PDA

مشاهده نسخه کامل : غير فعال كردن كامل كپي برداري از وب سايت sorce save print pictur save

altavisa
پنجشنبه 25 خرداد 1385, 20:07
سلام دوستان گرامي در به در دنبال كدي براي وب سايت خودم مي گردم
كه قابليتهاي زير را از كاربران بگيرد
كپي برداري از صفحه Save و غير فعال كردن عكس برداري در وبprint scrin
نديدن سورس وب سايت ie>view>source و نگرفتن Print از صفحات وب
كمك فوري
altavisa@gmail.com

oxygenws
پنجشنبه 25 خرداد 1385, 20:52
نمی شه..... به هیچ وجه..... هر کس هم بهت گفت میشه، بگو بیاد اینجا مطرح کنه!!

ARTA_ADOBE CO
پنجشنبه 25 خرداد 1385, 21:58
دوست من استاد من آقای امید (oxygenws) درست میگن نمیشه چون از روز ازل به این نحو بوده که کد باز باشه !
ولی با جاوا اسکریپ میشه بستش البته کاربرای حرفه یا کاربرای opera میتونند دور بزننش اما میشه کاری کرد روند سرقت رو کاهش داد و نه کامل بست !

این نرم افزاری که اینجا میذارم نرم افزار جالبیه خودت تست کن البته در مورد صفحاتی که کد نویسی PHP یا ASP داره تظمین درست عملکرد نداره ! یعنی جلوی اجرای صحیح و بی نقص کد ها رو میگیره ! فقط از صفحات HTML پروتکت میکنه !
مثلا کد ها رو به حروف بی معنی تبدیل میکنه *
عکسها رو نمیزاه سیو کنن
کپچر از راه ادوبی آکرروبات رو میگره پرینت اسکرین هم غیر فعال میکنه !

از http://www.flashwire.persiangig.com/htmlprotectorv3.0cracktsrh.zip دانلود کنید .

altavisa
جمعه 26 خرداد 1385, 06:44
با تشكر از دو دوست گرامي
سايت من با visual stadio 2005
و asp.net 2 ساخته شده يك كدهم گرفتم كه مي گه اين كار رو انجام مي ده
البته Source va Save

oxygenws
جمعه 26 خرداد 1385, 10:32
دوست عزیز، از لحاظ منطقی چنین کاری امکان ناپذیر است زیرا وب استانداردی برای این قضیه ندارد.
مثلا مرورگر اینترنت اکسپلورر که لعنت خدا بر او باد، در نهایت خلاقیت بچگانه خود اومد کاری کرد که بشه صفحات رو کد کنه، در کمتر از چند ساعت که کرکش اومد و ضمن اینکه صفحاتی که با اون کد می شد، فقط و فقط در همین مرورگر دیده می شد و لا غیر.

بیخودی وقت خودتون رو تلف نکنید.

bamshad
چهارشنبه 28 تیر 1385, 10:31
زبان HTML کاملا open source هست
و جزو خصوصیات این زبانه!!!
البته این کاری که شما میگی در صفحات ajax خود به خود انجام میشه (البته اگه اشتباه نکنم)

oxygenws
چهارشنبه 28 تیر 1385, 15:30
البته این کاری که شما میگی در صفحات ajax خود به خود انجام میشه (البته اگه اشتباه نکنم)
نه، نمی شه. :)

esf-kh
شنبه 28 مرداد 1385, 21:17
دوستان یک سوالی داشتم . البته نمی شه جلوی کپی برداری را گرفت . ولی می شه کاری کرد که موقع save کردن صفحات تم سایت کامل ذخیره نشه . بعضی از سایت ها را وقتی صفحاتشان را ذخیره می کنی مثل اینه که خود تمپلیت سایت را کامل داری دانلود می کنی و کلا اگر offline اونو ببینی با آنللاینش از لحاظ ظاهر فرقی نمی کنه ولی بعضی صفحات وقتی ذخیره بشند موقعی که آنرا آفلاین ببینی با آنلاین خود فرق می کنند و کلا بعضی از مشخصه های صفحه مثل تیبل ها به هم می ریزه . این خودش باعث می شه که اگه کسی بخواد شکل صفحه را در حالت آفلاین درست کنه زمان زیادی رو هدر کنه . سوال من اینه که چطوری میشه کاری کرد که این اتفاق بیفته .

oxygenws
یکشنبه 29 مرداد 1385, 01:09
شما هر سایتی رو خواستی، چه به نظرت خراب میشه، چه نمیشه، بگو تا من برات ذخیره اش کنم!!!
دوست عزیز، هیچ راه درست و منطقی و استانداردی برای این کار وجود نداره.

esf-kh
دوشنبه 30 مرداد 1385, 12:06
دوست گرامی . این کاملا درست هستش . من هم می‌دونم . ولی می‌خوام که ذخیره شده صفحه کمی با دردسر امکان پذیر بشه و یه دفعه همه چیز شسته و رفته دانلود نشه .

mosyhey
دوشنبه 30 مرداد 1385, 16:20
می شود کاری کرد که با save as کردن صفحه سورس سیو نشود اما در همان روش هم با اجرای view source سورس رانشان می دهد و می توانی متن سورس را کپی کنی.

parsjax
جمعه 17 شهریور 1385, 01:05
اینترنت اکسپلورر یه باگ داره تو یه شرایطی ویو سورسش کار نمی کنه
احتمالا بیشتریاتون با این موضوع برخورد کردین

vahid_shiraz
شنبه 01 مهر 1385, 19:18
ببخشيد اينجا اين سوال رو ميكنم ولي گفتم الكي ايجاد تايپيك نكنم

مشكل من اينه كه نميتونم سورس سايتارو ببينم همش خاليه قبلا درست بود ولي حالا نميشه

از اينترنت اكسپلور استفاده ميكنم بنظرتون بايد دباره نصبش كنم؟

موفق باشيد