PDA

مشاهده نسخه کامل : عوض کردن آی پی!!!!!!

rss.Mafia
جمعه 28 بهمن 1384, 12:35
سلام
من میخواهم آی پی خودم را به آمریکا تغییر بدم به طوری که وقتی میرم این سایت آی پی من و کشورم را آمریکا نشون بده
http://www.cmyip.com/
ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر جواب بدین خیلی به من کمک بزرگی کردید
ممنون

Masoud1365
جمعه 28 بهمن 1384, 16:22
آقا من مقاله اش رو آماده میکنم ولی به دلیل انتقال سرور ممکنه 2-3 روزی طول بکشه ! (اون مقاله در مورد عوض کردن آیی پی هست.)

rss.Mafia
جمعه 28 بهمن 1384, 20:36
بینهایت ممنون میشم من رو کمک بکنید
چون حتی این آی پی برام از نون شب هم واجب تر شده
اگه کمکم کنی آی پی امریکایی بگیرک بی نهایت ازت مممنون میشم
با تشکر

d@nial
جمعه 28 بهمن 1384, 22:51
خوب از انتی فیلتر ها و پروکسیها میتونین استفاده کنید

rss.Mafia
شنبه 29 بهمن 1384, 15:26
اقا من از onspeedاستفاده کردم اما بعضی از سایتها مچ من رو گرفتن و فهمیدن و کشور من رو ایران نشون دادن
من میخواهم به صورت100% و در ست کشورم را عوض کنم تا حتی گوگل هم نفهمه که من ایرانی هستم
من میخواهم کشورم را آمریکا نشون بده

Masoud1365
شنبه 29 بهمن 1384, 17:54
برای دیدن آموزش روی لینک زیر کلیک کنید.
http://forum.hamsafar4u.com/showthread.php?tid=122

rss.Mafia
یکشنبه 30 بهمن 1384, 21:45
اقا من میخواهم ای پی خودم را به امریکا تغییر بدم و اگر ممکنه یم رنج آی پی از امریکا به من بدهید
در ضمن اقا مسعود به جز آی پی دیگه چه چیز هایی هست که سایت ها میتونن از اون تشخیص هویت بدهند؟
dns?
اخه بعضی از سایت ها وقتی به یک صفحه از انها میری یا روی تبلیغشان کلیک میکنی کلی اطلاعات ازت میگیرن
حالا میخواهم بدونم به جز آی پی چه مشخصه دیگری است که مثل آی پی به هر فرد تعلق میگیره
ممنون میشم این کار رو بکنید

Masoud1365
چهارشنبه 03 اسفند 1384, 00:31
اقا من میخواهم ای پی خودم را به امریکا تغییر بدم و اگر ممکنه یم رنج آی پی از امریکا به من بدهید
در ضمن اقا مسعود به جز آی پی دیگه چه چیز هایی هست که سایت ها میتونن از اون تشخیص هویت بدهند؟
dns?
اخه بعضی از سایت ها وقتی به یک صفحه از انها میری یا روی تبلیغشان کلیک میکنی کلی اطلاعات ازت میگیرن
حالا میخواهم بدونم به جز آی پی چه مشخصه دیگری است که مثل آی پی به هر فرد تعلق میگیره
ممنون میشم این کار رو بکنید
آقا من نمی دونم دیگه به جز IP چطوری شناسایی می شید . و تنها راه دیگه ای که به ذهنم میرسه استفاده از انتی فیلتر ها و پروکسیها است که آقا دانیال گفتند.

amir-yazdel
دوشنبه 26 فروردین 1387, 06:47
البته مشکل من هم هست. می خوام مک آفی رو آپ دیت کنم که نمی تونم. و به خاطر یه ویروس مزخرف 4بار ویندوزم رو عوض کردم و خیلی ممنون می شم اگه این راه حل رو سریع تر درج کنید. امام علی(ع): هیچ وقت کارهای اهم را فدای امور مهم نکنید.

navidba
دوشنبه 26 فروردین 1387, 15:49
میشه آی پی شهر رو عوض کرد ولی آی پی کشور نه...

bsb
سه شنبه 27 فروردین 1387, 07:26
دوست عزيز شما با استفاده از اكانت Vpn به راحتي ميتونيد اي پيتون رو تغيير بدين

با تشكر

puya24
دوشنبه 02 اردیبهشت 1387, 04:06
مشکل من هم هست

makintach
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 09:11
سلام
از نرم افزار Hide my ip هم می تونید استفاده کنید
ولی یه بدی داره و اون اینه که کرکش به سختی گیر میاد
ولی میتونید از سایتش دانلود کرده و چند روز استفاده کنید
یکی از خوبیهایی که این نرم افزار داره اینه که هر وقت بخواهید می تونید آی پی خود را تغییر بدید
اینم آدرس دانلودش:
دانلود (http://www.hide-my-ip.com/?id=2731)

HAMIDI72
چهارشنبه 15 خرداد 1387, 09:32
پیشنهاد بنده هم استفاده از Vpn است.

hypermatrix
پنجشنبه 16 خرداد 1387, 02:27
تغییر آی پی ساده هست، اما بستگی به هدف شما داره.
همون طور که بعضی از دوستان هم براشون پیش اومده، با ست کردن یک پراک.30 مناسب، میشه اقدام به تغییر آی پی کرد.
اما اینکار ضمن کاهش سرعت اینترنت، احتمال مشکلات دیگه ای هم با خودش داره که کاهش امنیت سیستم شما و غیر قابل استفاده بودن در سایتهایی با پروتوکولهای خاص، از اون جمله اند.
در ضمن، با بالا رفتن ترافیک، احتمال داون شدن اون پراک.30 سرور وجود داره .. و موارد بسیار زیادی که به دلیل تخصصی شدن، از اونها صحبت نمی کنیم.

وی.P ان هم پیشنهاد خوبی هست و تا زمانی که شما با share بودن آی پی خودتون مشکلی نداشته باشید، براتون مشکلی پیش نمیاد. اما در صورتی که از خدماتی خاص و حساس ( مثل خرید و حسابهای بانکی و .. ) استفاده خواهید کرد، بهتره از آی پی اختصاصی( dedicate) استفاده کنید که هزینه های جانبی هم به همراه داره...

دی ان اس مربوط به تنظیمات محل قرار گیری آدرس وبسایتهاست و ارتباطی با این قضیه نداره. در ضمن، امکان خرید یک رنج آی پی به این راحتیها برای شما مقدور نیست، و صرفه ی اقتصادی هم نداره.

با اعلام هدف خودتون از اینکار ( و اینکه چرا میخواید حتماً آی پی آمریکا رو داشته باشید، با اینکه مشکلات زیادی داره و آی پی بعضی دیگه از کشورها بهتر هست ) ، می تونم بیشتر کمکتون کنم.

سلام
من میخواهم آی پی خودم را به آمریکا تغییر بدم به طوری که وقتی میرم این سایت آی پی من و کشورم را آمریکا نشون بده
http://www.cmyip.com/
ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر جواب بدین خیلی به من کمک بزرگی کردید
ممنون

navidba
پنجشنبه 16 خرداد 1387, 10:31
بهترین راه برای تغییر آی پی کشور و عبور از پراکسی های بین المللی:
بری کارت اینترنت یه کشوری دیگه رو بخری مثل کشور ترکیه ... ولی پول تلفن خدا تومن میاد...

hypermatrix
پنجشنبه 16 خرداد 1387, 13:26
این هم ممکن هست، اما زمانی که شما میگید "بهترین" .. یعنی از هر نظر از بقیه ی راهها بهتره

با توجه به هزینه ی نجومی اینکار، بدون شک بهترین راه نیست و راههای زیادی بر اون مقدم هستند که چند مورد رو نام بردم و موارد دیگه ای رو هم میشه به لیست اضافه کرد.

بهترین راه برای تغییر آی پی کشور و عبور از پراکسی های بین المللی:
بری کارت اینترنت یه کشوری دیگه رو بخری مثل کشور ترکیه ... ولی پول تلفن خدا تومن میاد...