترونگار ۱.۱ نرم افزار الکترونگار جهت کمک به تمامی فارسی زبانان برای ارسال راحت و آسان ايميل فارسی طراحی شده است و تمامی نگرانی های شما را برای نوع ويندوز طرف مقابل از بين می برد.
(توجه این برنامه فقط یک نسخه آزمايشی می باشد)
Zip File 11.64MB
نستعليق نويسي با چليپا Zip File 3.31MB
هري پاتر و محفل ققنوس این داستانی است که بیسیار مشهور شده است و شما می توانید اینجا نسخه ترجمه شده اش به فارسی که به 10 فايل (PDF) در 10 فایل zip تقسيم شده (برای خوندنش حتما بايد نرم افزار Adobe Acrobat رو بروی سيستم تان نصب کرده باشيد) را دریافت کنید
Zip File 4.08MB
شتاب لَش دیکشنری 2 شتاب لَش دیکشنری 2 یک دیکشنری ساده و سریع انگلیسی به فارسی است که خصوصیت اصلی آن راحتی استفاده از آن می باشد. بعد از اجرای این دیکشنری شما می توانید از آن در تمام برنامه های ویندوز استفاده کنید و به سرعت معنی لغت مورد نظر خود را پیدا کنید. Exe File 5.35MB
دانلود فارسی ساز ياهو! مسنجر شتاب

دانلود مبدل فارسی

ياهو! مسنجر فارسي شتاب فارسی ساز ياهو! مسنجر نسخه ۵.۶ که بعد از دريافت نسخه انگليسی ياهو! مسنجر از خود اير دانلود (قسمت نرم افزارهای معرفی شده) ونصب آن ميتوانيد با گرفتن اين فارسی ساز آن را کاملا فارسی کنيد.در اين نسخه از ياهو! مسنجر فارسی شتاب يک قابليت خوب بهش اضافه شده.
فایل مبدل یاهو! مسنجر فارسی شتاب باعث می شود تا شما بتوانید متونی را که شما به صورت کلمات فارسی در قالب حروف انگلیسی تایپ می کنید (فینگلیش) به حروف فارسی تبدیل کند.


Exe Files3.6 MB

13.8 MB

Norik
یکشنبه 23 فروردین 1383, 05:49
به مرکز دریافت فایل شفیقی خوش آمدید. اگر در استفاده از برنامه ها و یا دریافت آن به مشکلی برخوردید لطفا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت برنامهء مورد نظرتان بر روی کلیک کنیددریافت
توضیحات حجم
تقویم هجری Zip File - 252KB

فارسی نویس مریم يكي ديگر از برنامه‌هايي كه امكان فارسي نويسي در فتوشاپ(و برنامه‌هاي مشابه كه نميتوان در آنها فارسي نوشت) را ميدهد فارسي نويس مريم است.اين برنامه با استفاده از كد پيجي كه جداي از استاندارهاي فارسي است كار ميكند. اي برنامه داراي قلم‌هاي زيبا و متنوعي است كه قدرت مانور بيشتري به شما ميدهد. اين نرم افزار مشكلات برنامه IPT5 را در ويندوزxp ندارد و به راحتي ميتواندي در همه نسخه‌هاي فتوشاپ فارسي بنويسيد.
Zip File - 3.63MB


نرم افزار IPT5 ابزاری است برای درج عبارات فارسی در برنامه‌هايی كه امكانات فارسی نويسی در آنها وجود ندارد، بيشترين مورد استفاده از آن در برنامه‌های طراحی و گرافيكی است.
Exe File 3.32MB


فارسي نويس ققنوس اين برنامه يه فارسي نويس تک خطي و مستقل از کدپيج براي تايپ فارسيه. توي تمام نرم افزارهاي ويندوز (مثل: فتوشاپ، استوديوي سه بعدي، اتوکد، کارل و...) مينويسه.

برای نصب فارسي نويس به شماره سريال زير احتياج دارين:

PSPT-FW81-0327-3827
Exe File 2.99MB


شتاب® فارسی نگار نرم افزاری است بسیار قدرتمند برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی مانند Macromedia Flash, Corel Draw, 3D Max و به خصوص بهینه شده است برای محیط Adobe Photoshop.
Zip File 2.92MB


محافظ صفحه ScreenSaver با تصاویری از ایران
Exe File 2.08MB
پیدا کردن میزان چاقی نسبت به وزن و قد
Zip File 229KB
دفترچه یاد داشت با سررسید و تقویم فارسی
Zip File 115KB
لغتنامه انگلیسی به فارسی پارس دیکشنری
Exe File 4.5MB
نقشه کامل ایران
Exe File 2.7MB
محافظ صفحه همراه با عکسهایی از تهران قدیم
Exe File 1.6MB
نرم افزار مدیریت مطب پزشکان (عکسی از برنامه)
Exe File 417KB
محافظ صفحه همراه با امثال و حکم دهخدا
Zip File 76KB
ماشین حساب Farsi Calculator 1.0 با انجام چهار عمل اصلی ریاضی
Zip File 20KB
لغتنامه انگلیسی به فارسی آراد
MSI File 4.5MB
پيغامبر ايران منيا(عکسی از برنامه) Exe File 2.3MB
الکترونگار ۱.۱ نرم افزار الکترونگار جهت کمک به تمامی فارسی زبانان برای ارسال راحت و آسان ايميل فارسی طراحی شده است و تمامی نگرانی های شما را برای نوع ويندوز طرف مقابل از بين می برد.
(توجه این برنامه فقط یک نسخه آزمايشی می باشد)
Zip File 11.64MB
نستعليق نويسي با چليپا Zip File 3.31MB
هري پاتر و محفل ققنوس این داستانی است که بیسیار مشهور شده است و شما می توانید اینجا نسخه ترجمه شده اش به فارسی که به 10 فايل (PDF) در 10 فایل zip تقسيم شده (برای خوندنش حتما بايد نرم افزار Adobe Acrobat رو بروی سيستم تان نصب کرده باشيد) را دریافت کنید
Zip File 4.08MB
شتاب لَش دیکشنری 2 شتاب لَش دیکشنری 2 یک دیکشنری ساده و سریع انگلیسی به فارسی است که خصوصیت اصلی آن راحتی استفاده از آن می باشد. بعد از اجرای این دیکشنری شما می توانید از آن در تمام برنامه های ویندوز استفاده کنید و به سرعت معنی لغت مورد نظر خود را پیدا کنید. Exe File 5.35MB
دانلود فارسی ساز ياهو! مسنجر شتاب

دانلود مبدل فارسی

ياهو! مسنجر فارسي شتاب فارسی ساز ياهو! مسنجر نسخه ۵.۶ که بعد از دريافت نسخه انگليسی ياهو! مسنجر از خود اير دانلود (قسمت نرم افزارهای معرفی شده) ونصب آن ميتوانيد با گرفتن اين فارسی ساز آن را کاملا فارسی کنيد.در اين نسخه از ياهو! مسنجر فارسی شتاب يک قابليت خوب بهش اضافه شده.
فایل مبدل یاهو! مسنجر فارسی شتاب باعث می شود تا شما بتوانید متونی را که شما به صورت کلمات فارسی در قالب حروف انگلیسی تایپ می کنید (فینگلیش) به حروف فارسی تبدیل کند.


Exe Files3.6 MB

13.8 MBپس کو لينکاش؟

faizhk
جمعه 28 فروردین 1383, 16:15
يه راه بسيار ساده ديگه هم وجود دارد براي فارسي نوشتن توي فوتوشاپ بدون اين همه برنامه هاي فارسي نويس، كه همه‌ي شان يكي دو پرابلم دارند.

faizhk
دوشنبه 31 فروردین 1383, 12:20
بابا چرا شما اين همه دردسر ميكشين. يه فوتوشاپي هستيش به نام ME يعني واسه شرق ميانه و براي زبانهاي عربي و عبري ساخته شده، تازه ويرژن CS اش هم است،‌و با اون ميتونين بدون هيچ پرابلمي توي فوتوشاپ افارسي نوشت و از راست به چپ هم نوشت.

faizhk
دوشنبه 31 فروردین 1383, 12:34
توي 7 هم ميشه. براي 7 هم يك ورژن ME هستيش.

mossi
دوشنبه 31 فروردین 1383, 12:51
شما قبل از اينكه از مريم و شتاب استفاده كني ، لابد

فارسي ساز IPT 5 را اينستال كردي ؟

اگر اينطوره ، ديگه به هيچ وجه اين دوتا پروگرام درست تايپ نمكنند .
اگه اون را پاك بكني هم باز مريم خوب كار نميكنه .
بهترين را اينه كه يك ويندوز نو بريزي و ديگه IPT 5 را به هيچ وجه اينستال نكني. در اين صورت است كه مريم همه حروف را درست تايپ ميكند و احتياج به پاتچي كه دوستان گفتند هم ندارد .

faizhk
دوشنبه 31 فروردین 1383, 12:55
6 درست نميدونم. من الان 8 (CS) دارم و همه اش درست كار ميكنه.

mossi
دوشنبه 31 فروردین 1383, 12:57
من هم هميشه يك چنين مشكلي داشتم .
ولي الان باوجود اينكه ويندوز XP آلماني دارم ولي مريم خيلي خوب كار ميكنه . فقط بايد هنگام كار با مريم اون پايين را انگليسي بكنم ، نه فارسي .

mossi
دوشنبه 31 فروردین 1383, 13:09
من حدود سه ماه بود كه اصلا سري به مريم نزده بودم.
خواستم ببينم با وجود اين همه پروگرام هايي كه من طي اين مدت تو پي سي ريختم ، هنوز سالمه يانه .

همين الان رفتم روش و يك شعر دوخطي را تايپ كردم

و براي امتحان تو فتوشاپ پست كردم .

همچنان داره مثل ماه كار ميكنه .

پس يادتان باشد كه ديكه هيچ وقت IPT 5 را اينستال نكنيد.

fooladi
دوشنبه 31 فروردین 1383, 13:15
به مرکز دریافت فایل شفیقی خوش آمدید. اگر در استفاده از برنامه ها و یا دریافت آن به مشکلی برخوردید لطفا با ما تماس بگیرید.

برای دریافت برنامهء مورد نظرتان بر روی کلیک کنیددریافت
.........


13.8 MBپس کو لينکاش؟
از اين آدرس كپي شده لينكاش اونجاست :
http://www.shafighi.com/Download

toranj_1455
دوشنبه 31 فروردین 1383, 17:02
من حدود سه ماه بود كه اصلا سري به مريم نزده بودم.
خواستم ببينم با وجود اين همه پروگرام هايي كه من طي اين مدت تو پي سي ريختم ، هنوز سالمه يانه .

همين الان رفتم روش و يك شعر دوخطي را تايپ كردم

و براي امتحان تو فتوشاپ پست كردم .

همچنان داره مثل ماه كار ميكنه .

پس يادتان باشد كه ديكه هيچ وقت IPT 5 را اينستال نكنيد.


كه اين طور پس قضيه اينه!!!! مارو از يه خطر بزرگ نجات دادي.... مريم رو سيستم من هم از كار افتاده بود چند وقتي بود عذاب ميكشيدم بالاخره ويندوز را از اول ريختم و درست شده
به هر حال ممنون از اين تذكر به جا

ali_474
سه شنبه 01 اردیبهشت 1383, 04:51
سلام.فتوشاپ (ام اي) فارسي مي نويسد :)

ali_474
سه شنبه 01 اردیبهشت 1383, 04:56
سلام فتوشاپ MEفارسي رو ساپورت مي كنه.بدون برنامه كمكي

faizhk
سه شنبه 01 اردیبهشت 1383, 12:31
علي جون، اين سواله يا جواب؟ اگر سواله كه ميتونم بگم بلي، بدون برنامه كمكي ساپورت ميكنه

mossi
سه شنبه 01 اردیبهشت 1383, 16:53
اين فتوشاپ ME را ميشه رو هر ويندوزي اينستال كرد ؟ يا اينكه حتما بايد ويندوز عربي فارسي داشت ؟

البتته XP منظورم است .

faizhk
سه شنبه 01 اردیبهشت 1383, 17:20
من روي اكس پي اينستاليش كردم. روي هر ويندوسي ميشه (يا اكس.پي و يا 2000 و يا 98 و .... عربي فارسي).

saeedonline
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1383, 03:57
آقا بازم اين مريم مشكل داره

qmax
جمعه 04 اردیبهشت 1383, 21:18
دوستان درست ميفرمايند
من هم خيلي وقت هست كه از اين برنامه ها استفاده ميكنم
برنامه هاي مريم . سيميا . آي پي تي 5 . آرمين و البرز و ....
كه خيلي هم كار آدم رو راحت كردن.
دوستدار همه تون : [fade:9c7875ed6e]فرزاد[/fade:9c7875ed6e]
http://mk29.image.pbase.com/u41/qmax/small/26640058.IE.jpg

H-assan
دوشنبه 07 اردیبهشت 1383, 11:51
خيلي عالي كه اين ورژن فتوشاب فارسي مي نويسه
:P :P :P

mohsen-saeed
دوشنبه 07 اردیبهشت 1383, 16:03
مگه photoshop me 8 هم اومده؟

faizhk
دوشنبه 07 اردیبهشت 1383, 18:40
چند وقت ميشه كه اومده